Anekdotes par copi

labs;D
17.aprīlis 2008, 20:18 | links
 
Večuks sēž krastā un makšķerē!
Pēc kāda laiciņa beidzās sliekas.
Večuks,nezin ko darīt, beigās izdomā - uzraksta zīmīti ar vārdu "TĀRPS" iemet makšķeri, pēc brītiņa cope! Večuks izvelk makšķeri, uz lapiņas raktīts - "ZIVS" :D
29.aprīlis 2008, 19:41 | links
 
Kas ir vai tad neko citu nezināt.
30.aprīlis 2008, 18:53 | links
 
gruziins copee....sauliite silda,putniņi dzied...te uz reiz cope!!!! velk aaraa un briinaas SUDRABA zivtiņa!!!! zivtiņa saka:nu es kaa sudraba nevis zelta....tad varu dot divas veeleešanaas! gruziins bagaats buudams domaa ilgi, ko nu šim vajag....nu un šis saka:klau fišiņ...vari izdariit taa ,lai kaukaaza robeža stiepjas liidz pašai BALTIJAI!? ZIVTIŅA BRIIDI DOMAA UN SAKA NU.....tas buus gruuti...labaak davai otro!nu gruziins saka:davai izdari taa lai mana sieva ir pasaulee visskaistaakaa!!! zivtiņa sdaka:ha ..prosta...bilde tev ir!? gruziins dod bildi!!!!!!!!....zivtiņa labu laiku skataas uzto un tad saka:EEEEEE KAS TEV TUR BIJA AR TAAM ROBEŽAAM!!!???
1.maijs 2008, 22:00 | links
 
:D
1.maijs 2008, 22:08 | links
 
Brālītim bija ļoti žēl Karlsona, bet tēva laivai ļoti bija vajadzīgs motors...
26.maijs 2008, 20:43 | links
 
propellers?
26.maijs 2008, 20:44 | links
 
nuja :D
26.maijs 2008, 20:45 | links
 
ha ha ha
26.maijs 2008, 21:09 | links
 
Zvejnieku kuģis noķer zelta zivtiņu. Kapteinis ātri to pievāc sev, un ieliek burkā. iet gulēt un noliek burku ar zelta zivtiņu blakus.
Nākošā rīta pamostas un žāvajoties saka " Kaut tagad alus kaste būtu. "
Pēkšņi ne no kurienes parādās alus kaste. Kapteinis ar izbrīni sak " Kaut man enkurs dibinā, ja es nesapņoju! "
28.maijs 2008, 11:12 | links
 
hi hi hi
28.maijs 2008, 12:39 | links
 
Tēvs dēlam: Kādreiz es biju F1 čempions, spēlēju futbolu, hokeju, piedalījos strītreisos, pasaules cempionātos zemledus makšķerēšanā bet tas viss beidzās tad , kad
tavs brālis salauza datoru. :D:D:D
29.maijs 2008, 22:53 | links
 
man jau tapat:D
29.maijs 2008, 22:55 | links
 
Sirmgalvis iet bļitkot. Ezera vidū izurbis caurumu un gaida, kad pieķersies zivs. Pēkšņi atskan balss:
– Šeit zivju nav!
Sirmgalvis nobīstas un aiziet citā ezera vietā, izurbj caurumu un sēž. Atkal atskan svešā balss, ka te zivju neesot. Sirmgalvis sadusmojas un prasa:
– Kas tu tāds esi?
- Es esmu stadiona direktors
:D
30.maijs 2008, 00:35 | links
 
Tramvajā iekāpj vīrietis un saka:
– Atļaujiet apsēsties cilvēkam ar akvāriju!
Kāds puisis atbrīvo vīram vietu un pēc brīža izbrīnīts vaicā:
– Bet kur tad akvārijs?
Vīrs paglauda savu vēderu:
– Divi kausi alus un trīs siļķītes.
30.maijs 2008, 00:38 | links
 
- Kā blondīne mēģina nogalināt zivi?
- Viņa to slīcina.
4.jūnijs 2008, 13:09 | links
 
seez makshkernieks ar savu blondo draudzeni. peekshni blondiine jautaa-cik maksaaja tavs pludinsh? Mak. 3ls, kapeec prasi? blondiine-buushu tev paraadaa, jo mans tiko nogrima :D
4.jūnijs 2008, 13:12 | links
 
labs:D
4.jūnijs 2008, 13:35 | links
 
Trīs makšķernieki sēž un malko alu.
Pirmais iedzer un saka:
- Man gan superīga sieva.Nu kā pūdelis.Mīksta,pūkaina,vienmēr labā garastāvoklī.
Otrs iemalko alu:
- Mana gan kā dobermanis.Tāda stingra,pedantiska.Nedod dievs kas nebūs pa prātam...
Trešais iemalko:
- Manējā arī ir kuce...Tikai sugu nezinu.
4.jūnijs 2008, 18:28 | links
 
Sēz krasta malaa teevs ar meitu copee ,piekkeras zelta zivs un kaa parasti prasa 3 veelessanaaas ,meitinna uzreiz bllauj es gribu kaamiiti ,teevs DIR.. tev kamiiti ,aaraa aaraa !!!
6.jūnijs 2008, 09:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager