Anekdotes par copi

tas ķip kā februāra copes lietās bij rakstīts par džeku kurš nopirka līdaku lai sieva nezin ka bijis mau**s :))
8.februāris 2008, 11:29 | links
 
šitā laba ;))
8.februāris 2008, 11:37 | links
 
No dzīves,salasu sliekas un saberu bundžā,bez šaubām no virtuves nosperta.Ar domu pēc darba laidīšu uz copi.Atskrienu mājās,paķeru štrumus sliekas bundžu un pārejo,aizlaižu uz upi.Veru vaļā bundžu,bet tur cietas grūbas.Vēl tagad neesmu piedevis pa šo gājienu.
8.februāris 2008, 11:38 | links
 
nu prikoli notiek vienmēr...
8.februāris 2008, 11:45 | links
 
vecs veciits pieiet pie paardeveejas un prasa "vai taas zivis kas peld akvaarijaa ir svaigas?" juus tacu redzat ka vinas kustas. veciits mana sieva arii kustas, bet vina nepavisam nav svaiga!
8.februāris 2008, 12:32 | links
 
labs :))
8.februāris 2008, 12:58 | links
 
Labas anekdotes. Par Kalvīti -nedzirdēta.

Trīs makšķernieki sacenšās, kurš pastāstīs visneticamāko atgadījumu.
Pirmais: es pirms nedeļas noķēru 3m garu līdaku.
Pārējie:tā var būt.
Otrais:es pirms 3 dienām noķēru zivi, acis kā mutus bļodas.
Pārējie:tā tas varētu būt.
Trešais: es ar čomiem aizbraucu uz copi. Nu kā jau pieklājas, pirms copes -jāiemet kāds mēriņš. Atkorķējam ļitruhu, meklējam glāzīti, nevaram atrast! Aizkorķējām pudeli un braucām mājās.
Pārējie: ko muldi, -tā nemēdz būt!
9.februāris 2008, 15:13 | links
 
:)))
9.februāris 2008, 16:53 | links
 
1. Pirms Tu iegūsti tiesības, Tev ir pienākumi.
2. Ja Tev nav naudas, Tu to neaizdod.
3. Ja Tu labi proti kādu amatu, tad Tevi meklē un Tu nosaki cenu. Ja Tevi nemeklē, Tev vajadzīga darbavieta.
4. Ja esi saskaņā pats ar sevi, Tu esi saskaņā ar visu pasauli.
5. Ikviena agresija pret citu cilvēku ir agresija pret sevi pašu, ko Tu gribi izgāzt pār citiem.
6. Ja Tu zini, ko gribi, neviens Tev neiestāstīs, ko viņš uzskata par pareizu.
7. Katram ir tiesības būt slinkam, taču ne uz Tava strādīguma rēķina.
8. Ja esi strādīgs, esi tāds pats sevis, nevis citu labā.
9. Jo vairāk Tu par kaut ko runā, jo mazāk Tu par to zini.
10. Jo vairāk Tu zini, jo mazāk Tev ir vajadzības par to runāt. Reizēm mērķtiecīga klusēšana izsaka vairāk, nekā simts tukšu teikumu.
9.februāris 2008, 20:45 | links
 
Peld auns okeānā. Gaisā lidojoša kaija viņam sauc: - Ei,auns, uz kurieni peldi? - Uz Āfriku. - Auns paliek auns - Āfrika ir pavisam uz citu pusi! - Man vienalga! Tāpat neaizpeldēšu
10.februāris 2008, 11:35 | links
 
Vechuks pieceljaas agri no riita un juut, ka kavee uz copi! Aatri pakjer visu un prom ir, bet pie pashas upes atceraas, ka taarpinjus maajaas aizmirsis! Nu ko dariit??? Skataas - zalktis lien ar slieku mutee, nu vechuks pakjer zalkti, atnjem taarpinju un domaa... kaa es taa, vajag kko pretii iedot. Panjem alinju un ielej biku zalktim mutee, nu laimiigs apseezhaas, uzliek taarpinju uz aakja un copee.
Te shis juut, ka kkas pa bikshu staru uz augshu lien! Paskataas - a tur zalktis ar veel vienu taarpinju mutee!
10.februāris 2008, 13:56 | links
 
Jaunlatvietis aizlaiž uz copi. Iemet tīklu, izvelk zelta zivtiņu. Skatās, baigi maziņa, iemet atpakaļ ezerā.
Zivtiņa: bet trīs vēlēšanās?
Jaunlatv.: nav laika,labi. Saki ātri,- ko tu vēlies.
10.februāris 2008, 14:42 | links
 
ir dzirdēta līdzīga....
10.februāris 2008, 15:42 | links
 
Ķīnieši iesaka ēst pēc iespējas vairāk jūras veltes, sēnes un selerijas. Tas nav nekas pārdabisks - šajos produktos atrodams selēns, kas aizsargā matus pret trauslumu.

Lielākajai daļai cilvēku ir selēna trūkums organismā, tādēļ ir jēga ķerties klāt šai austrumu diētai.

Šai diētai ir vēl kāda nianse: neskaitot zivis un šampinjonus, katru dienu jādzer arī svaigi spiestu sulu kokteilis (2 - 3 burkāni, neliela biete un gabaliņš kacēnkāposta). Šim kokteilim vēl jāpievieno 3 - 4 ēdamkarotes salda krējuma un jādzer nekavējoties, jo tā iedarbība un vērtība pēc 20 minūtēm pazūd.

Negaidi arī acumirklīgu rezultātu. Pēc apmēram 3 mēnešiem Tu ieraudzīsi šīs diētas efektu
10.februāris 2008, 20:30 | links
 
kugja kapteinis totalaa paalii seez pie borta un copee, te peekshnji nokjer zelta zivtinju... kapteinis neko nedomaajot ieliek zivtinju burkaa un ejot guleet noliek burku uz naktsskapiisha. No riita pamostaas, galva saap, pohas, rokas triic un saka "vai kaa gribeetos kasti auksta alus!!!" Te peekshnji paraadaas kaste alus...
Kapteinis izbriiniiti: "Ka man devinji enkuri dibenaa, ja es nesapnjoju!!!"
10.februāris 2008, 20:59 | links
 
Puisis savai blonadjai draudzenei: -Re man ir divas biletes uz operu! Lieliski! Iedomajies - tu to varesi apmeklet 2 reizes! Bet kādam jau jāmakš'........
10.februāris 2008, 22:17 | links
 
SPECIĀLI āķim
aņuki ir par zveju!
nepiesārņo ēteru!
13.februāris 2008, 20:39 | links
 
Laikam dzirdēta ... Divi brakari vakara šmigā liek tīklu ... No rīta pamožās... Viens : bļin Tu tak to tīklu pļavā esi ielicis ! Otrs : ko brauc virsū , kur airēji tur liku ! :)))
13.februāris 2008, 22:00 | links
 
labs :D
13.februāris 2008, 22:03 | links
 
Tas tam musoram,,,,Latvijas armijā Latgalē:
- Kareivi Zarān!
- Asj!
- Jūs esat izvilcis jautājumu par reglamenta 13. punktu "Tiešais sods". Tātad, kas ir tiešais sods?
- Tīšais sūds ir tāds sūds, kū tovs tīšais prīkšniks uzliek pots uz sovu golvu.
- Trīs dienas virssardzē!
- Par kū?
14.februāris 2008, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager