Vobleri

Megabass One Ten izlaista Junior versija:

http://www.megabass.co.jp/products/bass-lure/jarkbaits/vision-oneten-jr.html
7.marts 2013, 11:36 | links
 
kristsKG - paldies par komentāriem.
To ka vēlams dažādus kātus tas ir pilnīgi skaidrs. Bet visam savs laiks...
Un tā ka pagāšgad Rudru izmantoju tikai kādas max 2-vas copes, jo pārsvarā kaplēti seklie ezeri... tad to darbināt varu uzticēt pagaidām vel vecajam x-twicham no Salmo. Kaut tam arī Rudra jau krietni pa smagu... ne pēc testa, bet pēc izjūtām.

Ps. Man ir vairāki paziņas kas ne pirmo gadu ar tādu Avidu rausta ne tikai Rudras...
28.februāris 2013, 09:56 | links
 
Vldream - kuraa vietaa es to rakstiiju?? Labi, jutu, ka nav jegas kaut, ko komenteet vai ieteikt. Atureeshos. Lai laba diena.

kristsKG, 28.februāris 2013, 06:08

es neminēju tavu vārdu ko tu uztraucies???
28.februāris 2013, 06:25 | links
 
Vldream - kuraa vietaa es to rakstiiju?? Labi, jutu, ka nav jegas kaut, ko komenteet vai ieteikt. Atureeshos. Lai laba diena.
28.februāris 2013, 06:08 | links
 
katram vobleri savi kātu un auklu
28.februāris 2013, 05:44 | links
 
sorry, ka maisos pa vidu :)
īsumā - testa robežas info nav tikai tāpat aiz gara laika uzrakstīta. Kāta blanka un jauda ļauj darboties ar visplašākām vadīšanas variācijam norādītā diapazonā. Pie vina izspēles veida testa neliela pārsniegšana neko nemaina, bet cita (pārsvarā agresīvs twitch, vai twitch ar deep vobleriem) nepadosies tāds kāds būtu ar jaudīgāku kātu. Man ir Rizer ar testu līdz 26 gr, bet 130 Balisongs man liekas par smagnēju.
Otrs - nesalīdzinam Rudru ar Bent Minnowu - Bentam nav tādas pretestības kā vobleriem ar mēli. Rudru var izspēlēt arī ar Avidu līdz 17 gr -reāli ap 20, bet izmantojot netipiskāku spēli Rudras vadīšanai var būt ierobežojumi. takā Oskara pieeja ir visai ok, tad, kad rokas sāks niezēt pēc jaudīgākiem vobleriem, gan jau nopirks jaudīgāku kātu. Nav 1 universālis. Man parsti līdzi ir vismaz 2 kāti vobleriem un 1 - 2 džigam.

Kaspar71 - man M priekš 86 Benta liktos par smagnēju - ML vai pat L būtu oki, bet iztikt var. Esmu mētājis ar Rizer M - 6-24, bet labākas sajūtas ar ST.Croix ML.
27.februāris 2013, 21:49 | links
 
Es jau nemaz nejuutu vajadziibu peec lielaakaam maileem par 120mm.. Ja maile ir 120mm un sver piemeeram 15g ,nav nekaadu probleemu vinju izraustiit.,protams ja vinja nav extra deep versija.. :)
27.februāris 2013, 19:53 | links
 
man ir megabass lates ,vinsh ir tieshi testa griestu svaraa ,nu nepatiik man pretestiiba kas rodaas vinju raustot.. :) Jums patiik dariet,es jau neliedzu.,bet saku ko domaaju.. :)

OskarsB, 27.februāris 2013, 18:16


Laikam Tevi nepareizi sapratu, domāju ka tieši par iemetienu Tu baidies.
Tad jau Tev no daudzām mailēm virs 120mm nākas atteikties.
27.februāris 2013, 18:42 | links
 
man ir megabass lates ,vinsh ir tieshi testa griestu svaraa ,nu nepatiik man pretestiiba kas rodaas vinju raustot.. :) Jums patiik dariet,es jau neliedzu.,bet saku ko domaaju.. :)
27.februāris 2013, 18:16 | links
 
OskarsB

Neredzu iemeslu nelikt smagākus, ja jau cilvēku tūkstoši to ir darījuši un nav bijis problēmu.

Par krutumu bija domāts agri vai vēlu nonāks kāds jauns(labāks) kāts tavā īpašumā un avids vairs nebūs tavs primārais kāts. Ja jau tu viņu uzreiz nenotirgosi, tad gan jau izmēģināsi uzkabināt kaut ko smagāku nekā testā norādīts un sapratīsi ka tests patiešām uz kāta ir pazemināts.
27.februāris 2013, 18:01 | links
 
brasco23> i netaisos pirkt smagaakus voblerus kaa tests atlauj.,neredzu vajadziibu.. neiet runa par krutumu.,bet par to ka nevajag izdomaat savus testus kaatam kuram virsuu ir rakstiits taa tests.. :D

kaspars71> Varu garanteet ka 86tais bents lidos labi pietiekami taalu un izraustiisi vinju vienkarshi perfekti.. Par 130to taa ir tava dariishana ,vai likt vinju virsuu.,protams arii esmu dzirdeejis ka rudru rausta ar sho pashu avidu,rudrai ir meele un iet vinsh arii normaalaa dziljumaa,tatad pretestiiba..,bentam pretestiibas taadas toch nav.,tapeec domaaju ka ja rudru rausta ,tad bents arii 130 ies kaa smeereets. :)
27.februāris 2013, 17:19 | links
 
Oskar, mans jautājums tak bija par Avidu un Bentu 86!
27.februāris 2013, 16:28 | links
 
Atkal vecaa teema par st.croix parslogoshanu..:D Nu es izmantoju uz sava kaata tikai voblerus testa robezaas,neatkariigi no taa kadas barankas te visi karina par to ka driikst vinam likt vairaak.. :)

OskarsB, 27.februāris 2013, 16:11


Paies vēl pāris sezonas, patreizējais kāts vairs neliksies kā kaut kas super kruts, un mierīgi kabināsi virsū rudru, i kāts kalpos, i zivis ķersi.
27.februāris 2013, 16:25 | links
 
Atkal vecaa teema par st.croix parslogoshanu..:D Nu es izmantoju uz sava kaata tikai voblerus testa robezaas,neatkariigi no taa kadas barankas te visi karina par to ka driikst vinam likt vairaak.. :)
27.februāris 2013, 16:11 | links
 
OskarsB, jā man ir tāds pats tests kā tev 5,25-17,5 gr. Par 130 (20 gr.) domāju nevajadzētu būt problēmām. Jo Rudras 130 tak pilna pasaule ar viņu mētā:)
27.februāris 2013, 16:04 | links
 
kaspars71> kaads tests avidam..? man ir liidz 17.5g avids var iemest un ideaali izraustiit..uztraucies labaak par 130 bentu,ja Tev ir taads pats tests avidam..:)
27.februāris 2013, 15:40 | links
 
Jaunajai sezonai ir sagādāti vairāki OSP Bent Minnow 86, 106 un 130 izmērā.
Bet tagad sāku domāt vai to 86 (5,9 gr) ar Avidu (AVS70MF2) varēs daudz maz normāli iemest?
27.februāris 2013, 15:21 | links
 
Ļoti labs review Lucky Craft jaunās paaudzes ratliniem LVR D 15. Ir arī salīdzinājums ar iepriekšējo dziļo sēriju.

http://www.tacklereviewer.com/review/lucky-craft-lvr-d-15-review
19.februāris 2013, 14:39 | links
 
Un te tas pats mazliet plašāk:
http://www.youtube.com/watch?v=01GvO_7hDlo
18.februāris 2013, 20:34 | links
 
Jēdzīgākā prezentācija, kā strādāt ar Tsunekichi Huss Penn, kādu esmu redzējis. No Šaņina.

http://www.youtube.com/watch?v=01GvO_7hDlo
18.februāris 2013, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager