RAPALA

spiningošanas rezultāti ar RAPALA
Sebile, manuprāt, velcē ļoti daudzās ūdenstilpnēs ieliek,Rapalu ;)
2.marts 2013, 11:25 | links
 
vlDream

Kuri tad ir tie modeļi, kas nemaz nestrādā?
un Tu domā, ka neķer zivis, vai aŗi, ka reāli nedarbojas?

MaarisL, 2.marts 2013, 11:22



ir kas man ne visai var būt savādāk jāstrādā.. man labāk patīk tie kas strauji nekustās
2.marts 2013, 11:24 | links
 
vlDream

Kuri tad ir tie modeļi, kas nemaz nestrādā?
un Tu domā, ka neķer zivis, vai aŗi, ka reāli nedarbojas?
2.marts 2013, 11:22 | links
 
Es vienmēr esmu teicis, ka visi panākumi makškerniekam slēpjas ticībā, nu vismaz par 80% noteikti!
Vot piemēram tevis minētie Pontoon 21 šauj mani nost, es uz viņiem nemāku ķert, saku, ka nemāku, jo zinu ir kas ķer ļoti labi!
Bet te jau ir tā ticības problēma, es zinu 100%, ka Rapala man nošancēs, es iemetu 30 reizes pontoon21 nekā nav, un nolieku kastē uz kādiem 3 mēnešiem :D pacietības trūkums arī tas ir!
ir jau arī Raplai daudzi mānekļi, kas ir ASV tirgum, un Eiropā piedāvāti netiek! Tur arī daudzi ir sastopami uz pontoon21 tipa! bet vai viņi ir pārāki nezinu gan, man leikas, ka līdz Rapalai vēl augt, jo Rapala ir daudzi mānekļi kas ir vnk ideāli velcei, par Pantoon21 to nevaru teikt. Mētāšanai, tvičam iespējams, nēsmu drošs, tāpēc nekomentēšu :)
bet pa tām krāsām sory tā nav :) Piemērām ungurā baigā raznica krāsai ir arī no laikapstākļiem, apmācies, saulains itt, kā aŗi pavasaris, vasaras vidus un Rudens, un vēl arī ņemsim vērā, ka asaris, līdaka un zandarts arī mīl bieži dažādas krāsas :)

Ārprāc cik gara diskusija izvērtās :D tas kurš to izraisīja drošvien sēž un rēc pa mums :D

MaarisL, 2.marts 2013, 11:03

ir ir rapala kas man i nemaz nestrādā bet ir kas ir normāli tas tāpat ar strike pro un c t..
2.marts 2013, 11:21 | links
 
Es vienmēr esmu teicis, ka visi panākumi makškerniekam slēpjas ticībā, nu vismaz par 80% noteikti!
Vot piemēram tevis minētie Pontoon 21 šauj mani nost, es uz viņiem nemāku ķert, saku, ka nemāku, jo zinu ir kas ķer ļoti labi!
Bet te jau ir tā ticības problēma, es zinu 100%, ka Rapala man nošancēs, es iemetu 30 reizes pontoon21 nekā nav, un nolieku kastē uz kādiem 3 mēnešiem :D pacietības trūkums arī tas ir!
ir jau arī Raplai daudzi mānekļi, kas ir ASV tirgum, un Eiropā piedāvāti netiek! Tur arī daudzi ir sastopami uz pontoon21 tipa! bet vai viņi ir pārāki nezinu gan, man leikas, ka līdz Rapalai vēl augt, jo Rapala ir daudzi mānekļi kas ir vnk ideāli velcei, par Pantoon21 to nevaru teikt. Mētāšanai, tvičam iespējams, nēsmu drošs, tāpēc nekomentēšu :)
bet pa tām krāsām sory tā nav :) Piemērām ungurā baigā raznica krāsai ir arī no laikapstākļiem, apmācies, saulains itt, kā aŗi pavasaris, vasaras vidus un Rudens, un vēl arī ņemsim vērā, ka asaris, līdaka un zandarts arī mīl bieži dažādas krāsas :)

Ārprāc cik gara diskusija izvērtās :D tas kurš to izraisīja drošvien sēž un rēc pa mums :D
2.marts 2013, 11:03 | links
 
Un es joprojām nesaprotu kas tās par kustībām, kuras piemīt Rapalas balsas mānekļiem, kuras nav iespējams atkārtot.
Drīzāk jau ar plastmasas izstrādājumiem ir daudz lielākas iespējas radīt kaut ko neatkārtojamu, variējot ar gaisa kamerām, voblera izsvarojumu, stikla un volframa lodīšu kamerām, tālmetiena sistēmām u.t.t.
2.marts 2013, 11:01 | links
 
varbūt tu tos 24 vienādos mānekļus domāji, pēc manas F18 galeriju CL? ja nu vienīgi mums ir problēma ar krāsu atšķiršanu :) Visi tak ir dažādas krāsas ;)
Tie visi ir velces, ir kas iet Ungurā ir kas burtniekā, un arī pa gadalaikiem ir atsķirībā kuru krāsu vēlās :)
Tā kā nu neizsaki vien tādas aplamas lietas ;)

MaarisL, 2.marts 2013, 10:40


Nu parasti jau pietiek ar diviem krāsojumiem, viens "spilgtais", otrs "dabīgais".
Nu labi, saprotu ja māneklis ir tik ejošs, var paņemt varbūt 3-4 atšķirīgus krāsojumus, bet nu 24-us viena modeļa krāsojumus nu nezinu nezinu...
No visa Tevis rakstītā var secināt tikai vienu- nu tici Tu Rapalas mānekļiem un tā jau arī būs Tava veiksmes atslēga.
Jā un vēl jau šinī cenu kategorijā ir Pontoon21 mānekļi, kuri, pēc manām domām, ir pārāki par Rapalas ražojumiem.
2.marts 2013, 10:55 | links
 
varbūt tu tos 24 vienādos mānekļus domāji, pēc manas F18 galeriju CL? ja nu vienīgi mums ir problēma ar krāsu atšķiršanu :) Visi tak ir dažādas krāsas ;)
Tie visi ir velces, ir kas iet Ungurā ir kas burtniekā, un arī pa gadalaikiem ir atsķirībā kuru krāsu vēlās :)
Tā kā nu neizsaki vien tādas aplamas lietas ;)
2.marts 2013, 10:40 | links
 
brasco23

neko no Tevis rakstītā es neuztveru personīgi, vienkārši paskaidroju ko esmu ieguvis no savas pieredzes!

Par tiem reklāmas klipiņiem un 24 vienādiem mānekļiem, būtu jau nu padomājis, ko raksti! Ar rapalu tiešām makšķerēju kādus 8 gadus, un viss ir pārbaudīts dzīvē!

izvēlos Rapala, jo nekad ar viņiem nav bijušas nekādas problēmas, un cena ir atbilstoša kvalitātei. Esmu eksperimentējis ar Japāņiem, bet nu nēsmu ieguvis labākus rezultātus, bet cena bieži x2 vai x3, un arī ar to pieejamību ir pašvaki, tāpēc nesaskatu tam jēgu.

Runa jau iet par to, ka tu teici, ka Balsa nav nekas īpašs, tā ir īpaša ar jau manis minētajām īpašībām. bet es jau nesaku, ka tās ir pašas labākās, bet gan to, ka atkārtojamas nav dažas kustības :) tas vai tās ir labākās jau lai lemj katrs makškernieks atsevišķi!

Manā skatījumā konkuretns rapalai cenas un kvalitātes atiečibā ir Yo-Zury, bet pēdējie gadi rāda, ka to cenas pārsniedz diemžēl rapalas! Un arī Raidens ir parūpējies, lai diezgan padaudz modeļi tiešām tiktu nokopēti 1 pret 1.

Viss labākais ka sī garā diskusija izcēlās dēļ viena makškernieka kurš uzraks'tija ka Rapalas nevar atpazīt pēc viena copes gada :D

Vienkārši man dziļi piebesī, ka cilvēki naturāli cenšas kaut ko nomelnot, kaut arī paši izskatās ka neko lāga nav provējuši :)
2.marts 2013, 10:33 | links
 
brasco23..

Cik noprotu pats esi pa slinku lai pameklētu, vai arī vienkārši nav izpratne par šīm lietām!

Balsa peldspēja, kā jau minēja JEESKA ir neatkārtojama dēļ sava viegluma. Piemēram paņem to pašu Rapala Shallow Shad Rap un parādi man kaut vienu citu vobleri, kuram ir tāda pati trollinga spēle?
Kaut vai jaunaus Rapala BX balza Xtreme Minnow, viņam ir maza un asa amplitūda spēles ziņā vienkārši velkot (arī ļoti lēni velkot, kas arī ir balsas īpašība) un tajā pašā laikā var veikt tviča kustības to raustot...
Balsa ir īpaša tieši ar mazo un aso spēles amplitūdu pie jebkura ātruma!
Kā arī viss labāk var atdarināt mazas mailes, raudas, vīķes trīcošās kustības!

Ja jau esi tāds gudrinieks par kādu uzdodies varēsi kko izlobīt no šī visa :)

Ne asakas!

MaarisL, 2.marts 2013, 08:39


Grūti jau ir iebilst cilvēkam, kurš ir iegādājies vienādus 24gb. Rapalas mānekļus un neko citu kā Rapalas reklāmas klipus nav redzējis:)

Ieteiktu Tev pašam palasīt, paskatīties par/uz citu ražotāju mānekļiem, par asām īsām kustībām, mānekļa spēli uzpeldot/grimstot, iespējām vadīt mānekli, par tālmetiena īpašībām, mānekļa stāvokli ūdenī, atklāsi sev daudz jaunus ražotājus un nebūs vairs jāpērk 24gb. vienādi mānekļi.

Tev kā 200gb. Rapalas mānekļu īpašniekam, protams, ir savs viedoklis, bet nu nav Rapala ne tuvu kaut kas super īpašs un neatkārtojams.
Normāls māneklis, ja sanāk viņu iegādāties 5-6ls robežās.

Nevajag arī uztvert visu manu rakstīto, kā aizvainojumu Tev personīgi, mani drīzāk interesē ko Tu saskati tik vienreizēju un neatkārtojamu šajos mānekļos, lai būtu gatavs tā "fanot" par vienu ražotāju.
Ne asakas arī Tev!
2.marts 2013, 09:38 | links
 
brasco23..

Cik noprotu pats esi pa slinku lai pameklētu, vai arī vienkārši nav izpratne par šīm lietām!

Balsa peldspēja, kā jau minēja JEESKA ir neatkārtojama dēļ sava viegluma. Piemēram paņem to pašu Rapala Shallow Shad Rap un parādi man kaut vienu citu vobleri, kuram ir tāda pati trollinga spēle?
Kaut vai jaunaus Rapala BX balza Xtreme Minnow, viņam ir maza un asa amplitūda spēles ziņā vienkārši velkot (arī ļoti lēni velkot, kas arī ir balsas īpašība) un tajā pašā laikā var veikt tviča kustības to raustot...
Balsa ir īpaša tieši ar mazo un aso spēles amplitūdu pie jebkura ātruma!
Kā arī viss labāk var atdarināt mazas mailes, raudas, vīķes trīcošās kustības!

Ja jau esi tāds gudrinieks par kādu uzdodies varēsi kko izlobīt no šī visa :)

Ne asakas!

MaarisL, 2.marts 2013, 08:39


es nēsu tik gudris kā jūs))) neiedziļinos tik smalki šajos mānekļos... man ne visai patīk ja māneklis kustā ātri jo citreiz zivi novelk ātri gan degunu un ši neko nesaka .. gan jau nodomā kad jau vēl kāds peldēs garām lēnāk... domāju viss labāk viņu var sakaitināl leni kustošakā pus dzīva zivtiņa ... par krāšam nezinu vai viņa to atpazīst bet man patīk košas krāsa jo tumšā ūdeni labāk var redzēt... apmēram tā...
2.marts 2013, 08:49 | links
 
brasco23..

Cik noprotu pats esi pa slinku lai pameklētu, vai arī vienkārši nav izpratne par šīm lietām!

Balsa peldspēja, kā jau minēja JEESKA ir neatkārtojama dēļ sava viegluma. Piemēram paņem to pašu Rapala Shallow Shad Rap un parādi man kaut vienu citu vobleri, kuram ir tāda pati trollinga spēle?
Kaut vai jaunaus Rapala BX balza Xtreme Minnow, viņam ir maza un asa amplitūda spēles ziņā vienkārši velkot (arī ļoti lēni velkot, kas arī ir balsas īpašība) un tajā pašā laikā var veikt tviča kustības to raustot...
Balsa ir īpaša tieši ar mazo un aso spēles amplitūdu pie jebkura ātruma!
Kā arī viss labāk var atdarināt mazas mailes, raudas, vīķes trīcošās kustības!

Ja jau esi tāds gudrinieks par kādu uzdodies varēsi kko izlobīt no šī visa :)

Ne asakas!
2.marts 2013, 08:39 | links
 
Celtspēja...vai peldspēja...analogs koks vai materiāls nav.
1.marts 2013, 21:12 | links
 
balzas vienīgā un neatkārtojamā vērtība ir svars un nekas vairāk
1.marts 2013, 21:07 | links
 
Par tām īpašībām tas nav tāds mārketinga triks :)

Protams, nevar teikt, ka balsa ir unikāls un vienīgais, viss labākais, neatkārtojamākais materiāls vobleriem, bet ir atsevišķas īpašības, ko var panākt tikai ar balsu!

MaarisL, 1.marts 2013, 20:02


Piemēram....
1.marts 2013, 20:26 | links
 
Par tām īpašībām tas nav tāds mārketinga triks :)

Protams, nevar teikt, ka balsa ir unikāls un vienīgais, viss labākais, neatkārtojamākais materiāls vobleriem, bet ir atsevišķas īpašības, ko var panākt tikai ar balsu!
1.marts 2013, 20:02 | links
 
nesu rapala baigais fans bet ekspermentēju dažadus mānekļus
1.marts 2013, 17:32 | links
 
Brasco 23.

Teorētiski rūsē visi āķi, izņemot speciālos sālsūdens āķus (tādi tumši balti/pelēki un palieli/resni).
bet es runāju, ka pie normālas lietošanas man par 8-10 gadiem nav sarūsējis, vai rūsējis neviens Rapala āķis!
varbūt ja tos tur patstāvīgi slapjā kastē varbūt, bet arī es nesusinu katru pēc copes, vnk nokratu.
Par balsa īpašajām spēles īpatnībā atradīsi pats i-netā, ja būs tāda vēlēšanās, vēl vari pameklēt oltes raidījumā vienā kur stāstīja, un tieši aŗi rpezentēja 2012. gada jaunās Rapalas.
Par to krāsu nu tiešām man nav tā sanācis, ka lobās nost.
Un pateikt, ka Rapalu nevar atpazīt pēc vienas sezonas, vajag domāt ko raksta, vai aŗi vnk iemācīties apieties ar Copes lietām :)
Starp citu arī mūsu LV veikalos ir parādījušos itkā ''lētie Rapalas'' kas ir savādākā iesaiņojumā u izskatās, neuzķerieties tīrākā Ķīnas viltība!

MaarisL, 1.marts 2013, 14:36
Par balsas īpašībām es tak zinu(arī redzēju to reklāmas raidījumu), bet ir tak vesela kaudze ar vobleriem, kuriem piemīt tās pašas īpašības un kuri nav izgatavoti no balsas.
Rapalai tas jau vairāk kā tāds mārketinga triks, uz kura diemžēl daži arī uzķeras.

brasco23, 1.marts 2013, 15:47

100%
1.marts 2013, 16:00 | links
 
Man ar ir arsenālā dažādi rapalas un visi ražoti Igaunijā, bet nākuši no ASV. Es ar neesmu novērojis ka kas rūsētu. Ir dažiem Max Rapiem kam laka lobās, bet krāsa ne.Vienīgi Rapalai ir problēmas ar Max Rap FHC (dzeltenīgs) tam gan lobās krāsa. Man tādu Normarkā saimainīja, bet ieteica ņemt citu krāsu...
1.marts 2013, 15:51 | links
 
Brasco 23.

Teorētiski rūsē visi āķi, izņemot speciālos sālsūdens āķus (tādi tumši balti/pelēki un palieli/resni).
bet es runāju, ka pie normālas lietošanas man par 8-10 gadiem nav sarūsējis, vai rūsējis neviens Rapala āķis!
varbūt ja tos tur patstāvīgi slapjā kastē varbūt, bet arī es nesusinu katru pēc copes, vnk nokratu.
Par balsa īpašajām spēles īpatnībā atradīsi pats i-netā, ja būs tāda vēlēšanās, vēl vari pameklēt oltes raidījumā vienā kur stāstīja, un tieši aŗi rpezentēja 2012. gada jaunās Rapalas.
Par to krāsu nu tiešām man nav tā sanācis, ka lobās nost.
Un pateikt, ka Rapalu nevar atpazīt pēc vienas sezonas, vajag domāt ko raksta, vai aŗi vnk iemācīties apieties ar Copes lietām :)
Starp citu arī mūsu LV veikalos ir parādījušos itkā ''lētie Rapalas'' kas ir savādākā iesaiņojumā u izskatās, neuzķerieties tīrākā Ķīnas viltība!

MaarisL, 1.marts 2013, 14:36

Par balsas īpašībām es tak zinu(arī redzēju to reklāmas raidījumu), bet ir tak vesela kaudze ar vobleriem, kuriem piemīt tās pašas īpašības un kuri nav izgatavoti no balsas.
Rapalai tas jau vairāk kā tāds mārketinga triks, uz kura diemžēl daži arī uzķeras.
1.marts 2013, 15:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager