Anekdotes par copi

25.oktobris 2013, 20:45 | links
 
Divi vīri sēž upes krastā un makšķerē. Sēž ilgi. Pret vakaru viens saka otram:
- Ir kāda lieta, kurai es nekad neticēšu.
Otrs jautā:
- Kāda?
Pirmais:
- Ka pasaulē ir tautas, kuras pārtiek tikai no zivīm.

abloms, 23.oktobris 2013, 00:59

Tas tiesa :D :D :D
25.oktobris 2013, 20:00 | links
 
Ar trešo dienu toč vēl nepietiks, lai kaķis teiktu:
VAU! Tur toč, kāds pulverītis kaķim vēl ir iedots! :D
25.oktobris 2013, 16:23 | links
 
Kaķis pienāk pie bļodiņas un nicīgi nosaka:

- Fuj... zivis!
Nākamajā dienā:

- Fuj... Vakardienas zivis...
Trešajā dienā:

- Vau! ZIVIS:))
25.oktobris 2013, 16:07 | links
 
Upes krastā sēž maliķis un berž džinsus, pie sevis bubinot un šķendējoties - nevienam nevar uzticēties! Nevienam! Pat sev ne! Es tikai nopirsties gribēju...
25.oktobris 2013, 16:01 | links
 
Vēl tur bija šitāds joks: Krievijas tirgu pārpludināja olimpisko lāpu pakaļdarinājumi no Ķīnas, galvenās viltojuma pazīmes - maksā 10x mazāk un nedziest.
25.oktobris 2013, 15:29 | links
 
KAVA. Šitas labs!!!
25.oktobris 2013, 15:18 | links
 
Nav par copi, bet tomēr... :D
Совет на женском форуме:
"Насыпьте ему в трусы немного горчичного порошка. Если пожалуется на зуд и жжение, значит честный, если нет, то изменяет"...
Первый комментарий:
"Гори в аду, сука! Мой ни в чем не признавался! Молча сначала сломал мне нос, а потом пошел к венерологу."
25.oktobris 2013, 14:34 | links
 
Nedod Dievs, zelta zivtiņu noķert Latvijas ūdeņos... pirmā vēlēšanās uzreiz VID'am būs jāatdod....
23.oktobris 2013, 12:59 | links
 
Sveiks, ko tik bēdīgs?
- Zobs sāp!
- Tad aizej pie zobārsta!
- Baidos.
- Nu tad aizej uz staciju, piesien pie zoba vienu diega galu un pie vagona - otru. Vilciens sāks kustēties un zobs ārā!
Pēc pāris dienām.
- Nu, kā klājas? Kā zobs?
- Sešus gabalus norāva!
- Sešus zobus?!?
- Nē, sešus vagonus! Bet zobus man mašīnists izsita!
23.oktobris 2013, 01:05 | links
 
Divi vīri sēž upes krastā un makšķerē. Sēž ilgi. Pret vakaru viens saka otram:
- Ir kāda lieta, kurai es nekad neticēšu.
Otrs jautā:
- Kāda?
Pirmais:
- Ka pasaulē ir tautas, kuras pārtiek tikai no zivīm.
23.oktobris 2013, 00:59 | links
 
Vakarā iedzēris vīrietis iet gar sētu, pretī nāk simpātiska meitene.
Vīrietis sagrābj meiteni un noliek četrrāpus.
Meitene:
- Varbūt zeķubikses novilkt?
Vīrietis:
- Nevajag! Es tāpat pārkāpšu..
22.oktobris 2013, 09:58 | links
 
15.oktobris 2013, 19:00 | links
 
15.oktobris 2013, 08:31 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-6736.htm

Ja nu cope pieviļ! :)
13.oktobris 2013, 21:04 | links
 
Skolotājai ne pa jokam piegriezusies mazā Pēterīša uzvedība, un viņa nolemj to patiranizēt. Jautā:
- Pēterīt, kas ir balts uz divām kājām?
Pēterītis:
- Vista.
Skolotāja:
- Pareizi, Pēterīt, bet tā varētu būt arī zoss. Un kas ir melns uz četrām kājām?
Pēterītis:
- Suns.
Skolotāja:
- Pareizi, Pēterīt, bet tas arī varētu būt kaķis.
Pēterītis saskaišas un prasa skolotājai:
- Kas ir ciets un sauss, kad to iebāž, un mazs un slidens, kad izņem?
Skolotāja:
- Pēterīt, kā tev nav kauna!
Pēterītis:
- Pareizi, skolotāj, bet tā varētu būt arī košļene!
12.oktobris 2013, 20:07 | links
 
Kāds vīrs iziet medicīnisko apskati, - terapeits liek izģērbties, kaut ko ieraksta kartiņā, tad nosmērē viņam vienu olu ar jodu un sūta pie ķirurga. Ķirurgs tāpat liek izģērbties, apskata, tad otru olu nosmērē ar briljanta zaļo un sūta atpakaļ pie terapeita. Vīrs nu nesaprašanā, kas tad tā par diagnozi, nolemj paskatīties kartiņā. Tur rakstīts

Terapeits:
- Priecīgas Lieldienas !!!

Ķirurgs:
- Jums tāpat, kolēģi - priecīgas Lieldienas !!!
12.oktobris 2013, 19:57 | links
 
Tēt, es neēdīšu medu, tas ir ziedu dzimumorgānu izdalījums.
Dēls, vispār jau tu pats arī esi dzimumorgānu izdalījums... :)
12.oktobris 2013, 19:56 | links
 
JĀATZĪST,KA ŠIEM ĶERAS LABI:)
12.oktobris 2013, 16:27 | links
 
Raksts iz cita www....

Kā es meklēju mīļāko.

Kā, kā.Vienkārši, it kā, bet - sarežģīti.Vienkārši ir tikai meklēt.Īpaši, ja zin ko.Šajā gadījumā -aptuvenus parametrus un savas spējas par tiem nomaksāt.Sarežģī visu papildus iegribas.Pirmām kārtām izsvītroju no meklējamo saraksta horoskopa zīmi " ūdensvīrs".Droši vien tāpēc, ka viņu vienmēr ir par daudz.Un kur tad mēs abi tādi brīvību mīloši pēc tam liksimies?Atkal pa kreisi??Nu, piekrītu, būsim kolosāli, bet vai nu pa vienam, vai tikai sabiedrībā.Divatā esot, elle brauks pieredzes apmaiņā.Tad vēl svītroju svarus.Nepatīk man kāpt uz svariem, un iemesls ir mans Netto.Ja ar polšu, tad Brutto...Par dvīņiem nezinu, nav man gadījušies.Izņemot to reizi jāņos, bet katra bija atsevišķi.Kopā ne par ko un viss...Vēl publikas kopējais viedoklis, ka šamo ir vēl vairāk kā ūdensvīru...Nē, un viss!
Tad vēl svītroju neprecētās.Pavisam īpaša kategorija.Neiztirzāšu šoreiz, bet, ja nav bijušas vajadzīgas nevienam līdz šim, tad labāk uzmanīties.
Ar auniem man sapas.Galvenais, laicīgi sadot pa ragiem.Smuki jau nav, bet efektīvi.Jāparāda, kuram te ir biezākais...piereskauls.Tad ir klausīšana un idille.
Ar vistām..pag, tādas zīmes nav.Šamās vienkārši likās gulēt tiklīdz nodzēš gaismu...Arī neslikti.Ja dikti gribas, aizrauj biezos aizkarus un uz priekšu!Viena nelaime - kautrīgas ļoti.Pat ja gadās glītas.Gaismā ni un ni.Pirmās divdesmit reizes noiteikti ni.A man ta gribas viņu pliku redzēt, cik ta var uz iztēli dzīvot...
Vislabākās ir laimīgi precētās.Pašas pelna, vīri pelna, super!Tik pārgulēt šamiem nekādi nesanāk...Nu, tad ir vajadzīgs es.Jebkurā laikā...To tik vien gaidu.Neatkarīgi jau no horoskopa, zvaigznājiem un zīlēm.
Precētās ir ļoti pateicīgas, jo pēc manis vienmēr ir atradušas laiku pārgulēt ar vīru.Daļēji tādēļ,lai mazinātu vainas sajūtu;daļēji - lai pārliecinātos, ka savs ir bišķi labāks tomēr.
Savādi, bet šajā izklaides vietā ir bezjēdzīgi meklēt.Vai nu neuztver nopietni, vai arī pārāk tieši.Pa vidam - nekā...Galu galā, laiks iet, bet uz vecumdienām vientulim negribētos palikt.Kurš gan ūdeni pie gultas pasniegs..podiņā, lai kakas nesmird...
4.oktobris 2013, 23:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager