Vobleri

Ķīniešiem būtībā liela vaina slēpjās to nekvalitatīvajos āķos, tīri pēc paša pieredzes. Japānim savukārt jābūt visam kārtībā. Nācies pašam secināt pēc savas pieredzes, ka viss slēpjas ticībā, sapratnē, kā vobleri vajag izspēlēt, tātad galvā. Pašlaik savu izvēli esmu darījis par labu ķīnietim, ticu, ka ar viņu var ķert un noķert arī, jo esmu noķēris arī. Pagaidām man kastē ir visādi: Rerange, Rudras, Varunas, Realis Jerkbait, Ito Shineri, Magsquadi un citi, ko testēt, ticu, ka ar jebkuru no šiem var noķert, vienkāršu ticu un tā tam jābūt, ja jau ticu.:)
4.jūnijs 2020, 23:48 | links
 
Mani vienmēr uzjautrina labāko vobleru topi. Katrs, īpaši twitch vobleris, ar savu kātu, ar savu auklu, savu spoli un ar savu raustītāja rokrakstu strādās savādāk. Man, piemēram, tas pats LJ basara 90 SP strādā uz urrā, bet ZB Rigge 90 SP jau sen dzīvo bezcerīgo kastē :). Lielākā dārgā Japāņu gala priekšrocība ir to precīza atkārtojamība, pazaudēšanas gadījumā to būs iespējams iegādāties tādā pašā kvalitātē.
4.jūnijs 2020, 15:13 | links
 
naloxon04 [03.06.20]: Veči, man jau ir Orbit 110, bet piepirku klāt vēl Varunu. Kādas jums atsauksmes? Par Orbit varu teikt, ka neko ievērības cienīgu neesmu noķēris
Man orbit ir sakostākais kastē un kad nebija kaste tad bija tikai viņš uz kāta piekarināts.
ķēra zivis labi ka nebija vajadzības likt ko citu.
Vobleris kas parādīja ka ir zivis tajos dīķos kur nemaz tik labi man pirmstam neķērās uz rapalām.. Lielākā ir 89cm, līdaka pagajusaja sezonā.
Vel nav gads viņam bet izskatās nograuzts kā sunim mīļākais puļķis pie būdas.
4.jūnijs 2020, 12:25 | links
 
Orbits man arī patīk. Spēle laba, bet man uz tā kaut kā neņem. Es domāju, ka varbūt ne to krāsu paņēmu. Zils ar oranžu vēderu. Vismaz necopē man ierastajās vietās. Varbūt kādas 5 līdakas esmu noķēris, no tām pat neatceros vai kāda mērā. Izspēlējis esmu visādi. Pirms dažām nedēļām bija forša cope. Laba līdaka pavadu nokoda un aizgāja ar visu LJ vobleru. Pirms tam 3 copes pēc kārtas. Liku Orbit un vairāk copes nebija. Varuna klasiskais raibi zaļais krāsojums. Cik youtube skatījos, man patika. Šodien laiks mēģināt. Uz stīgas pavadas nevajadzētu baigi ķerties.
4.jūnijs 2020, 07:29 | links
 
Marix [20:05]: Orbit 110 man strādā. Diemžēl tikai uz mazām, knapmēra līdakām. Bet kad ir necope, ir labi arī tādas piemānīt. :)Dārgie nostrādā kad tikko nopirkti,bet neko prātīgu uz tiem neesmu noķēris!Vidusmērs par 10-12€ labāk....bieži vien Akara par 6-7€ dara brīnumus!:)

Kengurs24, 3.jūnijs 2020, 20:38

:D priekš kam līdakām dārgos :D
3.jūnijs 2020, 23:34 | links
 
Orbits gan man ir stipri rezultatīvāks un izspēlē stipri vienkāršāks. Tas man ķer visur un ar dajebkādu animaciju.
3.jūnijs 2020, 22:51 | links
 
naloxon04 [03.06.20]: Veči, man jau ir Orbit 110, bet piepirku klāt vēl Varunu. Kādas jums atsauksmes? Par Orbit varu teikt, ka neko ievērības cienīgu neesmu noķēris
Pēc pirmās sezonas Varunu ieliku rezerves kastē, jo tas bieži aizķērās pavadā, īsti nepatika kā tas uzvedās udenī, galīgi nevarēju atkost animāciju un zivis arī neķērās. Vēlāk arsenālā uzradās nedaudz lēnākas akcijas kāts un Varuna sāka rādīt brīnumus- vairs neķērās pavadā, spēlē pilnībā izmainījās un arī zivis sāka parādīties. Attiecīgi mans pamata kāts tam bija par asu. Šobrīd viens no maniem mīļākajiem vobleriem, ļoti patīk tā rolling kustība. Man labi strādā ar lēnu/ maigu tviču un ilgākām pauzēm. Man ir F versija.
3.jūnijs 2020, 22:49 | links
 
Katrā gadījumā ceru, ka Varuna nostrādās labāk nekā Orbit.
3.jūnijs 2020, 21:40 | links
 
Marix [03.06.20]: Orbit 110 man strādā. Diemžēl tikai uz mazām, knapmēra līdakām. Bet kad ir necope, ir labi arī tādas piemānīt. :)

Dārgie nostrādā kad tikko nopirkti,bet neko prātīgu uz tiem neesmu noķēris!Vidusmērs par 10-12€ labāk....bieži vien Akara par 6-7€ dara brīnumus!:)
3.jūnijs 2020, 20:38 | links
 
Orbit 110 man strādā. Diemžēl tikai uz mazām, knapmēra līdakām. Bet kad ir necope, ir labi arī tādas piemānīt. :)
3.jūnijs 2020, 20:05 | links
 
naloxon04 [03.06.20]: Veči, man jau ir Orbit 110, bet piepirku klāt vēl Varunu. Kādas jums atsauksmes? Par Orbit varu teikt, ka neko ievērības cienīgu neesmu noķēris
Švaks vobleris. Nezinu nevienu, kam uz to ķertos. ;)
3.jūnijs 2020, 19:43 | links
 
Veči, man jau ir Orbit 110, bet piepirku klāt vēl Varunu. Kādas jums atsauksmes? Par Orbit varu teikt, ka neko ievērības cienīgu neesmu noķēris
3.jūnijs 2020, 19:10 | links
 
Sveiki! Varbūt kādam ir kāds lieks o.s.p dunk vai power dunk, kuru neizmanto, labprāt nopirktu no jums.
4.februāris 2020, 11:15 | links
 
Man ar Bearking vobleriem problēmu nav bijis. Cilpas jāpārlīmē bija tikai vienam. Galvenais, tie ķer. Orbit 110 un 80 jau otro reizi esmu papildinājis. Ito shiner ķer, Rerange arī. Rudra no oriģināla atšķiras nedaudz, bet ari man strādā. Grifons ne vienu vien sapalu un asari ir mazajās upītēs izmānījis.

Mazais69, 17.janvāris 2020, 11:33


Ir ir tie Bearking strādājoši , pierādīts jau ar gadiem . It īpāši labi var izmantot vietās , kur ir paliela iespēja noraut mānekli. Lai jau tas pa 2-3 euro paliek nevis 20euro vērtais orģināls.
Protams, var diskutēt ilgi un dikti par spēli . Vnk ir jāsaprot robēžu:
1) orģināls ir orģināls un maksā tik cik ir tam tirgus vērtība ~ 20 euro vidēji.
Orģinālus var pirkt vietām , kur praktiski nav iespējas to noraut un ar pieredzi bagātam makšķerniekam.
2)kopijai vismaz 5 reizes lētāk , strādā, ir savas nianses , bet labāk domāt ka tas ir vnk lētāks voblers , kurš ir līdzīgs orģinālam un viss.
Kopiju var pirkt ar pieredzi mazākam makšķerniekam vietām, kur liela varbūtība zaudēt mānekli vai ja īsti nevar atļauties 5 voblerus pa 20eur , tad jau var vismaz 6 nopirkt pa 20 eur un ja iepatīkas , tad jau arī var orģinālu paķert.

Ja zivs ir aktīva , tad abi ķers vienlīdz vienādi :)
17.janvāris 2020, 12:03 | links
 
Vēl... Krieviem ir saits V Kontakte. Tur Aliexpress izstrādājumi tiek apspriesi. Te būs links, ja nav iebildumi krieviski lasīt. https://vk.com/public135293050
17.janvāris 2020, 11:38 | links
 
Man ar Bearking vobleriem problēmu nav bijis. Cilpas jāpārlīmē bija tikai vienam. Galvenais, tie ķer. Orbit 110 un 80 jau otro reizi esmu papildinājis. Ito shiner ķer, Rerange arī. Rudra no oriģināla atšķiras nedaudz, bet ari man strādā. Grifons ne vienu vien sapalu un asari ir mazajās upītēs izmānījis.
17.janvāris 2020, 11:33 | links
 
Iegādājos un notestēju Akara Ablet 90f - par piedāvāto cenu tie sevi attaisno. ja negribas pirkt jackall Timon, tad, manuprāt, lieliska alternatīva ir Pontoon21 Crack jack 70.
16.janvāris 2020, 11:49 | links
 
Pasūtīju sev Mr. Charles, itkā labas atsauksmes.Kopija Pontoon21 Chaos'am. Tad skatīsies kā lašveidīgie reaģēs :)
16.janvāris 2020, 08:53 | links
 
varbūt kāds ir redzējis kur var nopirkt voblerus atemi george 90mm. bija pirkts pirms gadiem 8-10.sākumā labi kērās līdaka un zandarts .pēc tam kaut ka pārstāja.
tagad atkal labi lomi parādījās. bet nevaru atrast kur var nopirkt.
16.janvāris 2020, 07:11 | links
 
edvinss [15.01.20]: Gribeju uzjautat , varbut kads ir redzejis aliexpresa siem vobleriiem Jackall TIMON Tricoroll kopijas.Pasam kaut ka neizdodas atrast.Paldies jau ieprieks.
Paskaties akara ablet, vai kaut kā tā. Vizuāli šķiet līdzīgi timam. Tepat, pie mums, nopērkami. Maksāja kaut kas ap 5€ laikam.
Mēģinājis neesmu, bet nu.. Priekš kopijas vajadzētu būt ok
15.janvāris 2020, 23:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager