Vobleri

Tāpat O.S.P vobleri ir atrodami Gold Fišā, Lubānas 82 un, ja nemaldos, pie Vitālija, Prūšu 25, arī Elkor Sport šādi tādi ir.
31.oktobris 2014, 15:36 | links
 
kur LV var nopirkt O.S.P voblerus?

aaapsis, 31.oktobris 2014, 15:10

Nu principā, var pirkt Profi Tackle, Skaistkalnes ielā 1
31.oktobris 2014, 15:11 | links
 
kur LV var nopirkt O.S.P voblerus?
31.oktobris 2014, 15:10 | links
 
Man fx9 ir topa augšgalā. Gar lēpenēm vai puduriem uztaisi 1-2 un pauzi 3-5 sekundes.
Fx6.6 esmu pavasarī vienu reizi darbinājis un kadus 3 zemmērus dabūjis. Vadīšana tada pati kā fx9
30.oktobris 2014, 22:17 | links
 
Abi Megabass FX vobleri man labi strādā. Mazais 6.6 lieliski ķer asarus, seklākās vietās. Tikpat labi uz viņu nāk lielie Engures ruduļi. Lielākais FX9 - lielisks ķērējs seklajos ezeros. Animācija, es taisu samērā lēnu tviču, tā lai vobleris izspēlē zem ūdens, pēc kam uzpeld. Ar pauzēm variēju - citreiz garākas citreiz nē.
Pamēģini arī Vision OneTen FX - nedaudz lielāks, ar to pašu kustīgo mēli. Citreiz tieši lielāks māneklis palielina līdakas izmēru.
30.oktobris 2014, 22:11 | links
 
Jonjs, FX9 lietoju seklajos ūdeņos! Ļoti labs! Nekas sarežģīts spēlē nav. FX6.6 nav man. Neesmu mēģinājis.
30.oktobris 2014, 21:36 | links
 
Tā vēl varat kko iekomentēt par šiem:

Yukilto FX9
Yukilto FX 6.6.

Tie ar to kustīgo mēli.. Ar. n.ek.o. neesmu nokeris.
30.oktobris 2014, 18:14 | links
 
Ok, vīri paldies par info, darbošos :)
30.oktobris 2014, 16:20 | links
 
Te jau vīri minēja, ka katram ir savs rokraksts tvičam, kā arī savi ieskati par "pareizo" atslēgu uz katru mānekli. To aprakstīt nevar, var tikai parādīt :)
Dead Float 8 - ļoti labs māneklis. Man šis izmērs patīk labāk nekā 105 un 125. Es viņu izmantoju seklajos ezeros, vai seklās vietās. Pārsvarā viņu lietoju teiksim konkrētos logos, vai līčos. Tvičoju loti lēni, bez izteikti asiem rāvieniem. Cik es esmu novērojis galvenais lai māneklis veic apgriezienu uz sāniem, respektīvi par 90 grādiem. Šāda spēle līdakām patīk.
Šaņins - pārsteidzoši labi strādā. Izteikts seklais māneklis. Neteiktu ka viņa ir kāda unikāla spēle, bet viņš bieži vien izšauj. Samērā klasisks tvičs ar pauzēm.
Trick Darter - ļoti labs māneklis, pārsvarā man labi rezultāti uz viņu ir ar agresīvu tviču, pat ne sevišķi daudz pauzējot.
Sammy - neteiktu ka man viņš ļoti patīk, bet valks kā valks. Ir atrodami arī interesantāki modeļi... Katrā ziņā virsmenieks viņš ir tīri o.k., līdakai patīk
30.oktobris 2014, 10:09 | links
 
Jons, ir strādāts ar visiem, izņemot Šaņina modeli - neuzrunāja mani :))

Dead Floats 8 ir mans stabils top 5 vobleris seklajos ūdeņos. Pašam ir 3 krāsojumi šim modelim. Dziļumiem līdz 1m. Ļoti labi ķer gan asari, gan līdaku. Par pavadu - piekrītu! Par spēli - nesteidzīgs twitch ar pauzītem. Jo mazāk agresijas, jo labāk... bet citam var būt savādāk. Vobleri, īpaši twitchojamie ar to ir interesanti, ka rokraksti var un ir dažādi. Inventārs jau arī daudz, ko maina.

Bet šis vobleris manā izpratnē seklās vietās nevar neķert!!

Megabass - labs, aktīvs māneklis ar visai agresīvām kustībām. Labāk man ir bijis pavasara beigās un vasaras periodā. Twitch twitch twitch - maini intensitātes, spēku, kustību amplitūdu un būs rezultāts.

Sammy - klasisks volkeriits - ir gan labāki, gan sliktāki lietoti....
30.oktobris 2014, 09:37 | links
 
Jonjs, pievienošos Rio, ar teksta komentāriem pastāstīt kā šos mānekļus vadīt ir neiespējami, to ir jādara vai nu ar kādu, kurš uz šiem mānekļiem ķer, vai arī jāeksperimentē. Pašam ir Dedushka un Shanins, jāsaka ka prasīgi vobleri tie nav, strādā uz visām trim populārākajām tehnikām monotonā, stop and go un tvičs (ieteicamais). Vienīgi Dead Floats ir ļoti jūtīgs pret pavadu. Sammijs vispār ir suns, atrodi tik ritmu pie kura tas taisa vajadzīgo walk the dog spēli un pieturies pie tā. Citādi arsenāls tev, labs! ;)
30.oktobris 2014, 09:01 | links
 
pasa pieredze ar vobleriem ar kuriem nav istas skaidribas,kaa ar vinjiem labaak darboties es daru taa:)braucu pie tuvaakaa udens metaaju un skatos ko kaa,pie kadiem ravieniem,pauzeem vinjs dara,un megjinu izdariit secinajumus.zivis tev uz vobleriem kjersies tikai tad kad pasmaciibas celjaa buusi atklaajis katra voblera slepeno :)kodu.bet ja gribi kaadu recepti es tavaa vietaa visdrizaak uzjautaatu spinmedia.ru forumaa
30.oktobris 2014, 07:32 | links
 
Paldies paskatīšos. Bet tur laikam video nav..
30.oktobris 2014, 00:45 | links
 
Ja draudzējies ar krievu val. Tad te būs ļoti daudz info http://www.voblery.com.ua/catalog/dead-float.html
30.oktobris 2014, 00:10 | links
 
Jautājums par sekojošiem vobleriem, kuriem līdz galam neesmu sapratis spēli un attiecīgi neko neesmu noķēris:

Jackson Dead Float 8
Shallow First by A Sanin 85SP-SR
Megabass X-80 Trick Darter
Sammy 115 (18 grami)

Nau īsti skaidrs vai viņi ir jātvicho vai klasiski jāvelk. Moš kāds darbojās ar šiem.
29.oktobris 2014, 23:09 | links
 
Vai kādam kastē nemētājas Lucky John Deep Squad modelis? Labprāt iegādātos. Salmo veikalos vairs nav pieejami.
29.oktobris 2014, 16:11 | links
 
pipec, es šogad pārmētājos rapalas poperus- ar pauzēm, bez pauzēm... vienu noķēru gan -10 cm lielu līdaku.

kaspars01, 23.oktobris 2014, 20:53


Man piemēram Rapala šogad visam pogas grieza ārā...
23.oktobris 2014, 21:46 | links
 
pipec, es šogad pārmētājos rapalas poperus- ar pauzēm, bez pauzēm... vienu noķēru gan -10 cm lielu līdaku.

kaspars01, 23.oktobris 2014, 20:53


Īsti piemērots laiks tieši poperu uzvaras gājienam - brīnos, ka tik švaks rezultāts ;D
23.oktobris 2014, 20:59 | links
 
pipec, es šogad pārmētājos rapalas poperus- ar pauzēm, bez pauzēm... vienu noķēru gan -10 cm lielu līdaku.
23.oktobris 2014, 20:53 | links
 
lucky yohn x-walk, šīs sezonas atklājums, un vispār virsminieku atklājums, manā gadijumā lēti un labi :)
23.oktobris 2014, 20:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager