Vobleri

es ieskrāpēju uz lāpstiņas, viss saredzams un nav problēmu.
22.marts 2019, 14:01 | links
 
Sveiki,

vai kāds ir rakstījis uz vobleriem svaru un dziļumu, lai vēlāk nav problēmas atcerēties, kas kurā dziļumā īsti strādā.

man doma pirkt šaurāko akrila marķieri un rakstīt virsū uz vobleriem.

tik jautājums vai akrila marķieris būt pareizā izvēle?

Gkirsis, 22.marts 2019, 12:54

Uz džerkiem sākumā rakstīju ar marķieri. Nezinu gan vai akrila, bet ar laiku sāka rakstītais lupt nost. Tomēr tagad pēc krāsām jau atceros, kurš peld, kurš lēni uzpeld, kurš grimst un kurš ir neitrālas peldamības. Voblerus parasti atceros no galvas un lāpstiņa arī daudz ko saka priekšā. Bet vispār vari apeksperimentēt - uzraksti ar smalku marķieri un pārklāj ar plānu lakas kārtu. šajā gadījumā būtu ilgāk uzrakstam jākalpo, tikai matētos voblerus nelako :)
22.marts 2019, 13:55 | links
 
Sveiki,

vai kāds ir rakstījis uz vobleriem svaru un dziļumu, lai vēlāk nav problēmas atcerēties, kas kurā dziļumā īsti strādā.

man doma pirkt šaurāko akrila marķieri un rakstīt virsū uz vobleriem.

tik jautājums vai akrila marķieris būt pareizā izvēle?

Gkirsis, 22.marts 2019, 12:54


Atmiņa kā zelta zivtiņai? :)
Uztaisi špikeri lāpstiņu pozīcijai un nebūs uz katra jāraksta
22.marts 2019, 13:27 | links
 
Sveiki,

vai kāds ir rakstījis uz vobleriem svaru un dziļumu, lai vēlāk nav problēmas atcerēties, kas kurā dziļumā īsti strādā.

man doma pirkt šaurāko akrila marķieri un rakstīt virsū uz vobleriem.

tik jautājums vai akrila marķieris būt pareizā izvēle?
22.marts 2019, 12:54 | links
 
Sveicinati!


Varbut kads tirgo sadu vobleri (ideali ja ir vairaki);
Duo tide minnow 90f
Zvanam, rakstam, paldies!
Ivars
29125686
12.marts 2019, 18:48 | links
 
Sveiki!
Kur Rīgā varētu būt uz vietas DEPS Buzzjet Jr.?

Fishfinder, 7.marts 2019, 14:15


Skaistkalnes ielā?
10.marts 2019, 16:40 | links
 
Sveiki!
Kur Rīgā varētu būt uz vietas DEPS Buzzjet Jr.?
7.marts 2019, 14:15 | links
 
Kādas atsuksmes osp bent minnow voblerim, gribu sev uzdāvināt ziemassvētkos!?? Plusi - mīnusi?

eddy47, 19.decembris 2017, 10:19


Ja nepatīk vobleri kas ļoti viegliem piesitieniem jāvada, tad šis nav priekš tevis.
+ Man personīgi uz viņa ķeras tikai mazas zivis, lietojis esmu diezgan bieži.
Liepājas ezerā labi strādā gaiši zaļais.
19.decembris 2017, 12:16 | links
 
Kādas atsuksmes osp bent minnow voblerim, gribu sev uzdāvināt ziemassvētkos!?? Plusi - mīnusi?

eddy47, 19.decembris 2017, 10:19


Ļoti labs seklajiem ezeriem, mans viņš tiešām ir ļoti zivīgs. Izmatoju 106 izmēru.
19.decembris 2017, 11:42 | links
 
Kādas atsuksmes osp bent minnow voblerim, gribu sev uzdāvināt ziemassvētkos!?? Plusi - mīnusi?
19.decembris 2017, 10:19 | links
 
Nav jau svarīgi firmu zināt,galvenais izmēru un biezumu āķiem,lai vobleriem būtu normāla spēle.Varbūt Andris gu ko zinās.:)

martinsgrinb, 30.novembris 2017, 16:23



Andža ar LJ vobleriem nekrāmējas! :)))
30.novembris 2017, 18:18 | links
 
Ok,paldies,Willij!:)
30.novembris 2017, 18:02 | links
 
Owner ST36BC size#6!
30.novembris 2017, 17:31 | links
 
Nav jau svarīgi firmu zināt,galvenais izmēru un biezumu āķiem,lai vobleriem būtu normāla spēle.Varbūt Andris gu ko zinās.:)
30.novembris 2017, 16:23 | links
 
Nu saprotu jau:D Savādāk te viss pa daudz labi.Jāpaskatās youtube un interneta dažādi info par āķu izmēriem.:)
30.novembris 2017, 16:17 | links
 
martinsgrinb, sarežģīta gan tev valoda :)))

MT9, 30.novembris 2017, 14:42


tas ir pavisam maigi sakot...
30.novembris 2017, 14:56 | links
 
martinsgrinb, sarežģīta gan tev valoda :))) Vieglāk būs pazvanīt uz kādu no Salmo bodēm un pajautāt džekiem. gan šie zinās āķa izmēru, ražotāju. Vai pašam, kopā ar vobleri, apmeklēt kādu no Lucky John vobleru tirdzniecības vietām ;)
30.novembris 2017, 14:42 | links
 
Jā,tikai bija tā,ka nopirku vienus labus āķus,bet tie bija pa tieviem,iespējams tāpēc var spēle mainīties,ja uzliktu un ir jāskatās arī kādi tie āķi ir pērkot.Ne tā.+vēl jāpaskatās un jāpamācās pašam tie izmēri, kā viņi tur ir.Bet tu jau pateici pareizi.Tagad sapratu,ka nopirktie āķi ir pa maziem un pa tieviem.jāskatās būs uz ko lielāku.
30.novembris 2017, 14:31 | links
 
Čau!Kāds varbūt zina,kādu firmu un izmēru trijžuburus izmanto Lucky John saviem vobleriem?Vienkārši te diviem vobleriem Basarai 90Sp un Makorai 110 būs jānomaina kāds āķis,vismaz kaut izmēru.moš kāds ir kko jau mainījis un var ieteikt.Sezonu arī visdrīzāk jau slēdzu un sāku šo to pakārtot un sagatavot lai būtu kārtībā un tā.:)

martinsgrinb, 29.novembris 2017, 22:11


Dīkst likt arī citu firmu. Izmēru vari noteikt pieliekot blakus kādam, kuram ir zināms izmērs, vai ne?
30.novembris 2017, 10:02 | links
 
Čau!Kāds varbūt zina,kādu firmu un izmēru trijžuburus izmanto Lucky John saviem vobleriem?Vienkārši te diviem vobleriem Basarai 90Sp un Makorai 110 būs jānomaina kāds āķis,vismaz kaut izmēru.moš kāds ir kko jau mainījis un var ieteikt.Sezonu arī visdrīzāk jau slēdzu un sāku šo to pakārtot un sagatavot lai būtu kārtībā un tā.:)
29.novembris 2017, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager