Vobleri

Vairi30 šis voblers oktobrī un novembri ļoti labi strādāja burtniekā
10.februāris 2011, 20:55 | links
 
Aimirsu pierakstīt - Fatty cnk 65f
10.februāris 2011, 18:00 | links
 
Man ir šāds
10.februāris 2011, 17:56 | links
 
tevi)))))) jokoju) šie vēl gaida jauno sezonu))))
9.februāris 2011, 16:21 | links
 
ko uz šiem esi noķēris?????
9.februāris 2011, 16:12 | links
 
strike pro Taistick


strike pro Flying Fish Jointed

strike pro Baby pro

strike pro Baby Pro II
9.februāris 2011, 16:11 | links
 
šitas ir labais Engurē (vismaz pagājušo vasaru strādāja)
9.februāris 2011, 14:31 | links
 
strike pro Boogie Walker

9.februāris 2011, 13:17 | links
 
Pret visu var cīnīties stropus aptinot ar drats sietu un nopakojot stropus bites labi pārziemo,galvenais vaig pienācīgi piebarot.
22.novembris 2010, 17:52 | links
 
tad jau mani radi laikam būtu labas "gaišās galvas" vienīgais, kas kaitē bitēm ir bargā ziema un caunas :)))
22.novembris 2010, 17:48 | links
 
Mūsu valsts gaišās galvas par tautu domā tāpat,kā štruntīgs dravnieks par bitēm:
štrunts par bitēm,
ka tik medus
22.novembris 2010, 17:15 | links
 
Vnk blj...
22.novembris 2010, 15:53 | links
 
Viņi ne to vien pieņems:pieņems elektrībai no 10% uz 22% PVN.Tā tik domā-kas tur +1% PVN,nu labi =maksāju PVN 100Ls,nu jāmaksā būs 101Ls.Nekā ļautiņi mīļie-tur tie procenti sasumēsies un laicīgi iepērciet īlenus,ar ko jostām caurumus jaunus sadurt!!!!!!!!
22.novembris 2010, 15:44 | links
 
Tiešām šie pieņems to likumu par tiem 10 Eiro?
22.novembris 2010, 15:15 | links
 
aakki, pameegginaassu, vismaz uzsuutiissu, jo no naakamgada vairs pa medusmaizi neko suutiit laikam nevarees.

Torpeeda, taa parasti ir, arii man ja kaadu nnemu liidz :)))
22.novembris 2010, 14:50 | links
 
Sienāzi
Tā jau ar visām lietām - jāprot ar tām pareizi rīkoties. Zinu arī par to variantu, ka katru gadu pamainās tās ejošākās krāsas, bet tik un tā.

Par to rīkošanos un prašanu - šogad bija labais variants, baigais aplauziens :) . Mēs ar čomu mētājām no krasta vienā nelielā Vidzemes upītē, viņam lēts teleskopiskais ar lētu spoli, 2vas gumijas zivteles, kas iepirktas šim pasākumam par godu.. džeks tikai dažas reizes mūžā ir spiningojis. Man normāls kāts, pītā, normāla spole, rapalas utt, nobruņojies līdz zobiem :) kārtīgi izķemmēju vienu upes posmu, bez rezultātiem. Manā skatījumā tukšs tur, nu nav tur nekā! Pienāk čoms un ar manis aizdoto, izbrāķēto Lucky John spilgti dzelteno zāļu šūpiņu (lielākais izmērs) bezmazvai pie pirmā metiena izceļ līdaku :D !!! Un tā vieta tur tāda, ka upes gultni var redzēt, sekls! Šitādā garā turpinājām tajā dienā :) , viņam 3 līdakas, man ne piesitiena :D ! Es pa priekšu, viņš aiz manis :) . Nelīdzēja ne subwalki, ne husky jerki, ne rapalas zāļinieku šūpiņi... Izsecināju, ka drauga veiksmes pamatā bija: 1) veiksmīga krāsa; 2) lēnais (par manējo lēnāks) vilkšanas ātrums 3) iesācēja veiksme :) . Tā jau ir, kad tev ir kaste ar vizuļiem, tad, ja viens neiet, ņem nākošo, ja tas neiet, tad atkal citu, bet ja tev ir 3, tad nākas tos kārtīgi atkost :) , tāpēc arī tie rezultāti :) . Nu jā, ticība vizulim - ja ir ticība, tad to vizuli biežāk kabina galā un agrāk vai vēlāk izdodas. Ok, aizrunājos :) ..
22.novembris 2010, 14:46 | links
 
vis veiksmiigaakie vobleri ir ar zilu toni,/pamēģini violetus,tādus pašus!
22.novembris 2010, 14:23 | links
 
zilās krāsas spektrs ir vislabāk redzams dziļumā, tumsā, tā tas ir.
Manuprāt jātic voblerim, vairāk neko nevajag, ja būs ticība, ņems kauč uz melna :)
22.novembris 2010, 14:19 | links
 
Par to husky jerk

Torpēda, man ar ir čupa ar vobleriem, ap LVL 300, lietoju labi ja 15 gb. Šis konkrētais husky izšāva tā ritīgi tikai šoruden, iespējasm nākamgad kas mainās.

Ar čomu bijām uz cop, šis izvilka 4 kg zonderi un 8 kg liidaku vienaa reizee, es iepirku tos vizullus, kautko jau nokkeeris esmu, bet neko dizzu.

Ir jaabuut veiksmei un prasmei novadiit un izspeeleet to vobleri zivij gar degunu, ko var izdariit tikai un vieniigi regulaari braucot un copeejot, pa retam copeejot buus pagruuti.

amodeli kuru minēju DHJ12 SB

, ar smalkāku pīto arī varētu dabūt dziļāk par tiem 5,8 m, es to laidu 18-19 pēdās, gandrīz pa pašu grunti.

Advokāt, nopirku arī ar mazo mēlīti tādu pašu, max 2,4 m iet.

Vienu gan varu teikt, man visveiksmiigaakie vobleri ir ar zilu toni, iespējams šo krāsu labāk redz tur apakšā, bet tikai iespējams.
22.novembris 2010, 14:15 | links
 
A tev to vajag? Man pats pirmais taildensera klons atšancēja kā killers, pēc tam visi ir bijuši šķībi, līki un laiduši ūdeni.. nav tas gemors tā vērts, var arī oriģinālu nopirkt, vismaz zini ka nebūs *ebļas.. jo katru vobleri uzreiz ar superlīmi pie āķiem un citām šuvēm klāt arī nav normāli :)
9.novembris 2010, 18:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager