Copes inventāra brāķi un garantija

Es ar daudzus gadus strādāju tikai ar Owner furnitūru un āķiem, viss it kā bija labi. Bet pāris gadus atpakaļ panesās- karabīnes, kas taisas vaļā āki kam spices lūza utt. Pēc ilgiem meklējumiem arī nonācu pie Decoy, tgd bēdu nezinu.
Bet ja Decoy pārāk sit pa kabatu, tad tam pašam Hitfish nav ne vainas, pats lietoju krasta džigā utml, kur sanāk vairāk aprauties. ;)
13.jūlijs 2018, 10:14 | links
 
Pāriešu uz citas firmas izstrādājumiem - Decoy vai kādu citu. nav reālu visu laiku pārsieties, ja copes laikā nomainu ap 15-20 mānekļus.
13.jūlijs 2018, 09:24 | citēt | ziņot | links

Labāku kantori par Decoy nezinu, sāc ar to, par citiem vairs nebūs jādomā. Varēsi vienkārši baudīt copi.

skutans, 13.jūlijs 2018, 09:44


OK, paldies par ieteikumu.
13.jūlijs 2018, 10:04 | links
 
Pāriešu uz citas firmas izstrādājumiem - Decoy vai kādu citu. nav reālu visu laiku pārsieties, ja copes laikā nomainu ap 15-20 mānekļus.
13.jūlijs 2018, 09:24 | citēt | ziņot | links

Labāku kantori par Decoy nezinu, sāc ar to, par citiem vairs nebūs jādomā. Varēsi vienkārši baudīt copi.
13.jūlijs 2018, 09:44 | links
 
Nezinu, vai jāraksta pie brāķiem, bet ticība Owner ir zudusi. Vakar ķerot sapalus, pieķērās līdaks svarā uz 2-3 kg. Pēc 5 min. cīņas aukla atslāba. Protams, domāju, ka māneklis ir nokosts, jo pavadas nebija. Bet liels bija pārsteigums, ieraugot, ka patiesībā ir atlocīta OWNER QUICK SNAP #00 karabīne, kuras izturība uz paciņas norādīta 19 lb/8,9 kg. Manas auklas izturība ir 5 lb, bet tā nepārtrūka.

_EKA, 13.jūlijs 2018, 08:41
Es neizmantoju karabīnes jo pakast nācies gan mānekļus gan lomu

vlDream, 13.jūlijs 2018, 09:18


Pāriešu uz citas firmas izstrādājumiem - Decoy vai kādu citu. nav reālu visu laiku pārsieties, ja copes laikā nomainu ap 15-20 mānekļus.
13.jūlijs 2018, 09:24 | links
 
Nezinu, vai jāraksta pie brāķiem, bet ticība Owner ir zudusi. Vakar ķerot sapalus, pieķērās līdaks svarā uz 2-3 kg. Pēc 5 min. cīņas aukla atslāba. Protams, domāju, ka māneklis ir nokosts, jo pavadas nebija. Bet liels bija pārsteigums, ieraugot, ka patiesībā ir atlocīta OWNER QUICK SNAP #00 karabīne, kuras izturība uz paciņas norādīta 19 lb/8,9 kg. Manas auklas izturība ir 5 lb, bet tā nepārtrūka.

_EKA, 13.jūlijs 2018, 08:41
var jau buut ka liidaka copes briidi atsita valja karabini...vai pats nebiji aiztaisiijis….

bezdarbnieks, 13.jūlijs 2018, 09:13


Aiztaisījis biju - par to esmu pārliecināts. Karabīne bija stipri deformēta / izliekta.
13.jūlijs 2018, 09:22 | links
 
Nezinu, vai jāraksta pie brāķiem, bet ticība Owner ir zudusi. Vakar ķerot sapalus, pieķērās līdaks svarā uz 2-3 kg. Pēc 5 min. cīņas aukla atslāba. Protams, domāju, ka māneklis ir nokosts, jo pavadas nebija. Bet liels bija pārsteigums, ieraugot, ka patiesībā ir atlocīta OWNER QUICK SNAP #00 karabīne, kuras izturība uz paciņas norādīta 19 lb/8,9 kg. Manas auklas izturība ir 5 lb, bet tā nepārtrūka.

_EKA, 13.jūlijs 2018, 08:41

Es neizmantoju karabīnes jo pakast nācies gan mānekļus gan lomu
13.jūlijs 2018, 09:18 | links
 
Nezinu, vai jāraksta pie brāķiem, bet ticība Owner ir zudusi. Vakar ķerot sapalus, pieķērās līdaks svarā uz 2-3 kg. Pēc 5 min. cīņas aukla atslāba. Protams, domāju, ka māneklis ir nokosts, jo pavadas nebija. Bet liels bija pārsteigums, ieraugot, ka patiesībā ir atlocīta OWNER QUICK SNAP #00 karabīne, kuras izturība uz paciņas norādīta 19 lb/8,9 kg. Manas auklas izturība ir 5 lb, bet tā nepārtrūka.

_EKA, 13.jūlijs 2018, 08:41

var jau buut ka liidaka copes briidi atsita valja karabini...vai pats nebiji aiztaisiijis….
13.jūlijs 2018, 09:13 | links
 
Nezinu, vai jāraksta pie brāķiem, bet ticība Owner ir zudusi. Vakar ķerot sapalus, pieķērās līdaks svarā uz 2-3 kg. Pēc 5 min. cīņas aukla atslāba. Protams, domāju, ka māneklis ir nokosts, jo pavadas nebija. Bet liels bija pārsteigums, ieraugot, ka patiesībā ir atlocīta OWNER QUICK SNAP #00 karabīne, kuras izturība uz paciņas norādīta 19 lb/8,9 kg. Manas auklas izturība ir 5 lb, bet tā nepārtrūka.
13.jūlijs 2018, 08:41 | links
 
Duglas
Man aar interesēkurā vietā tirgū pa 23ls var Nero bori iegādāties jo ir doma jaunu Bori pirkt!
11.janvāris 2013, 10:54 | links
 
Duglas
PM
10.janvāris 2013, 21:40 | links
 
sikais18, man ir tada pieredze - sākumā bija barnauls 130 , noborēju 1 sezonu apmēram 30 copes X 40 urbumi = 1200 caurumi. Uz beigām jau gāja ar spiešanu, pec cauruma izurbšanas sajūta kā it kā būtu kačājies. Copēju 90% Rīgas apkaimē - Lielupe, Daugava, Babīte. Patestēju Rapali, ka teica bums savā video , tas protams ir Instruments ar lielo burtu, bet, bet, .. ta iemesla dēļ ko teica raihs, atteicos. Tagad ir nero 130, pirkts tirgū pa 23 ls naži bija plastmasas kastītē. Cope - lielupe, babīte, max 500 caurumi uz šo brīdi, pašlaik urbj kā sākumā, lai arī ir pāris reizes smiltīs ieurbts. Tīri subjektīvi - barnaulam vajag lielaku spēku, bet griež labāk, nero ir vairāk komfortabls, bet vajag vairāk griezienu tam pašam ledum. Bet varbūt nav objektīvs salīdzinājums jo barnaulam ir naži ar asiem galiem, bet nero - pusmēneši

Kopuma pieturos pie viedokļa - ja ir guldeņi tad ņem dārgāko heinolu un rezervei galvu. Ja būs smagais urbiens ņem līdzi 1 heinolgalvu . Ja guldeņu nepietiek - tai pašai štelei ar nero ņem līdzi 2-3 nažu komplektus.
10.janvāris 2013, 19:30 | links
 
Ne kādās upēs neesmu līdis kur borēju tur bija tīrs ledus!!!Nu ka tik ne arī ka astoņas copes un beigti naži!Kā arī nekādos naftas meklējumos neesmu bijis!Kolēģim barnaul naži jau kādu trizdesmito copi nezin bēdas bet Nero naži jau kirdik!
10.janvāris 2013, 15:36 | links
 
Copes reizes nav noteicējs cik bieži jāasina naži ,katrs savādāk borē,galvenais kāda ir ledus struktūra un cik kubikmetrus izborē ,es savējos tagad taisu no 65Г un nesūdzos bet vienalga pirms katras copes pābaudu zobu ,īpaši pie lieliem mīnusiem un ja kas tad dimanta vīlīte vienmēr līdzi.Vienā copē sanāk no 50-150 āliņģiem gadās ka arī mazāk ja biezs ledus vai trāpa uz zivīgu rajonu.
10.janvāris 2013, 10:08 | links
 
pagājušo gadu nopirku mori 150,visa sezona+šinī vel pāris reižu tsk Venta,nekādu problēmu asinājis vel nēesmu.Nevarētu teikt ka esmu īpaši saudzīgs pret inventāru
10.janvāris 2013, 09:42 | links
 
Tāpēc jau sen esmu teicis ka Upju vagotājiem par lepno galu vajadzētu padomāt -vai vērts ? Pilnu kabatu ar nažiem un heijā borē un skruvvē -skruvē un borē :DD
10.janvāris 2013, 09:29 | links
 
Lai uzbūvētu nažus no pabedīta to cena būs pielīdzināma paša juna bora cenai Aptuveni tas pats kas Rapalai galvas cena sastāda 60 % no bora izmaksām Es runāju par to Rapalu kura maksāja 55 ls
10.janvāris 2013, 09:26 | links
 
Man paziņas upē reizēm maina 2-3 nažus VIENĀ COPĒ!!!:) Un teica,ka neesot vērts pirkt nekādas Heinolas vai Moras nažus-tāpat kirdik esot-nedaudz ilgāk gan varot paurbt,bet toties cena 3-4x augstāka,nekā krievu nažiem
10.janvāris 2013, 09:24 | links
 
Es esmu izmēģinājies VISOS veidos nav tādu nažu lai nobrauktu pa šmirģeli un lai borētu ledu Naži kuri norūdīti 55-57 HRC turēs ilgāk bet ne mūžīgi .Man lai izgatavoti no tērauda R8-R9 nažus pašizmaksa jau izlec uz 5 ls Tad kā var labs nazis maksāt 2,50 ls Vairumcena Latvijā jau ar importētāja peļņu,no LABA tēraudas Labākājā gadījumā tas būs CTAĻ45 cementēts -tad tās izmaksas atbilst .To ka teiksiet Krievija tērauds lēts Muļķibas labs tērauds visā pasaulē dārgs Leģējošo materiālu cenas pasaules biržās neviens nav atcēlis
10 reizes lētrāk ir veikt cementēšanu nekā izmantot leģēto instrument tēraudu
10.janvāris 2013, 09:19 | links
 
Tieshi taa NG!
Es saprastu, ka puksteeshana buutu par to, ka 8 aalingji tikai sanaakushi, bet 8 copes... heh.
Zinu, kas tiiros ezeros gadiem ar vienu komplektu vaalee, tachu upee, piemeeram, Ventas augshtece - 2,3 komplekti copes reizee ir normaala paraadiiba.
Tu domaa, ka robinjus asmenii sasalis h2o iesita? :D
10.janvāris 2013, 09:08 | links
 
8 copes reizes krievu nažiem ir ļoti labs rādītājs, normāls rādītājs bija nažus uz smilšpapīra vai smalkās galodiņas uzasināt maksimums pēc 3-4 copes reizēm, ja copē upē, tad pirms katra vīkenda pa 2-3 komplekti uzasini un var divi dieni izvilkt :):)

par konkrētajiem nažiem gan nepateikšu, jo nav nācies tos rokās turēt...
10.janvāris 2013, 08:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager