Vobleri

Savage Gear 3D Rats
13.decembris 2016, 14:38 | links
 
Labpraat Tev izpalīdzētu :)un no Tevis nopirktu neejosos orbiitus un 130sp balisongus tajaas īpasi neejošās kislotnajās krāsās.

rio., 4.decembris 2016, 12:41


Neka personīga, nesi pirmais rindā - bračka un sievas radi pirmie tīra.

Starp citu megabass 110 fx ar kustīgo meli - MAT Tiger krasa neko vel nav noķēris - bet citi 110fx un citi vobleri ar krasojumu kā MR B Shad vai GG/MP Kinkuro vai Champage Kinkoro ķer uz urā kā ari klasiskās krasas kā Wagin Oikaiwa....

Varbūt vienkārši neesmu trapijies kad uz kislotno ķeras..
4.decembris 2016, 21:32 | links
 
Labpraat Tev izpalīdzētu :)un no Tevis nopirktu neejosos orbiitus un 130sp balisongus tajaas īpasi neejošās kislotnajās krāsās.
4.decembris 2016, 12:41 | links
 
Ar tiem vobleriem ir tā ka vislabak uz viņiem ķeras makšķernieki :)
Par iepriekš minētajiem, no manas puses:
Orbit 110 un 90 - ir ķēris vāji.
Balisong 130sp un F versija arī ir ķēris vāji.
Kislotnās krasas man vienkārši neķer - caurmera tikai dabiskās.

Megabass fx 110 sp ar kustīgo mēli ir labi ķēris.
VisionJr arī ir labi ķēris.
megabass oneten magnum 130 un Megabass Vision OneTen Magnum 130 ir ķēris labi - baigi atkarīgs no krāsas viena krāsa 2015 šāva uz urā, šogad liekas vienu zemmēru esmu dabūjis.
Lates ķer labi arī.
OSP bentminnow - šogad švaki citus gadus labi, Rudra un asura strādā.
Uc. jackall, mageloni, pontooni .. uc ražojumi ...

So strādā tas kam tu tici un ar ko tu vairak copē.. .
4.decembris 2016, 11:23 | links
 
Biezi saskaros ar cilveeku kaari:(varu attiecinaat uz sevi arii:)))uz dazaadiem vobleriem redzu ka tie tiek pirkti vienkarsi taapat bez konkreeta merkja,vienkarsi tapeec kaa patiik:),bet piem apstaklji kur tos izmantot cilvekam biezi nav. pieejami vai arii vinjs tos nemeklee:),noleemu sastadiit savu vobleru sarakstu kurus izmantoju visbiezaak,parsti copeeju ar tiem 1-2m dazreiz lidz 3 m.dziljakaas vietaas par to izmantosanu man parlieciibas nav:)saaku ar mazakiem.orbit 80 DR(kjisezers asariem mans nr 1),orbit 90 SR kjer visu peec kartas,,megabass vision 110 sp, un arii dziljakaa versija plus one ,kjer aktiivu zivi,ar aktiivu animaciju,bet ar pauzeem:) ljoti biezi nostraadaa uz lielu asari, bet aukstaa udenii(veels rudens, ziema)kjer ljoti vaaji.nakamais ir orbit 110 ,ar so darbojos ljoti daudz:):),un iespejams tapeec arii ar to visvairaak nokjeru:),manupraat izcils vobleris kjer pie jebkuras animacijas ar jebkuras akcijas kaatu:).talaak jackall maqsqad 128 sp un balisong 130 sp man tuvi:) lidaku vobleri arii tikpat unversaali kaa 110 orbiits..:)kuriem arii kaut kaada iipasa animacija nav vajadziiga.vel ko vareetu ieteikt ir rapala max rap15 un strike pro baby buster.kuriem arii ir vieta manaa darba vobleru kastiitee.ar so nepretendeeju uz patiesiibu...bet mana pieredze raada ka siem tiesaam ir veerts pieveerst uzmaniibu.Ja runaajam par krasojumiem tad taa visdrizaak ir gaumes lieta,pats vairaak ticu:):):) saucamajiem kislotnjikiem:)un spidiigiem naturaaliem tonjiem.velaak aprakstiisu voblerus ar kuriem iisti nemaaku nokjert zivi:)
3.decembris 2016, 12:20 | links
 
 
Sveiki!

Kādas firmas un izmēra āķus ietiktu likt Orbit 110?
23.novembris 2016, 13:21 | links
 
 
Vot Elkoram jau zvanīju neesot, viņiem nobrucis i veikals tapēc nav pareiza informācija! Esmu apzvanījis visus populārākos veikalus ar neesot, kautkad ir bijis bet nav :)

KMagone, 4.novembris 2016, 15:12

Iebrauc Prūšu ielā 25 Goldfish veikalā - man liekas ka tur bija pat vai Skaistkalnes 1a 2st - tur arī ir diezgan daudz no megabasiem.

Davis-Di, 4.novembris 2016, 16:03

Vai sliktākaja gadījumā:
http://www.bait.lt/masalai/vobleriai/megabass/i-jack.html

Davis-Di, 4.novembris 2016, 16:07


Nav ne prūšu ielā ne skaistkalnes 1a, bet skaistkalnes ielā sarunāju, pasūtīs ! Žel ka 2-3 nedēļas jāgaida :(
4.novembris 2016, 17:50 | links
 
Vot Elkoram jau zvanīju neesot, viņiem nobrucis i veikals tapēc nav pareiza informācija! Esmu apzvanījis visus populārākos veikalus ar neesot, kautkad ir bijis bet nav :)

KMagone, 4.novembris 2016, 15:12

Iebrauc Prūšu ielā 25 Goldfish veikalā - man liekas ka tur bija pat vai Skaistkalnes 1a 2st - tur arī ir diezgan daudz no megabasiem.

Davis-Di, 4.novembris 2016, 16:03


Vai sliktākaja gadījumā:
http://www.bait.lt/masalai/vobleriai/megabass/i-jack.html
4.novembris 2016, 16:07 | links
 
Vot Elkoram jau zvanīju neesot, viņiem nobrucis i veikals tapēc nav pareiza informācija! Esmu apzvanījis visus populārākos veikalus ar neesot, kautkad ir bijis bet nav :)

KMagone, 4.novembris 2016, 15:12


Iebrauc Prūšu ielā 25 Goldfish veikalā - man liekas ka tur bija pat vai Skaistkalnes 1a 2st - tur arī ir diezgan daudz no megabasiem.
4.novembris 2016, 16:03 | links
 
Vot Elkoram jau zvanīju neesot, viņiem nobrucis i veikals tapēc nav pareiza informācija! Esmu apzvanījis visus populārākos veikalus ar neesot, kautkad ir bijis bet nav :)
4.novembris 2016, 15:12 | links
 
Sveicināti ! Meklēju vobleri nosaukums Megabass I-Jack ! Varbūt kāds ir manījis un kur ?

KMagone, 4.novembris 2016, 12:33


Spriežot pēc Salidzini.lv informācijas, Elkorā ir pieejami pa 16.19 euro...
4.novembris 2016, 13:59 | links
 
Sveicināti ! Meklēju vobleri nosaukums Megabass I-Jack ! Varbūt kāds ir manījis un kur ?
4.novembris 2016, 12:33 | links
 
1)smith jib 90f
2)bentiks 86f

Šie vobleri ir pilnīgi dažādi ne tikai spēle... Benti man ir visi izmēri. 86-tā iemetiens varēja būt labāks un pārsvarā lasa nelielus ašukus un nelielus duncīšus. To izmantoju ļoti seklās vietās kā piem. Babīte. Man personīgi no Bent Minnow viss labāk patīk 130 izmērs. Kas jau lido daudz labāk un lasa jau mēra zivi. Bet nu jau kādus 2-vus gadus neesmu tos darbinājis:)
Nu a Smitj Jib tā jau ir klasika. Pietiekami labs iemetiens, zivij "garšo":)

kaspars71, 26.oktobris 2016, 10:19


Āaaa, bentiks domāts Bent Minnow no OSP....es uzreiz nesapratu. Tāds man ar ir tikai 106 mm vai kādā tur garumā, bet godīgi jāsaka mētājis esmu, saķēris - nē....Lido ar vāji.
26.oktobris 2016, 16:36 | links
 
1)smith jib 90f
2)bentiks 86f

Šie vobleri ir pilnīgi dažādi ne tikai spēle... Benti man ir visi izmēri. 86-tā iemetiens varēja būt labāks un pārsvarā lasa nelielus ašukus un nelielus duncīšus. To izmantoju ļoti seklās vietās kā piem. Babīte. Man personīgi no Bent Minnow viss labāk patīk 130 izmērs. Kas jau lido daudz labāk un lasa jau mēra zivi. Bet nu jau kādus 2-vus gadus neesmu tos darbinājis:)
Nu a Smitj Jib tā jau ir klasika. Pietiekami labs iemetiens, zivij "garšo":)


Paldies, Kaspar un Andri par viedokli!Būs jāņem vidusceļš 106!
kaspars71, 26.oktobris 2016, 10:19
26.oktobris 2016, 11:06 | links
 
1)smith jib 90f
2)bentiks 86f

Šie vobleri ir pilnīgi dažādi ne tikai spēle... Benti man ir visi izmēri. 86-tā iemetiens varēja būt labāks un pārsvarā lasa nelielus ašukus un nelielus duncīšus. To izmantoju ļoti seklās vietās kā piem. Babīte. Man personīgi no Bent Minnow viss labāk patīk 130 izmērs. Kas jau lido daudz labāk un lasa jau mēra zivi. Bet nu jau kādus 2-vus gadus neesmu tos darbinājis:)
Nu a Smitj Jib tā jau ir klasika. Pietiekami labs iemetiens, zivij "garšo":)
26.oktobris 2016, 10:19 | links
 
Ar Bentu ir strādāts visos izmēros, tieši 86 un 106 palikuši kastē. Ļoti sekls, pat mainiju āķus, lai paliktu par suspenderu. Medīgs Jib Tev lidos labāk, tālāk.
25.oktobris 2016, 13:20 | links
 
gribas ieķert kādu labu mantiņu seklajiem..līdz metram dziļumam..ir divi varinati (peldošie), kuri būtība abi pēc darba specifikas ir vienādi, bet atšķiras izpildījumā..varbūt ir kāds ,kuram ir abie šie varinati,un var padalīties ar savu salīdzinājumu!
1)smith jib 90f
2)bentiks 86f

interesē tieši šie divi, jo neviena no abiem nav kastē! p.s -brivdienas pa divam dienam uz dead floata kislotņika kopā 12 gab. līdakas..pirmo reizi tika izvilkts no kastes..jo ticības tam nebija..tomēr izrādās laba manta!

cygyxfeejk, 24.oktobris 2016, 22:16


Nevaru salīdzināt, jo bentiku pat nepzīstu, bet jib 90 ir gana labs, strādā un ķer nedziļās vietās.
25.oktobris 2016, 13:08 | links
 
gribas ieķert kādu labu mantiņu seklajiem..līdz metram dziļumam..ir divi varinati (peldošie), kuri būtība abi pēc darba specifikas ir vienādi, bet atšķiras izpildījumā..varbūt ir kāds ,kuram ir abie šie varinati,un var padalīties ar savu salīdzinājumu!
1)smith jib 90f
2)bentiks 86f

interesē tieši šie divi, jo neviena no abiem nav kastē! p.s -brivdienas pa divam dienam uz dead floata kislotņika kopā 12 gab. līdakas..pirmo reizi tika izvilkts no kastes..jo ticības tam nebija..tomēr izrādās laba manta!

cygyxfeejk, 24.oktobris 2016, 22:16


Tie kuriem vismazāk ticam, tie arī mēdz izšaut.. Pašam arī tā ir bijis
24.oktobris 2016, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager