Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Kādreiz Tiltiņš klapēja tikai no rokas tāpat kā Sīpols Tagad nezinu 100% varu pateikt ka Sīpols līdz šai dienai to dara /un ļoti labi/ par mormiškām vispār visus aiz jostas aizliek/ :DD Es vizuļu sagataves štancēju pēc tam ar rokām Bļitkas Latvijas ūdeņiem tikai ar rokām Peipusa sekuhām sagataves ar štanci un tad ar rokām /dovodka/
Kā Vix to dara nezinu
13.decembris 2012, 19:04 | links
 
viena tante teica, ka pasham Tiltinjam ir visai attaalinaata saistiiba ar tiem "Tiltinja" izstraadaajumiem.
13.decembris 2012, 18:58 | links
 
MEisters labs un bļtkas arīi .
13.decembris 2012, 18:51 | links
 
Ko domājiet par tiltiņa bļitkām? Domāju ,domāju rapala ,salmo or tiltiņsh-paņēmu tiltiņa meistarojumu...
13.decembris 2012, 18:22 | links
 
Šeit var paskatīties par auklas diametru dažādām bļitkām, kā arī bļitku uzvedību 6-8m dziļumā.
12.decembris 2012, 17:53 | links
 
Jautājums - vai Salmo 2 bļitkai var likt trīsžuburīti mazo ar pili, plikā trīsžuburīša vietā?vai nemaina spēli?
12.decembris 2012, 17:04 | links
 
Pieļauju, ka visas trīs sakarības spēlē savu lomu.
Resnāka aukla vairāk planē -> tur bļitkas pakaļu.
Jo dziļāks - jo vairāk planē.
Ja bļitkai ir plakaniski "jābirst", tad lielākā dziļumā viņa ar to pašu auklu un uzrāvienu "bakstīs" ar galu lejā.

Brāļiem Ščerbakoviem bija labi viģiki šai sakarā - par bļitku spēli dažādos dziļumos.
12.decembris 2012, 15:34 | links
 
Jautāju, tāpēc ka daži korifeji ieteica sākot no 0.25mm.. Reiz M. Oltes raidijumā viens večuks Liepājas ezerā kapāja liekas ar 0.5mm nu pāri pa 0.3mm toč bija,monofīlo auklu ašukus pusmetra dziļumā ar paštaisītām bļitkām!
Nu ok, tām svars bija no 10gr tādas pasmagas un tomērt viņš ar izteicās, ka tievāka aukla tieši bļitkai nojauc spēli, vnk neticas, ka visas viņa bļitkas bija domātas tieši resnai auklai bez savas spēles...
12.decembris 2012, 13:43 | links
 
Nu nav tieva... bet es tievākas bļitkošanai neizmantoju. Nu lai nezaudētu pārāk daudz bļitķiņas... :) Tā ir mana izvēle. Bet tas ko es saku, ka jo seklāks (un vēl piebilde) jo mazākas un vieglākas bļitķiņas, jo tievāku auklu būtu jālieto... Tāds ir algoritms...
12.decembris 2012, 11:35 | links
 
Es reiz mēģināju pa vienai tās ķilavas nēsāt uz blakus āliņģi - atklāti runājot, baigi neinteresanti :)

NG, ok, mēģināsim nest pačkām :)

Par auklām - nanofil neiezīž ūdeni. Pagājšziem mēģināju, un kaut kāda viņa tomēr ir stīvāka par parastu mono, bet slidenāka par striķi.
Vēl nav īsti saprotams, vai patīk, vai nepatīk.

-d.
12.decembris 2012, 11:34 | links
 
Vai tad ziemas copei 0.16 skaitās tieva???
12.decembris 2012, 11:31 | links
 
suits - tievām pītām ir vēl viena ļoti nelāga lieta salīdzinot ar mono, tās nežēlīgi griež pirkstus ..., ar resnākām auklām nekas, bet smalkās griežās pirkstos labi un aukstumā paši zinat cik ilgi asiņo griezumi, gribi negribi ar šķiltavām jāpiededzina, bet tas avukārt sāp :):), vieglāk izmantot monofilu :)
12.decembris 2012, 11:22 | links
 
Man škiet, ka jo seklāks, jo vairāk spēli ietekmē auklas diametrs. 1- 2 m asaru bļitķiņām resnu auklu es personīgi nelietotu. Resna aukla nozīmē lielaku ūdens pretestību un lielāku ietekmi uz bļitkas spēli. Tā man šliet.
Pats asaru copē izmantoju auklas no 0,16 - 0,2 (mono). Jo seklāks, jo tievāku auklu izmantoju.
12.decembris 2012, 11:17 | links
 
Es bļitkoju reti, bet man uz makšķerītes ir 0,06 kaut kāda pītā. Man patīk, spēlē normāli. Kāds teiks, ka lielos mīnusos viņa piesūcās ar ūdeni un sasalst, bet es saku, ka tik tievai aukliņai nav tam ūdenim kur iesūkties un man nekas nesalst. Kādas 5 nelielas līdaciņas arī esmu izvilcis un neviena bļitka nav nokosta.
12.decembris 2012, 11:06 | links
 
Sveika tauta!
Uzmanību - jautājums.

Iespējams jau kautkur tika minēts un tomērt kāda diametra(resnu) auklu ieteicams izmantot žibulēšanai teiksim līdz 7-8cm garām bļitkiņām?
Vai tiesa, ka arī ''mazajiem'' žibuļiem nepieciešama paresna aukla... netikai lai zivi noturētu, bet tieši lai spēli padarītu ''pareizāku'' ?
Paldies jau iepriekš.

Ne asakas!
12.decembris 2012, 10:50 | links
 
laist vaļā sīkos tajā pašā āļiņģī nav labi, tas tomēr baida pārējos, kad nav pārāk auksts, nu līdz -5, nekas tiem mikrobiem nenotiks, ja uz pāris minūtēm sametīsi tos sniegā un kad būsi āļiņģi pārbaudījis, tad palaidīsi atpakaļ, lielākā salā ... nu vai nu nodeva lapsām un vārnām vai jākrāj pa 2-3 un jānes uz kādu blakus āļiņģi

pēc katra sīkā noķeršanas skriet uz blakus āļiņģi nav īsti gudri, jo kad esi asarus sakacinājis, tad ļoti svarīgi ir maksimāli ātri nolaist mānekli, lai sakaitinātais asaris nepaspēj nomierināties

šodienas MN raidījumā, ceru, ka varēs redzēt, kā tas ir, nolaid un pēris sekundēs ir cope
12.decembris 2012, 08:30 | links
 
Tā kā pa visu dienu es saurbju daudz caurumus, tad teiksim izvelkot mazo, aiznesu uz blakus tuvāko āliņģi, nezinu vai tā ir pareizi, bet pagaidām neviens neko nav baidijis. :D
11.decembris 2012, 23:57 | links
 
Uzmanību - jautājums.

Vai āliņģī atlaistie asari aizbaida citus asarus no tā paša āliņģa? Varbūt ir kaut kādi konkrēti pamanīti dziļumi, teiksim 2 metri, sākot ar kuriem atbrīvotie asari pārējos neaizbaida?
Jautājums tāpēc, ka ir apnicis visu ziemu ēst zupu, kaķa nav, vietas, kur taisīt mikrovoblas - nav.
Filēt tos pirkstus kotletēm - lauž.
Negribas sīkos sist nost, gribas lai visiem labi, un ņemt tikai normālus panniniekus :)

-d.
11.decembris 2012, 22:17 | links
 
....taisi 65mm un būs universāls daikts ! :) Lielākā 2,5kg pacelta, tādas uz kg normāli ņem. Pavadu nelietoju! :)
11.decembris 2012, 22:12 | links
 
Sveiki ,uz cik lieliem žibuļiem ņem līdaks ,es uztaisīju vienu ar ritīgi unikālu rotējshūpojoshu spēli ;D Bet liekas bik palielu...nu vairāk pa 10cm nav ,bet? :)
11.decembris 2012, 20:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager