Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Nu tad atliek tikai ledu gaidīt ...
17.novembris 2008, 00:00 | links
 
paldies, nevajag :) domaaju, ka esmu redzeejis.. es nopirku duurainus, kur 4pirkstiem uzmaucas virsuu kabatina, ka nomauc, ta tie ir briivi un var darboties, bet iikshkis gan liidz galam noadiits, to nogriezu. pie shiem cimdiem gan mazliet vairaak aukla pinkeejas, bet pie lieliem miinusiem rokaam ir pat loti silti :)
16.novembris 2008, 23:58 | links
 
Varu ielikt tev bildi, ja neesi tādus cimdus redzējis ...
16.novembris 2008, 23:52 | links
 
Nu, ko varu teikt, aizej uz kādu copes bodi... man personīgi ir SALMO firmas, bet ir arī citas firmas ...
16.novembris 2008, 23:43 | links
 
makshkereeshani taadus nesmu redzeejsi, bet svarceelaaji un ritenbraueeji gan izmanto taadus cimdus, lai nesaberztu rokas
16.novembris 2008, 23:40 | links
 
Andza - tie ir speciāli cimdi makšķerēšanai , ar gumijas izstrādājumu plaukstām !
Paganels- es ar līdzi paņemu siltos cimdus , vilnu iekšpusē, ar kuriem ātri rokas var sasildīt !
16.novembris 2008, 23:31 | links
 
man veel ir saglabaajushies no psrs laikiem biezie meernieku cimdi, nenormaaliigi biezi, bet rokas ar momentaa sasildiit var
16.novembris 2008, 23:31 | links
 
prekš lielākiem mīnusiem lietoju ādas dūraiņus ,kuriem iešpusē ielīmēta sintētiska 15mm gara "vilniņa".parasti ņemos ar plikām rokām.dūraiņus velku,kad sāk ķert pie knaģiem.ļoti brīvi,vairāk atgādina padomju darba cimdus.+ļoti ātri var sasildīt nosalušos knaģus un ar vienu vēzienu nomest uz ledus.
16.novembris 2008, 23:24 | links
 
gumija jau nav tas labaakis cimdiem ziemaa, es parasti nogriezu nost no leetajiem tauta sacamajiem straadnieku cimdiem galus un copeeju, bet ilgaak pa nedeelu parasti vinus nevar lietot, jo griezuma vieta saak izirtu un veidoties vilniishi un ta momentaa saak aukla pinkereeties. ja veseliiba daarga, ta kkas ar ir jaapieciesh
16.novembris 2008, 23:20 | links
 
Man arī tādi cimdeļi ir , ar gumiju uz plaukstām , labāk bez....
16.novembris 2008, 23:14 | links
 
es lietoju cimdus ar nogrieztiem pirkstgaliem, ledus taa pat uzsalst, bet veeju vismaz nejuut un rokas tik traki nenosalst. aukla ar nemudzinaajas
16.novembris 2008, 23:09 | links
 
He, he ... ūdens jau ir siltāks nekā gaiss , vienīgi pie - 10c mitrums momentāli sasalst uz rokām ....
Kādi dvielīši, ja asaru bars zem kājām :))
16.novembris 2008, 23:07 | links
 
taadas mulkiibas gan es reti, kad daru! pie lieliem miinusiem vienmeer jaabuut liidz dvieliitim, kur rokas noslauciit
16.novembris 2008, 23:03 | links
 
ja ir ritiigi miinusi ta es uzvelku cepuri, kur tik acis un mute valaa, gadus atpakal par 5ls nopirku, tagad jau noteikti pacdesmit ls maksaa. loti silti. reizeem uzvelku arii, ja paaraak bezkauniigi makshkernieki saak urbties klaat :D nostraada vienmeer :)
16.novembris 2008, 23:02 | links
 
Nu makšķerējot ziemā ir jāievēro savi likumi , ja gribi vecumdienas sagaidīt sveiks un vesels, tad bravūrībai šeit nav vietas , divi copmaņi ir pazīstami , kuriem jau pie +3 grādiem rokas salst un viens bija komā ar atsaldētu nieri .... Kamēr jauns tikmēr jau tas neuztrauc , pēc tam jau problēmas sākās ....
Es jau arī līdz -5-7 c cimdus nelietoju un karotes vietā,lai ledu izsmeltu rokas izmantoju , tikai normāli tas nav , vienreiz jau nācās nožēlot !
16.novembris 2008, 23:01 | links
 
jaa ir bijis taa, ka rokas nosalushas, ka vinas vairs nejuut, protams arii vaigi, mezaa vispaar anv ko ariit, ja vairak pa -15graadie, kaa zars pie sejas pieskaraas taa, ka ugus svilst
16.novembris 2008, 22:53 | links
 
Aha, puņķis ir nieks , atsaldēti vaigeļi un snīpis tas ir uz mūžu...
16.novembris 2008, 22:49 | links
 
nu pacmitmetros protms, ka neseedeeshu ar seju veejaa :D bet, ja pie copes gribi tikt, ta kkas jaaziedo :) es 2 gadus nebiju slimojis ar ienaam un klepu, jo zimeaa uz ledus noruudiijos, pat -25graados un vairaak gaaju uz copi, bet pagaajusho gad ar ledu bija taa pashvakaak un gadijaas saslimt..
16.novembris 2008, 22:46 | links
 
Nu pareizi ir tieši pretēji , bet parasti nosēžās tā lai vējš ir no muguras, veselība ir dārgāka...
16.novembris 2008, 22:42 | links
 
tur gan tev piekriitu, bet, kad nav caurspiidiigais ledus es atkal censhos nostaaties ta, lai eena tieshi kristu aalingii
16.novembris 2008, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager