Vobleri

Kāds var pastāstīt par salmo hornet voblerīšiem? Kā animējat, cik dziļi iet, u.t.t. Domāju izmantot priekš asaru un sapalu copes
8.augusts 2015, 04:39 | links
 
"Katliņos" strādā vairums vobleru un ne tikai. :)
7.augusts 2015, 14:44 | links
 
Sveiki spiningotāji! Iesakiet voblerīšus (ne tvičam!) ko izmantot asaru un sapalu copei svarā no 4 - 8 gramiem, jo ar tādiem gramiem var normāli mētāt ar manu spini, kura tests ir 2 - 10 grami. Pagaidām domāju par salmo hornet un tiny voblerīšiem.
7.augusts 2015, 13:27 | links
 
Anira ir tipisks plakanais "flet" tipa vobleris. Strādā ne sliktāk pa Rigge flat! Pirmā noķertā zivs bija asaris! :) Foreli ar ceļ ārā kā prieks! Man pat liekas, ka Anira spēle ir "seksīgāka" par Basaru.
8.jūlijs 2015, 06:43 | links
 
Man šobrīd uz asari topā orbit 80 Dr un bssara 70 sp.
7.jūlijs 2015, 23:05 | links
 
Tieši tā... Lucky John Anira49 šobrīd vasaras asaru katliņos ir labu labais vobleris. Lasa visu pēc kārtas -asarus, līdakus, sapalus i foreli. Reāli iesaku! Krāsojumam nozīmē sekundāra.
7.jūlijs 2015, 21:48 | links
 
Kādus mikrovoblerus ieteiktu asarim ?

celms, 7.jūlijs 2015, 13:13

Lucky John Anira 49. Man šis smalko asari lasa vislabāk, pie kam nevarētu teikt, ka kastē trūktu konkurentu ar stipri skanīgākie nosaukumiem.
7.jūlijs 2015, 19:57 | links
 
osp bent minnow protams skaisti, ņammīgi no skata un, prasmīgi lietoti, gana zivīgi, tur nu jāskatās pašam. Es, piemēram, nevaru atļauties osp, tādēļ ņēmu ebajā šādus te:
http://www.ebay.co.uk/itm/5Pcs-8g-9cm-Sinking-Fishing-Minnow-Floating-Dancing-Bass-Flutter-Crankbait-Lures-/301424439686?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item462e4bf186
Saprotu, ka materiāls švakāks, apstrāde, kvalitāte uttt, bet ir, kā ir. Katrs pats izvēlas- var paņemt vairākus švakākus, var krāt un paņemt vienu labāku. Saprotu, protams, ir saprātīgi sakrāt un paņemt labāku, bet tad arī jāmāk attiecīgi strādāt, lai ilgāk krātu un lolotu mānekli pēc tam nenāktos tupi noraut. Katrs zin savas iemetiena prasmes, copvietas. Neesmu nekāds snaiperis, tāpēc man mācīties, apgūt vislabāk der ķīniešu atveidotie "osp". Visiem ne asakas!
7.jūlijs 2015, 18:59 | links
 
Kādus mikrovoblerus ieteiktu asarim ?
7.jūlijs 2015, 13:13 | links
 
Kungi un dāmas!
Kāda pieredze jums ir ar O.S.P. BENT MINNOW 106MM 10G. FLOATING vobleriem?
Ir vērts pirkt pa tādu naudu? Kurus krāsojumus iesakat?

Orange, 20.maijs 2015, 08:42


Ar vobleriem ir līdzīgi kā ar bitēm un sievietēm... neko nevar skaidri zināt:)
Vienam viņš strādā citam klusē. Daudzi mega slavē Megabas Vision 110, bet zinu vairākus copmaņus kuriem tas Vision klusē un ne pakam negrib ķert.
Man ir vairāki Bent Minnow 86, 106 un 130 izmērā. No visiem izmēriem man viss labāk strādāja (aizpagāšsezon) 130 izmērs un bija viens no TOP vobleriem. Spēle viņam ļoti interesanta un no mazākiem brāļiem arī ciešami lido.
20.maijs 2015, 14:50 | links
 
Uzskatu,ka jācopē ir to,kam pats tici!!! Katrs copē savādāk un katram pašam ir savs vispareizākais viedoklis!!! Tu taču neprasi nevienam kādu sev veceni izvēlēties!!!

Reinis14, 20.maijs 2015, 08:53


Redz, veceni izvēloties tu viņu izpēti, aptausti u.t.t. un tad saproti vai der, vai meklē citu :))
A kāda jēga man no voblera, kurš ir viens no dārgākajiem un nekam neder ... kastē vietu aizņem :D Tāpēc prasu vai ir jēga uz šiem skatīties, jo testēt neviens tāpat nedod!
20.maijs 2015, 14:15 | links
 
Uzskatu,ka jācopē ir to,kam pats tici!!! Katrs copē savādāk un katram pašam ir savs vispareizākais viedoklis!!! Tu taču neprasi nevienam kādu sev veceni izvēlēties!!!
20.maijs 2015, 08:53 | links
 
Kungi un dāmas!
Kāda pieredze jums ir ar O.S.P. BENT MINNOW 106MM 10G. FLOATING vobleriem?
Ir vērts pirkt pa tādu naudu? Kurus krāsojumus iesakat?
20.maijs 2015, 08:42 | links
 
Var kāds lūdzu ieteikt par vobleriem priekš velcēšana? Te vai arī var pm :) Paldies
17.maijs 2015, 14:37 | links
 
vaboļveida, sienāžveida un vēl visādjocīgveida vobleri priekš sapaliem nav tas kas vajadzīgs, izšaus jau savu reizi protams bet ja gribi regulārus lomus jebkurā gadalaikā iesaku skatīties uz maziem minnow tipa vobleriem (4-5 cm) ar aktīvu spēli un protams SR vai SSR tipa krenkiem tādiem kā jackal chubby, riwer2see grip 55 vai tsuribito crank50...
21.aprīlis 2015, 09:50 | links
 
Gribēju zināt vai kāds ir mēģinājis uz RANDA vobleriem (vabolēm) ķert sapalus?
20.aprīlis 2015, 23:26 | links
 
Paldies, par nu tik ļoooti izsmeļošu informāciju. :) Pat nezināju šādas tādas nianses par ražošanas knifiem..
nu, jā.. sanāca izsolē ebay dabūt zbl minnow ar visu trakcing no un Craze b-switcher SSR.
Tad jau izskatās, ka labs grābiens sanāca. :D
10.februāris 2015, 21:49 | links
 
Jerk. Es līdakas pārsvarā ķeru uz sālsūdens vobleriem. Vision ņemu sālsūdens versijā, Daiwa TD minnow, gan Salt shad, utt. Tik āķus nomainu. Līdakām patīk un krāsojums noturīgāks pret zobiem. :)
10.februāris 2015, 13:02 | links
 
Būtībā šobrīd pasaule strādā ar 3-4 dažādiem plastmasas veidiem. Atkarībā no reģiona un ķeramajām zivīm tiek lietota viena, otra, vai trešā. Sālsūdens vobleriem parasti izmanto cietāko iespejamo. Tāpāt tā līmēšanas process ir krietni nopietnāks par teiksim tiem pašiem foreļu modeļiem. Faktiski jāsaka tā, ka mūsu līdakai piemērotāki tīri no voblera salaušanas viedokļa, būtu tieši sālsūdens copei domātie.
10.februāris 2015, 11:42 | links
 
Voblera uzvedību ietekmē ļoti daudzi faktori. Ginta uzskaitītais pilnīgi noteikti. Vēl jau ir tāda lieta kā krāsojuma biezums un veids. Viena izmēra vobleris atkarībā no hologramas veida un krāsošanas paņēmiena savā peldētspējā var atšķirties ievērojami. Ūdens struktūra -sāļš/salds, vēss/silts arī to ietekmē. Par āķiem un pavadiņām nemaz nerunājot...
10.februāris 2015, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager