Vobleri

Nē,bet padomā cik saņem japānis,cik malaizietis un gan būsi kaut ko dzirdējis par brendu precēm Austrumeiropai:)))
26.jūnijs 2011, 18:07 | links
 
Un piemēram krievu,ukraiņu lapās igauņu Rapala tiek nolikta krāsojuma kvalitātes dēļ.
26.jūnijs 2011, 18:12 | links
 
Vai vispār ir pieejamas ne Igaunijā ražotas Rapalas?Ja pat USA tirgo Made in Estonia!
26.jūnijs 2011, 20:17 | links
 
Skaties angļu lapās, tur var atrast Made in Ireland =)
26.jūnijs 2011, 20:19 | links
 
man ir pāris kas pirktas arī dažus gadus atpakaļ, kas made in ireland. pārējās visas nāk no igauņiem :)
26.jūnijs 2011, 21:00 | links
 
Ups, ne Made in, bet gan Assembled in :) Neražo, bet tikai stellē kopā =)
26.jūnijs 2011, 21:51 | links
 
Par Malaizijā ražotiem Yo-zuri vai Duel neesmu gan dzirdējis, bet ja speciālistā tā saka tad jau varbūt kaut kur var arī tādus iegūt :) Cenas patiešām labas, brauc, skaties un pats vērtē.
26.jūnijs 2011, 23:49 | links
 
FishBon,nelaid nu muļķi,pirku Vienības gatvē,kopā tad atdzināt(iepirkāt) vairumā,kungi rūpīgi papētiet iepakojumu.
27.jūnijs 2011, 19:58 | links
 
Bez tam nesaku ka s...s,dievs radija zemi pārejo ķīnietis(singapūrietis,malaizietis u.t.t.),tik tur tā labā cena...
27.jūnijs 2011, 20:02 | links
 
Mazkalns, Patiesības labad gan jāsaka, ka iepakojumus gan neesmu pētijis tik rūpīgi. Ja patiešām kāds modelis tiek ražots Malaizijā tad tas modelis tikai tur arī tiek ražots un nepastāv analogs, ražots Japānā. Tu jau centies paziņot tautai, ka pastāv analogi, kuri tiek ražoti Japānā un tāpēc ir dārgāki. Visi vobleri tika piegādāti no Japānas un kur viņš katrs tika salikts, neiedziļinājos. Galvanais, ka vobleris strādā un ķer zivis :) Japāņu puisis savā piepilsētas dīķī arī ķer ar šo te pašu Malaizijā salikto vobleri un ir laimīgs, mūsu makšķernieks nav apbižots, tici man.
28.jūnijs 2011, 09:28 | links
 
Lai ir pa tavam FishBon,es taču neesmu pret to ka divi latvju bāleliņi taisa biznesu.Būtu tik ausīgs vienmēr,nesen copes atskaitē rakstiju ka 14 lvl vērtais lucky craft pēc piektās līdaķeles baigi zaudē krāsojumu,luk tev mada in japan...izplatītāj,ko gribam dzirdam ,kas kož kaulā ignor?
28.jūnijs 2011, 20:36 | links
 
piedodiet kļūdas,suns uzkasās...
28.jūnijs 2011, 20:37 | links
 
Man arī jautājums par krāsojumu Daiwa nezinu kāds ķinietis to bija mālējis ,bet krāsa nolobijās pēc 6 zandarta Paņēmu nokrāsoju to ar zilu nagu laku un - nu jau ir 43 zandarts -krāsā ir tikai zandartu ilkņu nospiedumi pārējā krāsa turās kā suns pie ķēdes.
28.jūnijs 2011, 20:42 | links
 
Mazkalns, tu tākā baigi uz kašķi velc. Diemžēl nav man laika sēdēt un lasīt visus iespējamos postus forumā. Ja tu gribēji izteikt savas pretenzijas par LC tā lai pilnīgi noteikti nepalaižu garām vari rakstīt man privāti šeit uz e-pastu vai galu galā atnākt pie manis. Nu atvaino, nebiju tik ausīgs kā tev liekas.
28.jūnijs 2011, 20:51 | links
 
Nezinu, kas tur ar tām krāsām reizēm notiek. Man pašam arī viena Daiwa nolobijās gandrīz plika pirmajā copes reizē, tas gan bija kādus 3 gadus atpakaļ. Ar LC man gan nekādu problēmu līdz šim nav bijis un Mazkalns ir pirmais, kas man saka, ka ar krāsu ir problēmas.
28.jūnijs 2011, 20:56 | links
 
Daiwai tā ir bieža problēma,un LC jau ne katram bērni dāvina:),trīdaļīgais ,neatceros kā tur saucas,tumši zaļa mugura ar zeltainiem sāniem.ar rapalu pagaidam tādu problēmu nav ,ka būtu redzama jau plastmasa,izplatītājs cits ne normark.
28.jūnijs 2011, 21:25 | links
 
nu manuprāt Megabass krāsojumus gan kvalitātes gan izvēles ziņā ir grūti pārspēt.
ar daiwu man pagaidām nav krāsojuma problēmas, gan lielajiem TD Minnow, gan mazākiem minnow un crank vobleriem. jāsaka gan ka Lucky Craft arī turas uz goda, dažiem zivīgajiem tik zobi palikuši makten daudz :)
28.jūnijs 2011, 21:30 | links
 
Sveiki. Vajadzīga palīdzība.
Ir tāda lieta ka šodien nopirku vobleri pa 6Ls aizgaaju izmeegginaat bet vinnss speelee uz vienu pusi baigi. vislaik velc kā gribi. Varbūt kāds var palīdzēt vai arī tas taa speciaali taisīts ka viņš uz vienu pusi iet. Paldies jau iepriekš.
8.jūlijs 2011, 16:54 | links
 
-->DavisSe
Kas pa vobleri? Konkrēti kāds, firma, modelis?
8.jūlijs 2011, 17:03 | links
 
DavisSe - man arii taa ir gadijies, tiesa letajiem mesliem pa 3ls ko vairaak nekad neesmu pircis. iipashi neko lietas labaa arii necentos dariit.
8.jūlijs 2011, 17:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager