Anekdotes par copi

-Vīrs atgriežas no copes Ko šis vīrietis dara zem tavas gultas?-vīrs prasa sievai. -Nezinu, ko viņš dara zem gultas.Bet Ja tu būtu redzējis, ko viņš dara gultā...
14.oktobris 2008, 22:47 | links
 
Vienkāršs lauku puisis no Ventiņiem vēlējās strādāt Latvijas lielākajā supermārketā.Boss,uzmetis viņam paviršu skatienu,jautāja: ''Vai tu,puisi,esi jau strādājis par pārdevēju?'' ''Jā,'' puisis lepni atteica. ''Es strādāj iekš to man ciem bodīt.'' ''Nu,labi,'' negribīgi piekāpās priekšnieks. ''Atnāc rīt: pastrādāsi vienu dienu makšķerēšanas piederumu nodaļā, un dienas beigās es paskatīšos, vai vari būt mums noderīgs.'' Lauku puisis aiz makšķernieku nodaļas letes pavadīja garu un smagu dienu, līdz pienāca veikala slēgšanas laiks, un vadītājs nāca apraudzīt testējamo darbinieku: ''Nu,cik klientu šodien apkalpoji?'' ''Vien,'' atbildēja jaunais pārdevējs. ''Tikai vienu?!'' sašutis iesaucās priekšnieks. ''Lielākā daļa darbinieku pamanās apkalpot simtiem klientu dienā, bet tev nav kauna man teikt,ka paguvi tikt galā tikai ar vienu nieka pircēju?!Paturi tos piecus latus,ko viņš tev samaksāja un brauc labāk atpakaļ uz savu ciema bodi!'' ''Šamējais samaksāj trēs miljon lat,kungs...'' kautrīgi ierunājas jaunais pārdevējs. ''Ko,ko?Cik - trīs miljonus?!Kā tev tas izdevās?!'' veikala vadītājs bija pilnīgā neizpratnē. ''Nu...'' iesāka jaunietis, ''tas kungs atnāc, un es šim pārdev vien maz zivj āķ.Tad es šim teic,ka nekad nezin,kas par reņģ piekož, un pārdev vien lielāk zivj āķ.Un tad vien ļot liel zivj āķ.Tad es teic,ka vajag vien riktīg makšķer ar, un pārdev viņam vien mazāk makšķer priekš to mazāk zivj āķ, vien lielāk makšķer priekš to vidēj zivj āķ, un vien ļot liel makšķer priekš to ļot liel zivj āķ.Es tad šim jautāj, kur tad šis domā laist uz to copi, un šis teic, ka uz jūrmal.Tad es teic,ka šim tad jau vajag vien smuk laiv,lai var tai jūrā iebraukt iekš; es šo noved lejā uz to laiv nodaļ, un šis nopirk vien liel smuk motorlaiv ar tiem diviem dzinēj un to palag...Kā bij - ā, to buru.Tad šis man sak,ka šmējā opelīc laikam nespēs šito laiv pavilkt, un es šo noved lejā uz to mašiņ nodaļ, un šis tur nopirk to lielo hammer džip...'' Boss,neviltotā izbrīnā pakāpies pāris soļus atpakaļ,jautāja: ''Tu tiešām pārdevi to visu klientam,kas atnāca,lai nopirktu vienu makšķerāķi?'' ''Ne-e,'' puisis atteica. ''Šamējs atnāc nopirkt vien tampon kastīt savai sievai.Es tad šim teic,ka viņ nedēļs nogal tāpat ir piečakarēt un ka šis tikpat lab var braukt uz cop.''
14.oktobris 2008, 22:44 | links
 
Vīrs atnāk no copes pa nakti mājās galīgi piedzeries, sieva rada uz pulksteni, virs saka "Ko rādi! kad mans tevs nāca majās māte rādija uz kalendāru! :)
14.oktobris 2008, 22:33 | links
 
4 vnk idealas ritigi labas
parejam ar nav ne vainas!
14.oktobris 2008, 16:32 | links
 
Sarunājas divi draugi.Viens saka:"Vakar atgriezos mājās,stāv sieva seksuālā apakšveļā ar virvi rokās un erotiskā balsī saka - sasien mani un dari ko gribi." Otrs prasa:"Un ko tu?" Pirmais atbild:"Sasēju un aizgāju makšķerēt."
14.oktobris 2008, 00:45 | links
 
Divi veči dzērāji aizbrauc makšķerēt un lopiski piedzeras..Nākamajā rītā abi izlien no telts, bet aiz tās visa pļava uzarta un tīkli izstiepti pa lauku.."Kur tu vakar bitīt matos tīklus esi salicis?""Aizveries!Tur kur tu airēji tur arī ieliku..:)
14.oktobris 2008, 00:37 | links
 
Tēvs ar dēlu aizgājis zvejā. Noķer zelta zivtiņu, šī: Ja atlaidīsi izpildīšu 3 vēlmes. Dēls: Gribu kāmīti! Tēvs: Dirsā Tev kāmīti! Dēls: ārā kāmīti, ārā!
14.oktobris 2008, 00:35 | links
 
Upes krastā sēž makšķernieks. Pēkšņi no krūmiem izlien policists un jautā: -Sen sēdi ? -Jā. -Līķi peldam garām neesi redzējis ? -Nē. -Ja ieraudzīsi,pasauksi ? -Jā. Policists aiziet. Pēc brīža makšķernieks krasta niedrēs ierauga līķi. Pieiet,baksta ar kāju un čukst: -Eu,vecīt peldi fiksi prom ! Tevi policija meklē !
14.oktobris 2008, 00:15 | links
 
Iet makšķernieks un pār plecu stiepj samu uz kādiem 50 kilogramiem pretīm nāk kaimiņš ar spainī saķertiem ķīšiem ,šķībi nolūr un saka ,kas i ko pipuk tikai vienu noķeri ??
13.oktobris 2008, 23:50 | links
 
Žīdu nacionālais ēdiens ir pildīta zivs
Ukraiņu nacionālais ēdiens ir pildīts pipars
Krievu nacionālais ēdiens ir pildīts celofāns. a kā tas ir?? Cīsiņi
13.oktobris 2008, 23:41 | links
 
Un vel viena. Šoreiz tada ritigi melna

Vieta nav Latvija.
Ģimenē pazudusi meitiņa. Mājās ierodas policists.
"Man ir sliktas ziņas, labas ziņas un pavisam labas ziņas"
Māte: "Sāciet ar sliktajām"
P: "Mēs atradām jūsu meitu pie piestātnes, pāris metrus no krasta, mirušu"
M:"Ak dievs kāds šausmas, kādas gan var būt labās ziņas"
P:"Kad mēs viņu izvilkām, uz viņas ķermeņa atradām 10 vēžus un vienu karalisko krabi. Un vel labākās ziņas ir ka rīt mēs viņu vilksim ārā atkal."
11.oktobris 2008, 17:59 | links
 
Vel viena:

Vīrs zvana sievai no darba: " Man te kolēģi piedāvā braukt līdzi uz norvēģiju copēt par brīvu. Būšu prom apmēram nedēļu Sakrāmē man lūdzu ceļa somu, neaizmirsti ielikt manu zīda halātu, makšķerrīku kasti un noliec jūras kātus pa rokai, pēc stundas ieskriešu pakaļ"
Vīrs aizbrauc.
Pēc nedēļas atkal mājās.
Sieva: "Nu kā gāja mīļais?"
Vīrs: "Baigi labi, tik žel ka halātu biji aizmirsusi ielikt."
Sieva: "Nebiju gan aizmirsusi, viņš bija ielikts makšķerrīku kastē"
11.oktobris 2008, 17:52 | links
 
Divi makšķernieki satiekas pie upes.
Viens saka: "sieva vakar teica -Man ir apnicis ka tu katru brīvu brīdi pavadi makšķerējot, ja tu velreiz aiziesi makšķerēt, tad es no tevis šķiros."
"Mans dievs kā man viņa pietrūks"
11.oktobris 2008, 17:39 | links
 
 
:D
10.septembris 2008, 16:13 | links
 
man te tāds jociņš reāls no dzīves!
es vienai meitenei rādu cl žurālu kur tas lielais sams nofočēts!
viņa paskatās un prasa "kas tur tāds viņam vēderā? kapēc tāda bumbā?"
es saku ka sami mēdz apēst kādu akmeni, vai kko citu!
tad viņa prasa "a kapēc sami ēd akmeņus? laikam lai neuzpeldētu ??? "
:))))))) es gar zemi :))
10.septembris 2008, 16:11 | links
 
Sēž copmanis pie upes, viens kāts iemests ūdenī,
bet otrs aiz muguras krūmos.Garām iet dāma un nesapratnē
prasa kāpēc copene krūmos? Vecis saka- iedosi pateikšu!
Tu ko- dāma pagriežas un aiziet. 'Pēc pāris stundām
ziņkāre uzvar dāma ir klāt.Nodara to lietu, un copmanis
saka- Tu esi jau piektā, tad kāda vella pēc man būtu
tas kāts jāmet citur?
23.jūlijs 2008, 11:07 | links
 
Apmaldījies,izbadējies ģeologs nonāk pie upes,kur čukča makšķerē:
ČUKČA ,pārdod man vienu zivi!
Nevaru,jāprasa atļauja priekšniekam.
Kas ir tavs priekšnieks?
Kādi te priekšnieki,apkārt taiga,lāči-pats sev priekšnieks.
Nu,PRIEKŠNIEK,Pārdod vienu zivi!
Ņem ,cik tev vajag.
23.jūlijs 2008, 10:44 | links
 
vīrs atnāk mājās no copes, sieva prasa cik zivis noķēri vīrs piecas,sieva ko tu muldi rēķins pienāca par desmit.
4.jūlijs 2008, 12:51 | links
 
Sieva tīrot jau divdesmito zivi saka vīram makšķerniekam:Klausies vīrs-kāpec tu neesi tāds kā visi normāli vīri?Viņi nekad neko nenoķer.
22.jūnijs 2008, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager