Vobleri

Tā kā patreiz laika pulka, tad nelikšu ilgi gaidīt.
27.jūlijs 2013, 13:26 | links
 
Ar lielu nepacietību gaidīsim tavus "lietpratēja" vērojumus arī citās CL sadaļās-par kātiem,auklām,eholotēm,utt!
27.jūlijs 2013, 12:11 | links
 
Špiņoju gadus 40. Esmu izšpiņojies gan pa visu LV, gan Krievzem, Norvēģiju, Zviedriju, Somiju, Sarkano un Vidusjūru utt. Tā kā nevaru teikt, ka grāmatiņai esmu tikai ievadu palasījies. Twichot (vismaz ar daudz maz atbilstošiem instrumentiem) gan sāku tikai šogad, tāpēc varu kaut ko nezināt. Kā saka "mūžu dzīvi, mūžu mācies". Bet tas man neliedz savas izjūtas paust. Kam nepatīk var taču nelasīt vai neņemt vērā. Pie tam uzsvēru, ka nepastāvu uz taisnību pēdējā instancē. Pamatā jau copē tāpat viss nāk no savas pieredzes.
Nepatīk Tev Rapala - tur Tev nevaru palīdzēt! Piedod, bet man iepatikās! Un to arī saku. Domāju, ka man ir tādas tiesības, neskatotis uzto, ka nezinu, kas iekša DUO Mātei.
27.jūlijs 2013, 11:52 | links
 
Protams,ka CL ir domāts visiem,taču atskaites no tēmas "Книгу не читал,но мнение имею" diez vai būs lietderīgas pat iesācējiem. Vēl jo vairāk-tādu "specu" viedoklis var radīt nepareizus uzskatus tiem pašiem iesācējiem,kuri tavu viedokli uztvers nopietni. Personiski es neizsaku viedokļus par tēmām un lietām,par kurām man nav nekādas saprašanas.
P.S. Jā,un tiešām silti iesaku tev pārzāģēt to Moabu:)
27.jūlijs 2013, 11:33 | links
 
Pirmkārt, Cl, vismaz līdz šim tā domāju, ka nav tikai priekš profiem. Otrkārt, par atskaiti jau pats norādīju, ka tā nav īpaši vērā ņemama, bet savas pārdomas un novērojumus turpināšu ievietot, jo no šādiem, ne tikai profu, pats arī gūstu sev vēlamo papildinfo. Piedod, ja Tev nepatīk Rapala nevaru līdzēt, bet man iepatikās ( izskatās, ka tas neietilpst Tavās businesa interesēs)! Jā un, gan jau apskatīšos arī kas lācītim vēderā.
27.jūlijs 2013, 11:26 | links
 
Dok,klausies-ja tu pat nezini neko par vobleru uzbūvi,tad varbūt tomēr nevajadzētu šeit ievietot lietpratēja atskaites un testēšanas rezultātus?
27.jūlijs 2013, 10:49 | links
 
Kosadakas lielajiem tieši tāpat, varbūt, tur ar magnēti? Tik nesaprotu, ja viņš tur priekšā iestrēget-pielīp, tad kāpēc to tur nevarēja nofiksēt, jo kamēr neizpurina ar spēku, ārā nenāk. Kāda tad no viņa kustības jēga.
27.jūlijs 2013, 10:42 | links
 
Tā jau arī DUO MOABam ir jābūt, jo magnēts fiksē lodītes.
26.jūlijs 2013, 23:51 | links
 
Pakratīju rokās savu jauno DUO MOAB. Iekšā lodītes nestaigā brīvi, bet periodiski iestrēgst priekšā un atpakaļ dabū tikai ar spēku izkratot. Tas pats notiek
ar Kosadakas lielo FLASH (tipa RUDRA). To es vēl saprotu - China pa 5 LVL. Bet šis, tomēr, 19,50. Varbūt tā ir norma? Vai te ar būtu China savu roku pielikusi?
26.jūlijs 2013, 23:20 | links
 
Līdakai vēders pilns ar maziem vēzīšiem. l
Laikam delikatese.
26.jūlijs 2013, 20:26 | links
 
Tā nu testoju no pl. 7.00 līdz 14.00. Daugava apkārt Nāves salai. Izcili nepateicīgs ūdens līmenis - no rīta bija nolaists ap 1 m vai pat vairāk bet 14.00 jau bija pieplūdis krietni - tā slūžas bija visu laiku ciet, kas jau garantē sliktu copi. No rīta pilnīgs bezvējšs. Atpūtai jau smuki.
Attekās sāku ar Japan Megabass One ten Magnum 130;15,0g; DUO MOAB 120; 13,0g un vēlāk pieslēdzu Zip Baits Rigge 90S; 11,0. Attekā pirmā zivs uz MaxRap 130; 15,0g. Nekas nopietns, bet mēra līdaciņa 50 cm ap 800,0g. Ap 1,5 m dziļumā. X-Rap XR12 - 22,0g; X-Rap XR-10 -13,0g un XR-8 9,0g - 1 līdakas iznāciens uz XR-10, bet garām. Pontons21 Agaron 110;12,9 g
kluss. Pa attekām tas arī viss. Lielajā Daugavā enkurojos un mētāju gar krastu pa zēlēm atkal visus. Bet nekā. Kastē bija palikusi Kosadaka Mascot 80F XL iet lIdz 2,5m. Līdaka precīzi tāda pat kā pirmā uz otro iemetienu.
Secinājumi.
1. Ņemot vēra apstākļus tests maz informatīvs.
2. Rapala MaxRap man patika vislabāk. Un ne jau tāpēc, ka noķēra zivi, bet ideāli piemērots manam kātam un šiem apstākļiem. Fantastiski precīzi var iemest. Pat ar vēju. Tālums metienam nu nekādi neatpaliek no japāņiem. Spēle ar smuka. Vienīgā nelaime bieži pirmais āķis ķērās aiz pavadiņas (titāna). Nekādas pēdas no līdaka zobiem ar nepalika. Katrā ziņā (prasās gan ilgāks testējums), bet pirmais iespaids, ka šis no Japāņu brendiem nekur diži neatpaliek. Noteikti paņemšu vēl kādu.
3. Par X-Rapiem neizteikšos, ne jau tāpēc, ka slikti, bet lielais bija par smagu-22,0g kātam tests 5,0-17,5, šis derēs velcei, jo iet uz 2,4 m; vidējais drusku par dziļu gāja, kaut bija viena cope; mazais par vieglu (šajos apstākļos).
4. Pontons 21 Agaron strādāja labi, bez iebildumiem. Šoreiz gan tukšā.
5. Japāņi ka jau japāņi bez iebildēm. Nekas neķērās, lido un spēlē perfekti, bet precizitētē Max Rap ieliek. Protams, tas subjektīvi, jo visus lietoju pirmo reizi un noteikti paies laiks kamēr piešaušos. Bet pie MaxRap piešāvos ātri.
Vajadzētu kādā seklākā ezerā pamēģināt šo kompāniju, kur arī lielāks zivju blīvums.
Kopumā patreiz varu teikt, ka MaxRap var ņemt droši. ArI XRap, bet jāskatās, lai labi sadzīvo ar kātu.
26.jūlijs 2013, 15:39 | links
 
Max rap 11 fs taa ir laba manta, vieniigaa kura man izspeelee no rapiem, tas pats pirmais raps, kuru iegaaadaajos, kad vins paraadijaas tirguu..:))
26.jūlijs 2013, 04:13 | links
 
Bet nevar nepiekrist, ka procentuāli uz ko vairāk ķer uz to būs vairāk rekordi, mārketings dara savu jebkurā copes paveidā.
26.jūlijs 2013, 00:23 | links
 
Lizzy!
Palasījos Rapalas mājas lapā un tur par Xrap Magnum teikts liekat 0,3 mono un ies dziļumā. Es šodien (nu jau vakar) rudenim Rotiņā paņēmu Clacin' Magnum 16 cm, 62g, 6-9m. Vai tiešām labāk sasniegt dziļumu būtu ar o,4vai 0,5 mm mono (uz 62,0g un 9m 0,3mm tā kā par maz) nekā ar 30lb pīto?
26.jūlijs 2013, 00:18 | links
 
Manuprāt tie rekordi ir krituši dēļ tā, ka vairums cilvēku nemaz nezina par japāņu augstā gala produktiem un mauc ar visiem pierasto klasiku. Japāņus arī ir stipri grūtāk apgūt, nekā rapalas vienkāršo un primitīvo spēli, bet ja piešaujās tad ar zipiem, megabasiem, jackalliem utt. varētu vilkt stipri labāk. ;)

zipcs, 25.jūlijs 2013, 23:16

Individuāli visvairāk ķeras uz to kam tic :) Pasaules mērogā tomēr skaitļi runā paši par sevi, un negibu ticēt ka japāņu produktus nekur citur, izņemot Japānu, Krieviju un Latviju nezin :)
26.jūlijs 2013, 00:10 | links
 
Esmu provējis gan tevis nosaukto augsto galu, gan citus labus voblerus un labākie rezultāti ir uz tiem otrajiem.
25.jūlijs 2013, 23:23 | links
 
Manuprāt tie rekordi ir krituši dēļ tā, ka vairums cilvēku nemaz nezina par japāņu augstā gala produktiem un mauc ar visiem pierasto klasiku. Japāņus arī ir stipri grūtāk apgūt, nekā rapalas vienkāršo un primitīvo spēli, bet ja piešaujās tad ar zipiem, megabasiem, jackalliem utt. varētu vilkt stipri labāk. ;)
25.jūlijs 2013, 23:16 | links
 
Jāpiekrīt Lizzy. Starp citu, ja paskatās Copes lietu rekordus, tad vis vairāk noķerto lielo līdaku un zandartu ir tieši uz Rapalām.
25.jūlijs 2013, 23:13 | links
 
Neiesaka nemt Rapalu taapeec, ka kvalitaate pirmajiem no sobriid iepeerkamajiem atskiras, pasam ir max rap 11 pirmaa izlaiduma, peec 2 gadi iegaadaajos citu kraasu un neko neesmu uz tiem diviem nokeeris visu so laiku.

opusums, 25.jūlijs 2013, 22:00


Max Rap, kopš tā palaišanas tirgū ir viens no vispopulārākajiem un zivīgākajiem modeļiem. Atšķirībā no citiem, lido tiešām tālu un tviča tehnikā arī man pašai ir atnesis pagaidām lielāko līdaku un apm.1kg asari, kas pamanījās notirināties pie pašas laivas malas :) Mazliet jāmāk viņu izspēlēt.
25.jūlijs 2013, 23:04 | links
 
""Godīgi teikšu, ka Rapalas no skata, rokās apčamdod neatpaliek no Japan izstrādājumiem. Skats visai kvalitatīvs. Ceru, ka rīt nebūs krasa laika maiņa un došu ziņu, kas tur sanāks""
Man jau liekas,ka kvlitatīva voblera svarīgākā pazīme ir labs lidojums+pareiza,aktīva kratīšanās. Dabūt to gatavu ir ļoti sarežģīti. Parasti,ja labi spēlē,tad sūdīgi lido,un otrādi.Šajā ziņā japāņus grūti pārspēt. Nopirku dažas Rapalas,dažus Salmo-jā,spēlē ok,bet nelido ne vella. Nu labi-X-Raps lido gan... Velcēšanai jau pofig,bet mētāšanai...

raihs, 25.jūlijs 2013, 22:26



Nu šitie -ne Rapala, ne Japan nav Daugavas velcei. Manā zonā vajag vismaz 2,0-3,0m dziļumā ejošos, bet pamatā 4,0-6,0m. Šos pa seklumiem mētāšu un tur man nevajag diži tāļos metienus. Attekās pietiek ar pāris 10m. Dikti zāļains. Svarīgāk ir precīzi nolikt pie meldriem, zem kokiem
utt.
25.jūlijs 2013, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager