Copes Lietu abonēšana

es ar pirmo reiz mūžā saņēmu CL žurnālu.
Bet tiešām, kad varētu gaidīt pielikumu "32 copes vietas Latvijā" un lasītāja karti?
6.janvāris 2010, 18:21 | links
 
nevar buuut-shodien saneemu copeslietas:D:D:D
6.janvāris 2010, 18:03 | links
 
"32 copes vietas Latvijā" nāks ar kuru žurnāla numuru?
6.janvāris 2010, 17:41 | links
 
Njaa veikala knapi nocietos un nenopirku!!! :)
31.decembris 2009, 19:39 | links
 
bums Nebiedē jauno abonentu:)))A to cilvēks ņems un nopirks veikalā.
31.decembris 2009, 19:33 | links
 
labākajā gadījumā pirmajā nedēļā sliktākājā - buma variants!
31.decembris 2009, 19:31 | links
 
uz lieldienām varbūt dabūsi ;DDDDDDDD
31.decembris 2009, 19:16 | links
 
Šoreiz pirmo gadu abonēju!!! Vēlējos zināt cik ilgi, apmēram būs jāgaida janvāra numurs, jo veikalos viņš jau ir!!!
31.decembris 2009, 19:13 | links
 
fufels-tas žurnāls ir. piekrītu daugavietim-Šodien, 22:02!!!!!
15.decembris 2009, 22:42 | links
 
tieshi taa!
15.decembris 2009, 22:10 | links
 
Reklāma un ārzemju cope pa divām trešdaļām žurnāla.Lai izdod to ārzemēs,te mums ko vietējo vairāk vajadzētu!
15.decembris 2009, 22:02 | links
 
LV PAstaa ar taads chakars lai dabutu to atlaidi 2ls-itkaa butu skidons 100ls-vajagot tur hvz kviit ka pagajushogad pasuuutiji utt..... stulbums!atbiedee savus klientus taadejaadi, ariii cena manupraat ir neadekvaata! es nosolijos shogad pedejo reizi pasuuutiiit-ja neko neieguushu izlozee:D:D:D- ja bus kas ieveribas cieniigs ieguuts izlozee, tad padomaashu,a to jau ZB-pirmo gadu kad aboneju dabuju spini ar katushkua pec taas reizes gadus 5skuju-vot i nolemu ja nekaadu davanu man neiedos shogad nakuj sutiiit veel!
15.decembris 2009, 21:42 | links
 
Mans kolēģis sāka trenkāt vietējos bomžikus, jo domāja, ka tie pastkastīti iztīrījuši :)))
Jā, bet šeit jau nu točna varēja info iemest ātrāk!!!
15.decembris 2009, 21:20 | links
 
Es arii sanjeemu laiciigi..
Man's arii ilgi domaaju vai to burtniicu vispaar pasuutiit uz gadu vai nee.Jaa,tomeer sanjeemos un suutiju,bet tad kad man pie aboneeshanas(netaa centos aboneet)nepienjeema atlaizhu kuponu tad tam pasaakumam metu mieru.Nevajag vairs man to zhurnaalu.
15.decembris 2009, 20:29 | links
 
es saneemu!
15.decembris 2009, 19:40 | links
 
Cienījamie žurnāla Copes Lietas abonenti!

Tehnisku iemeslu dēļ, š.g. decembra mēnesī Jūs nesaņēmāt žurnāla COPES LIETAS #12 numuru. Tas saistīts ar 2008. gada nogalē veiktajām abonēšanas sistēmas izmaiņām, kā rezultātā daļai abonentu žurnālu piegāde decembra mēnesī tika partraukta.

Izdevniecība apņemas ikvienam abonentam izsūtīt decembra numuru līdz 2010. gada janvāra beigām.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

SIA "Izdevniecība LILITA"

Šo vēstuli no SIA ,,Izdevniecība Lilita” saņēmu šodien, tas ir 2 nedēļas vēlāk, nekā parasti saņemu CEPES LIETAS. Nepatīkamākais ir tas, ka es jau paspēju savu pasta nodaļu ,,nolīdzināt līdz ar zemi” par pasta priekšnieces apgalvojumu, ka man abonements beidzas jau 30. novembrī. It kā materiālu zaudējumu nav (nopirku žurnālu kioskā),jo gada sākumā no izdevniecības saņēmu dāvanā SUFIX pīto auklu , bet ir sajūta ,ka rīt jāiet uz pasta nodaļu atvainoties par nepamatoto uzbraucienu.
Es-naivais tagad domāju: pīties ar to izdevniecību turpmāk vai nē, jo tas žurnāls man arī reizēm sāk krist uz nerviem.
15.decembris 2009, 19:01 | links
 
HM.-cik saprotu tie kas abonēs cp lietas uz gadu saņems janvārī buklet ar copes vietām piedalās izlozē par kasti un vizuļiem un arī saņems āķus? par āķiem pirmā dzirdēšana.Tā ir?
22.novembris 2009, 21:39 | links
 
Pasūtīju pa tālruni caur Latvijas pastu - salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ļoti ātri un bez problēmām.
20.novembris 2009, 19:13 | links
 
bljin nespid man kaste :(
20.novembris 2009, 19:12 | links
 
GB - nemaz neceri. 4 591 (novembra pasta dati). Bet salīdzinot ar pagājušā gada novembri par aptuveni 1,5 tūkstošiem mazāk.
20.novembris 2009, 18:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager