Vobleri

tagad viņi liakm saucas duel. Man ir diezgan daudz krājumos vecie yo-zuri, tad tie arī bija par zemākām cenām un ne tik "krāsaini" nekā tagad. Patīk, ka ir kvalitatīvi -gan apadarē gan āķi cinkotie-nerūsē un nelokas. (kā jau teicu vienreiz), tiesa strādā ne visur, bet strādā. Uz velci nav tik parocīgi, kā xrap jo ne uz visiem kātiem jūt "spēli".
25.marts 2012, 15:31 | links
 
visslielaakaa starpiiba starp vobleriem ir iekspusee!!!Tavupraat kurs modelis no taviem lido viss labaak,ja vari nosauc 3 gab.max rap neskaitaas tas lidoo daudzmaz ok.:)
25.marts 2012, 15:29 | links
 
btw , no Japanjiem ir YO-ZURI laba marka
25.marts 2012, 15:25 | links
 
Ej nu, ko Tu neteiksi? :D:D Izlasi pēdējo osscar komentāru un nerunā vairs muļķības
25.marts 2012, 15:24 | links
 
defaultā labak lido vobleri ap 13 grami svara, nevis teiksim 22 grami.
25.marts 2012, 15:23 | links
 
nu nezinu - lidošana atkarīga no konstrukcijas, airodinamikas. Bumbas jau tagad lielai daļai ir defaultā, tā ka lido +- vis labi. Nerunāju par pilnīgie ķiniešiem. Bet nu tā kopumā par zināmiem brendiem. Neticu ka dārgie mega basi un pontoni (2x dārgāki par rapalu) lido tālāk.
25.marts 2012, 15:20 | links
 
rapala ir Rapala, tas pats kas Nokia. Somi zin ko dara, visi vobleri tiek testeti tur pat Alandu salas.

Kinieshi jau iemanijusies kopet Rapalas zem dazadiem nosaukumiem maskejot. Neko jedzigu kinietis uztaisit nevar, vainu necope, vai prikoli ar kkadiem letajiem akjiem...
25.marts 2012, 15:20 | links
 
labu salidzinaajumu par daargiem un leetaakiem vobleriem lasiju nesenaa CL nummuraa Dukaljska rakstaa,iisumaa ka nav jau slikti leetaakie vobleri ,bet sarezgjitaakos apstaakljos,stiprs veejs ,sanveejs,bezeveejaa iemetiena attalums utt.saados apstakljos paraadaas dargaako vobleru prieksrociibas.
25.marts 2012, 15:18 | links
 
rotinji ne suudc, roteri strada tikai Junija sakuma kad lidakas grabj visu ko redz.

Normala laika jamauc ar vobleri,
Gumijas ari nevisai, jo cik esmu keris parsvara sikie nokozh asti uz 2 copem un vari mest gumiju ara, vobleris tiesi laika ilgam laikam
25.marts 2012, 15:16 | links
 
rapalai ir dazadi modelji, dazi grabulji ari nestrada.

x-rapa plus ir labs sabalansejums ka rezultata ir laba spele un izteikti Spilgts krasu salikums kas pievilina zivis.
25.marts 2012, 15:11 | links
 
atzīst :) nevajag jau tikai uz vienu sarakstu skatīties! par Max-Rap, X-Rap un Clackin Minnow esmu visai drošs, vai tie ir labākie no pieejamajiem vobleriem??? tas, katram pašam jātestē.
25.marts 2012, 14:58 | links
 
Ja man jācopē svešā ūdenstilpnē (rotiņus reti izmantoju - parasti ja atrodu asarus vai jūrā uz asariem) - visticamāk, ka liktu tieši xrapu :) tam jābūt kastē.
25.marts 2012, 14:57 | links
 
atzīst, es kādreiz neticēju rapalai, be man "strādā" 2 modeļi - clakins un x-rap. savu lielāko līdaku arī izcēlu uz lielo xrapu. IMHO, Xraps- tāpat kā rotiņš - ļoti universāls vobleris un piemērots gan velcei, gan mētāšanai un svešā udenstilpmē parasti attaisno sevi, jo patīk ašukiem , zanderiem, līdakām.
25.marts 2012, 14:56 | links
 
Un es šo sezonu gribēju iesākt ar 6 jauniem Rapala vobleriem :D bet tauta nemaz neatdzīst tādus.
25.marts 2012, 14:53 | links
 
nez krasas jau vienalga, galvenais ka spele voblers
25.marts 2012, 14:35 | links
 
to Arturs-K :) pēc Tavas metodes sanāk, ka Tu ķer tikai ar tiem, kas Tev bijuši sakot spiningot, jo tie ir pārbaudīti un citi loģiski, ka nē :)))
25.marts 2012, 14:35 | links
 
es arī pierakstu. protams, ja skatās pēc principa, ja kaut, ko paņem, tad protams ir noķerts ar dažādiem izmēriem, krāsām, klusajiem vai skaļajiem, krenkiem, mailes tipa u.t.t. Bet šādus tādus secinājumus esmu izdarījis. Rudens - lēnāka spēle, ilgākas pauzes, uz agresīvu twitchu lielākas paņem retāk kā pavasarī/vasarā, labāk dabīgas krāsas, īpaši vietās, kur rudenī ūdens kļūst dzidrs. Saulainā un bezvējā labāk klusie mānekļi, bez grabošām bumbām, dabīgas krāsas. Pavasaris/tumšs duļķains ūdens - spilgtākas krāsas (īpaši balta vai mat tiger), agresīvāka spēle, retākas pauzes, biežāk grabošs vobleris. Labi strādā High Floating, Floating modeļi. Zivs ir gatava skriet pakaļ lielāku gabalu. u.t.t.
25.marts 2012, 14:34 | links
 
nez, es tikai X-RAP parbaudita manta ar parejiem var ieberzties, nopirkt un nestradasss
25.marts 2012, 14:25 | links
 
nu es ar kādreiz vedu pierakstu, apnika, jo nebija likumsakarību. Cik nav copēts kompānijās un cik dāžādiem mānekļiem ir copes....it kā zināmos ūdeņos....bet tāpat. Kaut vai burtnieks - tur tak ar ņem uz visu ko - zili ,sarkani, balti, gumijas, bleķi ut.t...
25.marts 2012, 14:00 | links
 
par likumsakarībām varētu pastrīdēties. Manuprāt, ir, bet ir visai daudz arī izņēmumu :)) cope ir pārsteigumiem pilna, bet, ja iepazīst, ko ķer un uz ko, tad ir biežāk panākumi.
25.marts 2012, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager