Vobleri

Rīgā vai Latvijā kāds nez tirgo Halco voblerus? spinning.lv un 798.lv daži ir, bet izvēle nekāda!

aaapsis, 4.novembris 2015, 08:03


779.lv
4.novembris 2015, 09:15 | links
 
Rīgā vai Latvijā kāds nez tirgo Halco voblerus? spinning.lv un 798.lv daži ir, bet izvēle nekāda!
4.novembris 2015, 08:03 | links
 
Sorry, sev interesējošās krāsas atradu pirmajā lapā, izrādās tā ir vienīgā :)
22.oktobris 2015, 15:10 | links
 
Ir vēlme iegādāties Zip Baits Orbit 110 voblerus, kur LV es viņus varu nopirkt?
Varbūt kāds zin kādu ārpus LV internetveikalu, kur var uzsūtīt?

IngEih, 22.oktobris 2015, 10:54
Ir tāda adrese ebay.com - tur tie ir tūkstošos

Vigulis, 22.oktobris 2015, 13:02


Ir tāds jautājums - parādi kur tur viņi ir tūkstošiem?!
22.oktobris 2015, 13:56 | links
 
Ir vēlme iegādāties Zip Baits Orbit 110 voblerus, kur LV es viņus varu nopirkt?
Varbūt kāds zin kādu ārpus LV internetveikalu, kur var uzsūtīt?

IngEih, 22.oktobris 2015, 10:54
Ir tāda adrese ebay.com - tur tie ir tūkstošos

Vigulis, 22.oktobris 2015, 13:02


ebay ar 110 Orbītam ir diezgan bēdīgi:) Un tos pašus tur pārsvara tirgo Vitālijs...
22.oktobris 2015, 13:39 | links
 
Ir vēlme iegādāties Zip Baits Orbit 110 voblerus, kur LV es viņus varu nopirkt?
Varbūt kāds zin kādu ārpus LV internetveikalu, kur var uzsūtīt?

IngEih, 22.oktobris 2015, 10:54

Ir tāda adrese ebay.com - tur tie ir tūkstošos
22.oktobris 2015, 13:02 | links
 
Labdien!

Gribēju pajautāt par Jūsu pieredzi vobleru uzglabāšanā. Ņemot vērā, ka ražotāji man nezināmu iemeslu dēļ uz vobleriem raksta tā garumu un peldspēju (šāda informācija ir redzama pašam), bet neraksta svaru un darbības dziļumu, es tos glabāju orģinālajās kastītēs, lai varētu šos lielumus apskatīt. Bet šobrīd vobleru ir tik daudz, ka sāk rasties grūtības. Esmu nolēmis nopirkt kastīti ar daudz nodalījumiem un katram nodalījumam uzrakstīt virsū info par tur esošo vobleri vai grupēt dažādu dziļumu voblerus pa kastītēm. Kā rīkojas citi? Vai tiešām atcerās tos skaitļus, vai izmēģina un ja grābj grunti tad maina uz seklāku? Ne vienmēr var pēc izskata pateikt cik dziļi tas iet.

andiska, 22.oktobris 2015, 10:08


Var ar smalku ķīmisko marķieri uz voblera uzrakstīt to svaru.
22.oktobris 2015, 12:08 | links
 
orbitus varēsi nopirkt Skaistkalnes ielā vai Prūšu iela laikam eboatā arī bija
22.oktobris 2015, 11:10 | links
 
Ir vēlme iegādāties Zip Baits Orbit 110 voblerus, kur LV es viņus varu nopirkt?
Varbūt kāds zin kādu ārpus LV internetveikalu, kur var uzsūtīt?
22.oktobris 2015, 10:54 | links
 
Teikšu tā - takā copēju pārsvarā 4 ūdenstilpnēs, tad katrai ir sava kastīte ar vobleriem, kuri sasķiroti pēc dziļuma......
22.oktobris 2015, 10:36 | links
 
Labdien!

Gribēju pajautāt par Jūsu pieredzi vobleru uzglabāšanā. Ņemot vērā, ka ražotāji man nezināmu iemeslu dēļ uz vobleriem raksta tā garumu un peldspēju (šāda informācija ir redzama pašam), bet neraksta svaru un darbības dziļumu, es tos glabāju orģinālajās kastītēs, lai varētu šos lielumus apskatīt. Bet šobrīd vobleru ir tik daudz, ka sāk rasties grūtības. Esmu nolēmis nopirkt kastīti ar daudz nodalījumiem un katram nodalījumam uzrakstīt virsū info par tur esošo vobleri vai grupēt dažādu dziļumu voblerus pa kastītēm. Kā rīkojas citi? Vai tiešām atcerās tos skaitļus, vai izmēģina un ja grābj grunti tad maina uz seklāku? Ne vienmēr var pēc izskata pateikt cik dziļi tas iet.
22.oktobris 2015, 10:08 | links
 
Sveicināti, man ir jautājums par BX walking minnow (http://rapala.fishing/products/bx-waking-minnow), saprotu ka tas ir topwater voblers, bet vai tas pieklājīgi darbojas arī drusciņ dziļākās vietāk kā 20-30cm. Līdz kādam dziļumam to var daudz maz rezultatīvi izmantot?
Būtībā jautājums par topwateriem kā tādiem (ieskaitot poperus), kāds ir aptuvenais dziļums līdz kuram tie ir efektīvi?
21.augusts 2015, 14:43 | links
 
Sveiki kungi! Ir vēlme iepirkt dažus LJ Pro Series voblerus priekš velces, bet īsti nezinu ko izvēlēties, jo šajās lietās orientējos ļoti virspusēji. Vispirms gribētu saprast kuri ir piemērotāki velcei - Peldošie vai Suspenderi??? Šobrīd skatos uz šādiem modeļiem - Anira 69, Basara 90 un Makora 130. Kādus krāsojumus jūs ieteiktu??? Paldies jau iepriekš par padomiem un ieteikumiem.
P.S. Priecāšos ja arī eksperts un šo vobleru izstrādātājs I.Dukaļska kungs sniegs savu komentāru.

Aigars82, 12.augusts 2015, 09:15


Sveiks!
Viss jautājums slēpjas tur, kādā dziļumā tiks velcēts. Dziļumā līdz 2-2,5m Basara 90 vai jaunais izmērs Anira 89. Dziļums līdz 4m -Kubira 110 Plus One. Šiem voblerīšiem pie vienmēriga vadīšanas ātruma vibrācija ir ļoti laba. Pēdējā informācija, ko pats ieguvu, tad Burtniekā uz Makoru 130 un bikinj mazāk arī uz 110 veči labi zandartus uz velci paklapējuši. Šis gan man pašam vairāk licies kā tīrs tvičam domāts vobleris. Ja tomēr akcents uz līdaku un asari, BASARA!!!
13.augusts 2015, 08:22 | links
 
Sveiki kungi! Ir vēlme iepirkt dažus LJ Pro Series voblerus priekš velces, bet īsti nezinu ko izvēlēties, jo šajās lietās orientējos ļoti virspusēji. Vispirms gribētu saprast kuri ir piemērotāki velcei - Peldošie vai Suspenderi??? Šobrīd skatos uz šādiem modeļiem - Anira 69, Basara 90 un Makora 130. Kādus krāsojumus jūs ieteiktu??? Paldies jau iepriekš par padomiem un ieteikumiem.
P.S. Priecāšos ja arī eksperts un šo vobleru izstrādātājs I.Dukaļska kungs sniegs savu komentāru.

Aigars82, 12.augusts 2015, 09:15


No lj pro vobleriem vislabāk derētu Kubira tas ja ūdenskrātuves dziļums to atļauj.jo īsāka mēlīte voblerim jo bēdīgāka viņa paša spēle vienkārši velkot.
12.augusts 2015, 21:14 | links
 
Tiešām nebūs neviena komentāra par iepriekšējo jautājumu?!

Aigars82, 12.augusts 2015, 16:58

cik ekspertu tik viedokļu!!! kas vienam būs labs tad no otram tas nekam nederēs...... no ieteiktiem ir tā 50 uz 50 kas strādā.......
12.augusts 2015, 18:13 | links
 
Tiešām nebūs neviena komentāra par iepriekšējo jautājumu?!
12.augusts 2015, 16:58 | links
 
Sveiki kungi! Ir vēlme iepirkt dažus LJ Pro Series voblerus priekš velces, bet īsti nezinu ko izvēlēties, jo šajās lietās orientējos ļoti virspusēji. Vispirms gribētu saprast kuri ir piemērotāki velcei - Peldošie vai Suspenderi??? Šobrīd skatos uz šādiem modeļiem - Anira 69, Basara 90 un Makora 130. Kādus krāsojumus jūs ieteiktu??? Paldies jau iepriekš par padomiem un ieteikumiem.
P.S. Priecāšos ja arī eksperts un šo vobleru izstrādātājs I.Dukaļska kungs sniegs savu komentāru.
12.augusts 2015, 09:15 | links
 
Sveiki spiningotāji! Iesakiet voblerīšus (ne tvičam!) ko izmantot asaru un sapalu copei svarā no 4 - 8 gramiem, jo ar tādiem gramiem var normāli mētāt ar manu spini, kura tests ir 2 - 10 grami. Pagaidām domāju par salmo hornet un tiny voblerīšiem.

Asarnieks, 7.augusts 2015, 13:27


Pamēģini LJ Haira, nav dārgi, bet strādā labi un ķer regulāri...
8.augusts 2015, 17:21 | links
 
Sveiki spiningotāji! Iesakiet voblerīšus (ne tvičam!) ko izmantot asaru un sapalu copei svarā no 4 - 8 gramiem, jo ar tādiem gramiem var normāli mētāt ar manu spini, kura tests ir 2 - 10 grami. Pagaidām domāju par salmo hornet un tiny voblerīšiem.

Asarnieks, 7.augusts 2015, 13:27


Somu Taiga Lures modeļi Otto 3cm un Alex 5cm ir ļoti labi piemēroti Tevis nosauktajām lietām, radīti straumes apstāķliem, ātri sasniedz darba dziļumu un stabili spēlē. Ļoti plaša un skaista krāsu gamma, roku darba krāsojums.

Īss video (tur visi Taiga modeļi, ne tikai minētie):
8.augusts 2015, 13:18 | links
 
asarniek internetā var atrast simtiem atsauksmes ,pamācības un video par hornetu ,ja lieto datoru nav tač grūti ierakstīt guglē vai jūtubā vārdu hornet ,ja vēl saproti un māki lasīt krievu valodā tad tur vispār par pazust no informācijas gūzmas piemēram paskaties saitu http://voblery.com.ua/catalog/hornet.html
8.augusts 2015, 12:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager