Vobleri

neieteiktu vairāk zāles saķersi !!!! labāk kādu poperu ar zāļenieku āķiem
23.septembris 2008, 16:06 | links
 
tas atkariigs kaadas iegrimes vobleris tev ir!
23.septembris 2008, 16:02 | links
 
Vai ir vērts spiningam galā likt prāvu vobleru , ja spiningoju aizaugušā dīķī.
23.septembris 2008, 16:00 | links
 
Lielupē pie Slokas redzēju velcētāju kurš bija dabūjis 2 nu prāvas līdakas viņš parādija uz ko pagrāba ,bija kautkas līdzīgs divdalīgam voblierim , divi koka apaļi sprungulīši melnā krāsā priekšā kapara mēle,kā parasti divi trīsžuburnieki
11.septembris 2008, 08:21 | links
 
Pēdējie atklājumi - zivis esot daltoniķes un krāsas neatšķir , tā kā....
kaut gan ar zinātniekiem arī visādi gadās.
27.jūnijs 2008, 09:44 | links
 
poperiem loti noziimiiga ir skana! dazi paardodas arii veel ar speciaalu metaalinu priekshaa kas grab! ar taadu esmu labi paskaldiijis, ir bijushi vairaaki gadiijumi ka liidaka pilniibaa izlec no uudens :)
26.jūnijs 2008, 18:57 | links
 
īstenībā tiešām krāsai laikam ir tāda otršķirīga nozīme - poperim ir galvenais spēle! ar savu šļakstīšanos viņš arī piesaista plēsoņas! lielo dabūju uz tāda sudrabaina, ar sarkanu galvu! paliela popera! to atradu liepājas talkas laikā :))))
25.jūnijs 2008, 10:28 | links
 
Krāsai nav nozīmes,tikai spēlei.
25.jūnijs 2008, 09:13 | links
 
MP,
a kāda krāsa poperiem līdakām patīk?
25.jūnijs 2008, 08:43 | links
 
ar poperiem tikai nesen sāku strādāt, bet teikšu ka šī cope ir ļoti interesanta! līdakas ļoti smuki paņem, dažas pat tādā kā lēcienā! skats tiešām labs! lielākā man personīgi 4 pāri kg!
bik no sākuma grūtāk iemācīties strādāt, bet kad piešaujas pie raustīšanas tad jau viss ok! iesaku mēģināt tiešām interesanti!
25.jūnijs 2008, 08:31 | links
 
Kadi panakumi uz poperiem??upe,ezers,dikis??
24.jūnijs 2008, 22:14 | links
 
Vai kāds zin kādi ir POLSPING vobleri?
2.maijs 2008, 19:21 | links
 
mja bet toties kā viņi spēlē un kāda bauda ar viņiem spiningot! Strike pro ir pa biku lētākām cenām, bet kvalitāte viņiem ļoti laba! tagad kaut kā sāku ar šiem strādāt! ļoti patīk no strike pro mazie - foreļu vobleri! kaut gan parasti uz forelēm eju ar rotiem, bet tomēr :))

rapala protams cepuri nost - labākus par šamējiem vobleriem laikam nava! ir vērt maksāt to naudu par rapalu! ar yo-zuri tas pats! bet tiem gan tagad ceņiks kaut kā riktīgi saskrūvēts uz augšu! nu bet tas tā - tas jau mūs, copmaņus, neatturēs viņu pirkt =)))
24.aprīlis 2008, 08:53 | links
 
Yo-ZURA veel daargaaki par Rapalu,bet labi..uz taam cenaam pastoties,triisreiz acis apgriezhas rinjkjii:D
24.aprīlis 2008, 06:53 | links
 
Neiesaku ņemt nepazīstamo firmu un nepārbaudītas lietas.
Baigā atšķirība starp Rappala un kaktu pakaļdarinājumiem - man pašam ir gan Rapalas gan kkādu nepazīstamu firmu - nevar salīdzināt.
Vēl labi esot Strike Pro, YO-ZURI, dzirdēti arī labi vārdi par Salmo.

Bet pats esmu kaifā no Rapalas - tikai dārgi maitas :D
23.aprīlis 2008, 20:44 | links
 
:))
cik es sapratu, tad ir pēcmaksa..
Jāizmēgina būs kādu pasūtīt!
21.aprīlis 2008, 16:22 | links
 
mja šeit atkal aizdomīgi lēti! ;) varētu runāt ka pats brauc pakaļ tad ņemtu bet ar priekšapmaksu kaut kā negribās!
21.aprīlis 2008, 16:00 | links
 
nē, es google nejauši ierakstīju "vobleri" un tā uzgāju!
ss.lv arī redzēju to krievu valodā, bet tur padārgi liekās...
21.aprīlis 2008, 12:39 | links
 
šitāds pats ir krievu valodā! ss.lv izraki ja??
21.aprīlis 2008, 12:30 | links
 
kāds esat sūtījis, kaut ko no www.vobleri.777hp.com?
21.aprīlis 2008, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager