Vobleri

Strādā strādā ir gan Žanis dabūts gan lidaks gan asaris , tik pārbaudi lai ūdeni nesūc iekšā , un nav žēl arī atstāt kādā ķērājā, ideāls komplekts iesācējiem!
8.oktobris 2014, 13:56 | links
 
un kāds ir mēģinājis. Vai tas viss ir ''djengi na veter''?
8.oktobris 2014, 11:35 | links
 
Rekur pilns sortiments ar viņiem.
http://www.ebay.com/sch/prettyxixi2013/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
8.oktobris 2014, 11:02 | links
 
Nu bāc tik lēti. un ja nu uz velcīti Burtniekā arī der? Virpār var kaut kā pārtaisot mēli dabūt arī dziļāk lai viņi iet?
http://www.aliexpress.com/item/new-Minnow-fishing-Lures-15-5CM-16-3G-2-hooks-Hard-bait-Stick-bait-Japanese-two/669053037.html
8.oktobris 2014, 10:35 | links
 
edvinss: ņem klasiskā krāsojumā un nekļūdīsies.,bet vispār jau man šķiet strādās jeb kura,ja nepaņemsi kaut ko īpaši alternatīvu.. :)
7.oktobris 2014, 02:34 | links
 
nu jau kādus gadus kastē mētājas divi sebiles onduspoon. Ja kādam ir bijusi darīšana, vai kāds ar šiem arī velcē? Iegādājos viņus tieši dzirdot baumas, ka kāds uz viņīem Burtniekā velcē, bet savā ļooooti mazajā pieredzē, esmu experimentējot bišku pabraucis un pagaidām nekā.

aaapsis, 6.oktobris 2014, 20:15


esmu uz viņiem velcējis un šo to arī noķēris tieši Burtniekā. man viņi labi strādāja braucot, nedaudz pievelkot un atlaižot ar kātu, tobiš vizulis ar paātrinājumu dodas uz priekšu un pēc tam krīt...
viņam vsp ir interesanta spēle grimstot.
6.oktobris 2014, 22:00 | links
 
nu jau kādus gadus kastē mētājas divi sebiles onduspoon. Ja kādam ir bijusi darīšana, vai kāds ar šiem arī velcē? Iegādājos viņus tieši dzirdot baumas, ka kāds uz viņīem Burtniekā velcē, bet savā ļooooti mazajā pieredzē, esmu experimentējot bišku pabraucis un pagaidām nekā.
6.oktobris 2014, 20:15 | links
 
Gribu iegādāties vobleri no šādas sērijas O.S.P. RUDRA 130MM SUSPEND.Varbūt varat ieteikt kādu krāsojumi labāk strādā.
30.septembris 2014, 22:04 | links
 
Vai kāds nezin kur Rīgā būtu pieejami lielie Zipbaits vobler - tādi kā:
- ZBL System Minnow 139
- ZBL System Minnow 123
nu sliktākajā gadījumā
- ZBL System Minnow 11 ???... 8-(
19.septembris 2014, 15:50 | links
 
8.septembris 2014, 10:10 | links
 
Labdien Vai kādam ir bijusi darīšana ar Jackson dead float 125F, man tas voblers liekas pa galam nepaklausīgs,un pauzes brīdī nenostājas vertikāli.
Kāda ir Jūsu pieredze?
8.septembris 2014, 09:29 | links
 
Vai kāds ir redzējis plašāku rakstu - angļu, krievu, vācu, latviešu valodā - par minnow ar lielajām deep diving mēlēm?

Man pa Daugavu uz kantēm tīri labi der. Šosezon sāku izmēģināt, un ir arī zivis, bet varbūt kāds jau ir dalījies ar pieredzi.

Vēl mēģinu ar dziļajiem krenkiem (4-6m) uz iemetienu (nevelcēju). Bet uz šiem pagaidām nevienas zivis nav bijis. Varbūt arī par tiem kāds raksts manīts? Līdz šim esmu redzējis vien pāris Šaņina video, kur viņš tieši ar dziļajiem krenkiem uz iemetienu ķer. Es gan lēni stop-n-go, grunti rok, gan tvičoju viņus iespēju robežās, bet pagaidām klusums.
4.septembris 2014, 11:53 | links
 
Šodien atnāca šitie "suņi"... Izskatās jau baigi labi,,,

http://www.molix.com/en/product/hard-baits-en/wtd-110/
3.septembris 2014, 21:43 | links
 
Prasās pēc padoma.Vakar no necopes izglāba kāds pasen aizstāvējies voblerīts vārdā yozuri l minnow 16 g. 66mm,kā izrdās iepatikās vidēja lieluma asarīšiem(lielākais ap 0,5kg) iet dziļumā kā lode,taču problēma-apmetas ap pavadu biežāk kā pus iemetienu.Ņēmos pa 5-7m dziļumu. itkā pieturot momentā,kad tas grimst,nedaudz palīdz. mēģināju arī pavadiņu smalkāku,nekā,tāpat iet ar galvu uz leju,kas manuprāt arī visu čakarē. raustot viss ir ok...
30.augusts 2014, 22:34 | links
 
sodien MACORA 130,SLENDER POINTER UN JACKALL MAQSQAD 128,kaujaa:)macora nevienam neatstaaja nekadas ceriibas 3-0-0 macoras labaa:)godiigi sakot ar vinju visilgaak arii meetaaju,secinajums ka labs vobleris,lido labi, mana animacija isi asi ravieni ar 1-2 sec.pauzeem,pie garakiem ravieniem meedz pagriezties pa 180" un ar pedeejo akji aizkjert pavadu,pielauju ka bija nepareizaa pavada,vajadeeja laikam stiigu,man bija piitais titaans. pie 2,3 metru dziljuma un 0,19 mm pitenes grunti neraka,jaizluudzas uz Lk maciem Jerk kungam veel kaads:).jaa un rudra turpinaaja kluseet arii soriit.

p.s. i te speciali Usim,vakar sievu,maati,suni biju uz pus dienu aizvedis senees baravikas 3 spainji(pats senes needdu un senjot man riebjas!!:),uudeni no 15 km ataalaa avota savedu,no daarza kartupeljus saraku un atvedu(pat uz treso staavu uznesu :). pret sievu un sievasmaati izturejos peec iespeejas piekljaiigi:):):),
30.augusts 2014, 13:46 | links
 
rio, tātad esi stingri nolēmis uzaudzēt smukus radziņus?
:)
29.augusts 2014, 23:23 | links
 
sodien duelii tomeer 110 vision, balisongu uzvilka:):):):) kaut Zivis bija uz abiem(zivju izmeera zinjaa gumija Mr.greddy izskataa beigaas uzvilka abus:):),rudra sturgalviigi klusee jau otro dienu:) ,ritaa kaujaa sutiisu JAUNO LJ serijas (laikam 2015 gada modeli)Macora(ja nosaukumaa nekljuudos...),ko liksu sai pretii veel iisti nezinu:)
p.s.twich tomeer ir baigi forsi!!!!!!!!!!!
29.augusts 2014, 22:58 | links
 
Ja laba reklāma! Kur pirkiet? Salmo Bode ir?
29.augusts 2014, 12:57 | links
 
Jāni, prieks, ka Tev Balisong ir iestrādājies :) Man viņš ļoti patīk! Forša lieta!
29.augusts 2014, 10:39 | links
 
jaa:):)beidzot zivis vakar man kjeraas uz 130 balisongu sp,lidz sim ieprieksejaas 3 sezonas nespeeju ar vinju neko nokjert .
29.augusts 2014, 10:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager