Vobleri

spēle bentam ir pietiekoši smuka, pat izcila. piešaut roku tikai vajag. vislabāk strādā ritmisks tvičš, es taisu 3 rāvienu sēriju un tad atkārtoju, rāvienus diezko asus nevajag, ritmā to jādara, viens, divi, trīs, pauze un tad atkal. var protams veidot arī citādu animāciju. paskaties šo video, te viss ir smuki parādīts.

http://spinmedia.ru/video/77/
25.jūnijs 2013, 12:17 | links
 
Bentam pat 20cm dziļumā īsti nav jāiet, pietiek smuki izraustīt pa virsu, lai ik pa laikam izlec no ūdens, un visas tuvumā esošās līdakas tavas.
24.jūnijs 2013, 21:38 | links
 
gribēju pajautāt tiem, kas lieto Bent Minnow 106. Es esmu nespējīgs to izspēlēt, vai arī tas ir nedaudz patizls.
1. labi, ja iet kādi 15-20cm dziļumā
2. raustot, tā spēle diez ko pievilcīga neliekas, tad jau Orbit spēlē skaistāk ;)
24.jūnijs 2013, 21:15 | links
 
Pārdodu voblerus,bildes galerijā
12.jūnijs 2013, 18:33 | links
 
Sekojošs jautājums- vai kāds ir mēģinājis, lielākos, no Savage gear swimbaitu modeļus praksē? doma bija pārīti iegādāties rudens velcei, jo mazākā versija man ķer visai labi...
un ja kādam īpašumā ir šie briesmoņi, varbūt varat padalīties ar info cik apmēram dziļi viņi iet, velcējot?
28.maijs 2013, 19:28 | links
 
Kaspars, viss jau kartībā un uz sezonas atklāšanu (11.05) noņēmu tos gredzenus. Rezultāti pozitīvi un zivs ķeras:)
23.maijs 2013, 09:42 | links
 
Te TackleTour veikts MB Vision 110 dažādu variantu tests baseinā. Varēja jau ilgāk un tālāk padzenāt, bet zināmu iespaidu var gūt.

http://www.youtube.com/watch?v=PM_LazahYJg
23.maijs 2013, 00:51 | links
 
Kaspar, nepisies. Ņem vienkārši tos gredzenus nost. :)
Tie ne tikai ir papildu vājais posms. (Izņemot Jackall un Lucky Craft, daudzi gredzeni gan dažu labu pavadu pārspēs.) Bet reāli mazina kontaktu ar mānekli.

Viņiem ir funkcija tikai tad, ja sien auklu pa taisno pie gredzena. (Ko var darīt, kur nav līdaku.) Tad gredzens ļauj brīvi spēlēt. To pašu funkciju pilda karabīne.

Ir, protams, uzskats, ka katrs grams priekšā vai pakaļā īpaši smalki izstrādātiem vobleriem maina (bojā) visu spēli. Bet tas jau robežojas ar māņticību. Varbūt kādam arī maina, teiksim, kādam volkeram, kuram ir tendence nirt. Bet lielajam vairumam vobleru ietekme ir niecīga vai vispār nekāda.
23.maijs 2013, 00:37 | links
 
Atradu, kur ražo Rapala -Знаменитые финские воблеры изготавливают в Карелии
http://www.youtube.com/watch?v=Ppcf20B5WVc
22.maijs 2013, 19:38 | links
 
Pirms gada SALMO veikala Deglava biju nopircis RAPALA x-Rap 10 Krāsā G un P. Pa gadu neko nebiju noķeris (neesmu slikts dējotājs).Viens vobleris ir kluss, bet otrs grabina diezgan stipri. Šodien veikalā pakratīju tos pašus voblerus un tiem skaņa ir pilnīgi savādāk! Pārdevējs neko sakarīgu nevarēja pateikt.. Svītru kods aizmugurē ir tāds pats :(
2) Rapala shad rap deep runner- ir divi vobleri dažādas krāsas (pirkti SALMO). Vienām voblerim aci uzzīmēti 4 mm talāk, nekā otrām.Pārdēvējs, apskatot, teicis, ka pirmais droši vien no vecās partijas. (Šīs kaut cope). Brīnumi ar to estRapalu.Roku darbs nenozīmē zīmēt acīc kur grib.
22.maijs 2013, 19:29 | links
 
Paldies,ņemšu vērā:)
19.maijs 2013, 14:48 | links
 
man ir kkads ul shad rapala maziņš orandža krāsa asari iekaroja šõdien ventā ;)
18.maijs 2013, 21:03 | links
 
Vieniigais Raiden Griip Crank 55 der Babitei.....:)
18.maijs 2013, 19:19 | links
 
No personigas pieredzes teiksu, ka dazi no viniem stradaa citi nee, pirkt neiesaku, tas ir leets pakaldarinaajums, kuram it tikai forma , bet ne speele.
18.maijs 2013, 19:08 | links
 
Labdien.Kādas ir atsauksmes par RAIDEN vobleriem ????No personiskās pieredzēs:Ja kāds var padalīties būšu pateicīgs:):)
16.maijs 2013, 22:39 | links
 
Grūti pateikt kā gredzeni ietekmē spēli, es katrā ziņā sienu pie voblera cilpiņas, neizmantoju nekādus gredzenus. Turklāt par cik par pavadām lietoju stīgas, tas ir daudz ērtāk!Turklāt jo vairāk pa vidu visādu savienojumu, jo lielāka iespēja ka kāds no tiem neizturēs, un vienā jaukā dienā var tik zaudēta zivs kopā ar visu vobleri.

maituputns, 29.aprīlis 2013, 14:02

Tad tu nopērkot mānekli uzreiz noņem gredzenu?
Pa lielam mailēm viss skaidrs ka gredzens lieks, bet šaubas bija pa mazām mailēm 5-10 gr.

kaspars71, 29.aprīlis 2013, 14:25

Mazajām, visiem saviem foreļu vobleriem ņemu nost gredzenus. Starp citu daudzi japāņu vobleri jau defaultā nāk vai nu bez gredzeniem, vai arī ar karabīni priekšā. bet nu tās karabīnes es mainu...
29.aprīlis 2013, 14:42 | links
 
Grūti pateikt kā gredzeni ietekmē spēli, es katrā ziņā sienu pie voblera cilpiņas, neizmantoju nekādus gredzenus. Turklāt par cik par pavadām lietoju stīgas, tas ir daudz ērtāk!Turklāt jo vairāk pa vidu visādu savienojumu, jo lielāka iespēja ka kāds no tiem neizturēs, un vienā jaukā dienā var tik zaudēta zivs kopā ar visu vobleri.

maituputns, 29.aprīlis 2013, 14:02


Tad tu nopērkot mānekli uzreiz noņem gredzenu?
Pa lielam mailēm viss skaidrs ka gredzens lieks, bet šaubas bija pa mazām mailēm 5-10 gr.
29.aprīlis 2013, 14:25 | links
 
Grūti pateikt kā gredzeni ietekmē spēli, es katrā ziņā sienu pie voblera cilpiņas, neizmantoju nekādus gredzenus. Turklāt par cik par pavadām lietoju stīgas, tas ir daudz ērtāk!
Turklāt jo vairāk pa vidu visādu savienojumu, jo lielāka iespēja ka kāds no tiem neizturēs, un vienā jaukā dienā var tik zaudēta zivs kopā ar visu vobleri.
29.aprīlis 2013, 14:02 | links
 
Prātoju un lasu internetā vai bobleriem (tvicham) vispār ir vajadzīgi gredzeni (RU- zavodnije koļca)...




Ir ražotāji kuri tos no rūpnīcas neliek. Šaņins arī raksta ka ņemot nost, viņa video var labi to redzēt ka stīgas pavada kabinās pa taisno pie voblera cilpas.
Kā tad īsti ir? Kā viņu esamība vai neesamība ietekmē vobleru spēli? Viedokļi...
29.aprīlis 2013, 12:41 | links
 
Sveiks! Varbūt padalīsies ar info,kur šādu brīnumu var nopirkt un kāda ir tā cena? Paldies!

Neesmu iedziļinājies,vai LV veikalos ir!Māneklis apvieno vienā-voblera un silikona mānekļa īpašibas.


aakkis, 26.aprīlis 2013, 09:18
27.aprīlis 2013, 13:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager