Vobleri

Firma ir Atemi. Nu nez varbūt esmu iegrābies. Bet tā jau tirinās tīri smuki tik uz to vienu pusi velk man tā bija arī ar rapala vobleri kurš gāja uz vienu pusi, bet viņu ātri norāvu un viss vairs par to nedomāju a tgd nopirku citas firmas un atkal tas pats. Nez varbūt man vnk tā gadās.
8.jūlijs 2011, 17:24 | links
 
Modeli nepateikšu, bet tas ir Krenkbaita tipa vobleris kurš iet 1,5m dziļumā vairāk nekas nau rakstīts uz iepakojuma.
8.jūlijs 2011, 17:26 | links
 
ja iet uz sānu, pieloki tak cilpiņu.
8.jūlijs 2011, 18:58 | links
 
Paldies martin izdarīju tā un viss ok tgd iet kaut cik taisnāk. Nu vismaz neskrien zaalees kur nevajag.. :D
8.jūlijs 2011, 22:07 | links
 
Man tāds teorētisks jautājums. Atradu kādu savu noklīdušo vobleri, kas skarbos apstākļos bija pavadījis ziemu un šim ir daļēji apbirusi sākotnēji košā krāsa (nu vismaz 40% apjomā).
Vobleris šķiet tīri krietns un arī spēle šķiet tīri neko (ceru, ka līdakas domā tāpat), tāpēc paredzu šo turpmāk izmantot. Bet kā tā apdrupusī krāsa diez varētu ietekmēt iespējamo lomu?
No vienas puses it kā varētu to ignorēt un ķert ar tādu kāds ir - gan jau līdakai kādreiz iegribēsies uzkost šo neveiklo zivtiņu. Bet varbūt tai liksies nedabisks šis "krāsojums"? Tādā gadījumā varētu kasīt nost atlikušo krāsu un mēģināt pašam uzņemties mākslinieka lomu.

Varbūt kādam veterānam ir pieredze tamlīdzīgos jautājumos? Saprotu, ka visi šie gadījumi ir stipri individuāli, bet ja nu tomēr...
13.jūlijs 2011, 23:28 | links
 
Hotentot: ja vien tas vobleris nav kautkaads uberkruts suspenderis, kuru zivij ir laiks apskatiit no visaam puseem, nav ko mociities ar paarkraasoshanaam. Man ir dazhi joprojaam straadaajoshi vobleri, kuriem no kraasaas vispaar gandriiz nekas nav palicis, jo to noeedushas liidakas. Galvenais ticiiba voblerim :-)
14.jūlijs 2011, 11:35 | links
 
Pateicos, Māri, taisni uz tādu atbildi jau arī cerēju :)
14.jūlijs 2011, 11:57 | links
 
Ja vobleris plastmastnieks, tad nevajag darīt neko, bet, ja no koka, tad nolakot tomēr vajag, jo citādi copes gaitā viņš uzsūks ūdeni un mainīsies peldēšanas īpašības.
Ar lakošanu viss elementāri, noņem āķus, iemērc lakā, notecini, pagaidi, lai apžūst un atkārto šo procedūru 2 - 5 reizes, atkarībā no lakas konsistences (šķidrāka laka-vairāk kārtu).
14.jūlijs 2011, 15:35 | links
 
kads zin kur tocna:)var nopirkt Zipbaits orbit 110 sp?
18.jūlijs 2011, 00:42 | links
 
rio, tu esi ērglis:)
18.jūlijs 2011, 00:44 | links
 
mani interse mazie voblerisi 3-5cm, prieks forelem.. kur varetu nopirkt, biju spice home salmo veikala nu neatradu nekadu dizo izveli, viens mazs rapala vobleritis.. veel bij divdaligie un viss.. kur varetu lielaku klastu redzet piem rapalas un veel normalas firmas konkurejosie?? salmo voblerisus redzeju, bet vizuali man nevisai patik!!:) ir japatik ari man ne tikai zivim:)).. paldies par info.
19.jūlijs 2011, 00:05 | links
 
mjuniors: Goldfish, Lubanas 82, tur vobleriishi buus iistie: made in japan.
19.jūlijs 2011, 07:45 | links
 
Mjuniors: Liels klāsts ar Lucky Craft, Duel, Yo-Zuri mazajiem voblerīšiem ir pie mums, Biķernieku ielā 1, Rīga
19.jūlijs 2011, 09:41 | links
 
Albakorā ir labi foreļu vobelrīši, labas firmas. Albakorā nestrādāju un ar veikalu nav nekāda sakara.
19.jūlijs 2011, 10:15 | links
 
Sestdien līdaka nokoda manu veco vismīļāko, visrezultatīvāko Rapala SSR7. Kur var meklēt analogu, par saprātīgu cenu!!?? Pateicos!
19.jūlijs 2011, 11:39 | links
 
kaadam nav info kur riigaa var iegaadaaties auklas skaitiitaaju prieksh velces?
19.jūlijs 2011, 11:52 | links
 
kadam uz yo-zuri l-minov vobleri ir bijuši labi rezultat?
7.septembris 2011, 17:47 | links
 
l-minnow ir tiiri ok! nav tas rezultatiivaakais, bet liels pluss, ka speej saglabaat speeli arii pie lielaaka tiishanas aatruma vai straumee...
7.septembris 2011, 19:41 | links
 
river2sea http://s21030.gridserver.com/catalog/images/Matte%20Green%20Tiger5.jpg?osCsid=f3611b25dc5dac4a9049cecd6003b2ea

tādu ir jēgas pirkt,man teica kad labs uz asariem ir
24.septembris 2011, 21:29 | links
 
naurielis man tāds bija ne pārāk labi, patukšas copes bija.
24.septembris 2011, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager