Anekdotes par copi

Iet dzērājs pa ceļu.skatās-pretī nāk meitene ar suni.šis pieiet klāt un prasa:
- Kur tu to kuci vedīsi?
- Tā nav kuce, tas ir suns.
- Nu, bet es jau sunim arī prasu...
7.februāris 2008, 19:39 | links
 
melnais!
kaadeel nevajag dzert pienu!!!
piens tas irveseliigi, tu izaudz liels un vari iestaaties pimeeram basketbolaa, ja tu iestaajies basketbolaa, tad tevi aicina uz tusiem, tusos tu satiec meitenes un dabuu no vinaam aids!
7.februāris 2008, 19:39 | links
 
Tētis: „Tev drīz būs jāiet skolā.”
Arnolds: „Neiešu, jo esmu jau pietiekami gudrs!”
Tētis: „Būs vien jāiet, jo es arī gāju skolā, kad biju maziņš.”
Arnolds: „Pats esi vainīgs, ka nebiji tik gudrs!”
7.februāris 2008, 19:47 | links
 
lai būtu nedaudz jautrāk:

Tūrists Skotijā nolēmis pārbaudīt, vai dzirdētās runas par vietējo skopumu ir patiesas. Viņš piezvana pie kāda nama durvīm, kuras atver vīrietis, un jautā:
- Vai iedosiet padzerties?
Vīrietis ieiet un pēc brīža atgriežas ar krūku piena. Tūrists izdzer un saka vīrietim:
- Cilvēki melo, ka jūs esat skopi! Jūs taču pavisam nepazīstamam cilvēkam iedevāt veselu krūku piena!
- Ja pavisam godīgi, - skots atbild, - tad es jums nebūtu devis, ja tajā nebūtu noslīkusi žurka!
- KO?! Nelietis!!!
Tūrists nikni triec krūku pret zemi, un tā sašķīst gabalos, bet saimnieks sauc:
- Mežonis!
Tad pagriežas pret sievu:
- Dārgā, vai redzēji, kā tas idiots sasita tavas mātes naktspodu
7.februāris 2008, 19:49 | links
 
iet jaaniits pa ielu satiek vecmaaminu, vecmaamina gribi aboliiti? jaa gribu. dabuu aboliiti iet taalak. satiek vecteetinu, vecteetinsh gribi banaaninu? jaa gribu. dabuu banaaninu iet taalaak. satiek vieteejo huligaanu, huligaans gribi pa aci? jaa jaa jaaa. dabuu pa aci iet maajas. staasta maatei kaa vis bijis. maate saka naakamreiz saki nee. iet jaaniits pa ielu pa ielu satiek vecmaaminu. gribi aboliiti neee. iet taalaak satiek vecteetinu. gribi banaaninu? nee. iet taalaak satiek vieteejo huligaanu. nu tev ar vakardienu jau nepietika. nee nee nee!! un taa jaaniitis tika pie otras zilaas acs
7.februāris 2008, 19:54 | links
 
iet zakiits piipeedam gar mezmalu. mezmala ganiijaas govs. pieiet pie gov. govs saka tu tik mazinsh un jau piipee? zakiits tu tik liela un tev nemaz nav kruushturis
7.februāris 2008, 19:58 | links
 
Vaļu tēviņš pārmet vaļu mātītei:
- Tik daudz valstu, simtiem ekoloģisko organizāciju, izcili politiskie līderi, miljoniem cilvēku visā pasaulē cīnās par to, lai mūsu suga izdzīvotu, bet tu man saki – galva sāp…
7.februāris 2008, 20:01 | links
 
iet zakiits pa ielu satiek lapsu. zakiits, lapsin kas tev grozinaa? pepelsiini, veikalaa nopirku. zakiitim ar sagribaas pepelsiinus, iet uz veikalu un prasa paardeveejai 1kg pepelsiinu. paardeveeja sheit taadi neepaardodas! iet zakiits naakamaa dienaa un prasa to pashu, un vinam atkal pasaka ka sheit taadi neepaardodas. taa zakiits iet jau veselu nedeelu reizi dienaa prasiit pepelsiinus, liidz paardeveeja saskaishas un saka, zaki ja tu veel vienu reizi atnaaksi un paprasiisi 1kg pepelsiinu, es tevi pienagloshu pie sienas un noshaushu ar bisi. atnaak zakiits naakamaa dienaa uz veikalu un prasa, naglas ir?nee bise ir? nee. tad man 1kg pepelsiinu
7.februāris 2008, 20:15 | links
 
Labi sapratu,nav interesanti pārejiem... Tēti, tēti, drīkst, es aiziešu uz zoodārzu paskatīties uz pitonu?
- Paņem palielināmo stiklu, aizej uz dārzu un paskaties uz slieku
7.februāris 2008, 20:27 | links
 
ha ha ha
7.februāris 2008, 20:58 | links
 
Brauc A.Kalvitis vakarā pie lauku ļaudīm ciemos. Šoferis nomaldās, paliek jau tumš, sāk līt lietus... Pēkšņi vienā līkumā mašīnai priekšā izskrien cūka un šoferis nepaspēdams nobremzēt nobrauc ruksi beigtu. Kalvītis būdams ''goda vīrs'' izvelk no maka 100 ls, dod šoferim un saka - rekur tur uzkalnā ir mājas. Ta cūka droši vien viņiem piederēja. Ej, atvainojies un atdod naudu.
Šoferis aiziet.
Paiet stunda.
Paiet divas.
Pēc 2 ar pusi stundām atnāk šoferis galīgi piedzēries!!! ... Kalvīts izbrīnīts:
-Eu, kas notiek?
Šoferis:
-Oj, tur tādi lādzīgi cilvēki! Ne naudu paņēma ne ko pārmeta. Ar vakariņām pacienāja, šņabi uzsauca...
-Ko tad Tu viniem sastāstiji???
-Nu kā!? Teicu, ka esmu Kalvīša šoferis un ka es to cūku esmu sabraucis...
8.februāris 2008, 09:51 | links
 
Par copi gandrīz neviena aņuka.. :(

Vecis copē, pēkšņi atskan balss - ei dirst. Vecis to neņem vērā.. tad atkal nu jau tuvāk - ei dirst.. vecis copē tālāk. nu jau balss atskan gandrīz tepat - ei dirst. un tad viens peld garām ar laivu un vienu airi. vecis jautā:"Kāpēc tu ar vienu airi"?kas brauc ar laivu saka:"Ei dirst"
8.februāris 2008, 10:37 | links
 
sory šito neierubīju
8.februāris 2008, 10:38 | links
 
vecim salūzis viens airis un visi, kas sēž upmalā viņam piep***sās kapēc viņš brauc ar vienu airi..
8.februāris 2008, 10:50 | links
 
labs....
8.februāris 2008, 10:55 | links
 
skaidrs tagad ierubī!
8.februāris 2008, 11:01 | links
 
Copmanis nopērk veikalā mencu un palūdz pārdevēju ar to iemest viņam.
Kāpēc - jautā pārdevēja.
Es nesu mājās tikai paša ķertas zivis!
8.februāris 2008, 11:26 | links
 
Pulkstenis 4:00 no rīta.
Sieva klusi pieceļas, iziet koridorā, atver skapi, salauž makšķerkātus, samudžina auklas un saplēš spoles. Tad atgriežas guļamistabā, ielien gultā un maigi piespiežas pie vīra pleca.
Dzīvot viņai atlicis mazliet vairāk par stundu...
8.februāris 2008, 11:26 | links
 
Divu makšķernieku saruna:
Pirmais: Cik zivis vakar noķēri?
Otrais: Es? Trīs. Un tu cik?
P: Es, es. A, es mazāk.
O: Nu cik mazāk? Divas?
P: Nu, nu ,mazāk
O: Mazāk? Vienu?!
P: Nu mazāk...
8.februāris 2008, 11:27 | links
 
Kā jau parasti sēž divi makšķernieki viens otram blakus, vienam ķeras bet otram nu pat nevienas copes nav bijis. Tas kuram neķeras, jautā otram: "Paklau draugs uz ko tu ķer?"
Tas atbild: “Uz zālēm no tripera”
Tas kuram neķeras: “Paklau, iedod man mazliet...”
Kā jau makšķerniekiem pieņemts, šīs neparko negrib dalīties ar ēsmu. Neveiksmīgais nomierinājās un skrien uz aptieku. Aptiekā prasa aptiekārei: “Iedodiet man zāles no tripera!”
Aptiekāre ar smaidu: “Nu ko, noķēri?“
Makšķernieks: “Nē, bet tik labu vietu zinu!”
8.februāris 2008, 11:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager