Vobleri

Kura veikala vispar atrodama Robinson produkcija?
9.novembris 2010, 18:20 | links
 
Veči man tads jautajums,kur Riga var iegadaties Robinson voblerus?
9.novembris 2010, 12:56 | links
 
IMA ir labi vobleri es izmantoju Imatetra mono, di modeļus - ļoti labi sapaliem.
Pontoon21 vismaz man ir izteikts foreļu līderis. 5 un 6 cm patīk asariem. ir modeļi , Greedy Guts piemēram, uz kura labi kožās līdakas. šogad/nākošgad nāks daudz jaunu Pontoon21, tā ka es jau gatavojos :)
5.novembris 2010, 18:25 | links
 
Sebile vobleriem -25%, bet ne visiem. Skatīt veikalā Ēsma. Laikam visos.
5.novembris 2010, 17:55 | links
 
sen te par vobleriem nerunā...? :D baigi vecie ieraksti te..! nopirku nesen 21 pontoon vobleri..,ja pēc gandrīz gada kādam interesē ..,tos var nopirkt matīsa ielaa sanāk avotu krusts.. :D
3.novembris 2010, 14:07 | links
 
Kolēģi, esat izmēģinājuši Rapalas Clackin`Rapus? Ir kaut ko izdevies noķert? Pašam uz 6cm modeļa nav izdevies pat drusku sakārdināt kādu zivi.
6.septembris 2010, 16:13 | links
 
пугачёв увлекался рыбалкой?

volkers Ima
4.septembris 2010, 21:53 | links
 
X-raps vienīgais no rapalas uz ko man ķeras. nav ticības man jamiem, tā pat kā abu vobleriem. cik esmu mētājis, velcējis =0. tas pats par tiem rattliniem. man r2s un yo-zuri labāk patīk-ir copes :)
29.jūnijs 2010, 22:24 | links
 
Griezejs
nu tas tāpat kā Rapalas poperim spalvas noraut:)
29.jūnijs 2010, 21:43 | links
 
Labāk jau nerau nost. Vai tiešām voblera designeram neusticies? Domāju, ka spalvas arī zig-zag gaitu pie usraustīšanas daļēji nosaka.
BTW, x-raps man patīk. Neesu gan ar suresetu lietojis, bet spalvas nekad nerauju nost :)))
29.jūnijs 2010, 21:32 | links
 
ui sorry, laikam te bija links jāliek tagos. nu tad copy/paste- kā zivē savulaik :D
29.jūnijs 2010, 19:49 | links
 
 
Osskar, ja aismugurējais slaidajam x-rapam ir sureset, tad vēl nekas. Domāju OK. Bet tiem Rapalas resnajiem crankiem, ar sureset āķi priekšā, ..., kad līdaka pieķeras, isstās, ka viņa tulīt žokli ismežģīs. Asaris uz tāda cranka laikam jau ....
Cranki ar sureset laikam lielmutes bassiem domāti. Tiem rilas baigās. Tik nesaprotu, ko šos LV tirgo :))))
29.jūnijs 2010, 19:45 | links
 
osscar ,nefiga nesapratu,vai nevar skaidraak izskaidrot>?;
29.jūnijs 2010, 19:29 | links
 
Sveiki, ienācās man te no cabelas.com X-rapi ar tiem jocīgajiem sure set āķiem - viens āķis no aizmugurējā 3-žubura garāks. Vai LV zivis jamos akceptē - uzķeras ? :D Krāsojums arī USA savādāks kā te kau arī esti poisu ražojumi..
29.jūnijs 2010, 19:25 | links
 
sveiki vai kads var pateikt uz kada veida vizuliem labak nem lidakas vakar izbraukajos pa valdemarpils ezeru ar laivu un pat ne piesitiena un kads laiks lidakai labak patik
28.jūnijs 2010, 12:37 | links
 
vai kadam no jums nav vizulis ''Jūra'' viņš ir seno laiku un vai nevelaties pardot es nopirktu un ieliekat kads vins izskatas es zinu ka dzeltena krasa
12.jūnijs 2010, 21:23 | links
 
Vēlējos jautāt vai kādam ir pieredze ar ROBINSON vobleriem? cik ieteicami tie varetu būt utt??

esmu iesācējs un 1 līdaciņu jau paņēmu,pamazu,bet ....
12.jūnijs 2010, 17:58 | links
 
Par to Javallon zivtiņu, viņa nav baigi viegla? Aizmest viņu var? Jo cik saprotu tad jālieto ofsetnieki nevis džigi...
12.jūnijs 2010, 14:52 | links
 
Elementāri Vatson:) Pie rotaļlietu izgatavotājiem pasūti :)
12.jūnijs 2010, 10:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager