Vobleri

babītē strādā ne tikai minnowi, kaut vai tie paši crank SSR tipa ļoti labi ķer zivis :)
no minnow vari mēģināt Agarron 95SF, tas ir slow floating minnows ar iegrimi apmēram 50 cm.
28.maijs 2011, 18:04 | links
 
Man uz raustīšanu ir liela čupa ar XR10.Tie iet pārāk dziļi,Babītei neder.Tāpēc meklēju ko ļoti seklu.
28.maijs 2011, 17:49 | links
 
GHCS krāsojums
http://www.yo-zuri.com/01_products/03_crystal_minnow_series/05_crystal_minnow_floating/crystal_minnow_floating.html

dabūts ir arī ar citiem, bet mazāk un mazākas...
28.maijs 2011, 15:42 | links
 
Larīc! Yozuri CM ir labi un rezultatīvi vobleri, labi twicham un uz pauzēm, jo ilgi var iekarināt. Darba dziļums vienmērīgi velkot ap 1m, bet uztwichojot vaar dabūt līdz gandrīz 1,5 m. Mīnus - pašvaks attālums metot, īpaši ja pret vēju/vējeli. Man vissveiksmīgākais ir dzeltenīgs ar punktiņiem... salīdzināt ar Max Rapu nevar - spēles princips savādāks, seklāks, twichojot aktīvāk sagriežas,ļoti labi lido. Drīzāk līdzīgāks X-Rapam. Bet gan Yozuri, gan Max Raps ir ļoti ok. Noteikti iesaku MaxRapu - 13 cm brūngano. Priekš Ķaņiera dziļajā galā var ļoti ok strādāt ar abiem, bet Babītē ar Max rapu, bet twichojot uz augšu.
28.maijs 2011, 15:38 | links
 
paņem biku aprauj mēli, būs tieši laikā
28.maijs 2011, 13:16 | links
 
Tad sanāk,ka Babītei un Kaņierim tie tomēr neder,ja?Man kaut ko derētu sekliem ūdeņiem arī iepikt,tāpēc interesējos.Max rapam drusku naudas žēl.Vienīgi jāgaida kabeļos atlaides. :)
28.maijs 2011, 13:09 | links
 
nu nomināls viņiem ir līdz 1 metram, es gan vairāk esmu novērojis ka šie uz 1.5 velk stabili.
28.maijs 2011, 13:05 | links
 
Veči,bet tad kā ir ar tiem YO-Zuri Floating Crystal Minnows.Kādam dziļumam paredzēti?Vai tie ir seklie,vai jau tādi,kas līdz 2m iet?
28.maijs 2011, 13:03 | links
 
R2S man tā īsti nemaz nekad nav strādājis. ir pāris modeļi kas no šiem strādā un ir labi, bet kopumā nekā.
27.maijs 2011, 23:40 | links
 
Strādā tas, kuram tic un kuru lieto.
River2Sea taisīja ļoti labus gumijas un voblera krustojumus. Tagad gan tie vairs pa retam dabūjami izpārdošanas grozos.
Mīnuss - ātri nolietojas - 3-10 līdaki (kā paveicas), bet ir ļoti ražīgi seklos ūdeņos, līdz 1,5 m. Upēs, ezeros uz sēkļiem, gar zālēm.
27.maijs 2011, 17:17 | links
 
Lauric
Yozuri pēc manas pieredzes noteikti galvas tiesu pārāks par Rapalu. Nu nezinu, līkas rokas vai šķībs spinis, bet Rapalas vobleriem (visiem) man stipri sūdīgi rezultāti. Kā uzlieku kaut ko Yozuri vai vēl kāda japoškas, piem. Megabass, tā uzreiz daudz biežākas copes. Otrs brends, ko citi slavē, bet man nestrādā, ir River2Sea. Nekā perzonīga, tikai experience.
27.maijs 2011, 17:00 | links
 
Sarkangalvīte ir auksta ūdens māneklis.
Siltā ūdenī labāk strādā dabīgais krāsojums.
Man vislabākie rezultāti ar sarkangalvas krāsojuma vobleriem (arī ar nacionālās krāsās krāsotiem šūpiņiem) ir bijuši vēlā rudenī - Burtniekā un Ālandos.
27.maijs 2011, 16:24 | links
 
Varbūt kāds zinātājs varētu padalīties ar info,kādā dziļumā iet YO-Zuri Floating Crystal Minnows.Cik noprotu,tad šie varētu būt analogi Rapala max-rap.Esmu pareizi sapratis?Pat YO-Zuri mājas lapa neko neuzrāda.Paldies.
27.maijs 2011, 16:11 | links
 
šitais labi strada??
26.maijs 2011, 08:22 | links
 

STRIKE PRO ARC MINNOW ATE-O-ATE
24.maijs 2011, 20:25 | links
 
Duglas,prātīgi sāc spriest-katrāi ūdenstilpnei savas īpatnības,bet sarkangalvītes tumšā leikā ir labāk saredzamas.
14.maijs 2011, 19:01 | links
 
man uz sarkangalvi nav kērusies neviena zivs, tai pašā vieta nomainot krasu uz zeltainu vai zaļi melnu uzreiz ir cops. Tas gan tepat latvijā vasarā un pavasaros , rudenī nav mēginātgs un kā jau šeit citi teica viss atkarīgs no ūdenstilpnes un arī no laika apst un ražotāja, varbūt vajag piesauties pareizo spēli
14.maijs 2011, 18:51 | links
 
Copman,tu laikam runā ps.''sarkangalvīti'' -man šis toņu salikums bij topā kad es vandījos pa Ālandiem,seviški labs salikums vakaros un apmākušās dienās,bet viss irātkarīgs kādas firmas un formas tas ir,kāda spēle...
14.maijs 2011, 18:28 | links
 
ko tā var pateikt ..... ir ūdens tilpnes kur patīk tāds māneklis bet ir kur savādāks.... un tāpat ir ar krāsu.......
14.maijs 2011, 18:25 | links
 
tad pirkums ir tads pa vidam?
14.maijs 2011, 18:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager