RAPALA

spiningošanas rezultāti ar RAPALA
Brasco 23.

Teorētiski rūsē visi āķi, izņemot speciālos sālsūdens āķus (tādi tumši balti/pelēki un palieli/resni).
bet es runāju, ka pie normālas lietošanas man par 8-10 gadiem nav sarūsējis, vai rūsējis neviens Rapala āķis!
varbūt ja tos tur patstāvīgi slapjā kastē varbūt, bet arī es nesusinu katru pēc copes, vnk nokratu.
Par balsa īpašajām spēles īpatnībā atradīsi pats i-netā, ja būs tāda vēlēšanās, vēl vari pameklēt oltes raidījumā vienā kur stāstīja, un tieši aŗi rpezentēja 2012. gada jaunās Rapalas.
Par to krāsu nu tiešām man nav tā sanācis, ka lobās nost.
Un pateikt, ka Rapalu nevar atpazīt pēc vienas sezonas, vajag domāt ko raksta, vai aŗi vnk iemācīties apieties ar Copes lietām :)
Starp citu arī mūsu LV veikalos ir parādījušos itkā ''lētie Rapalas'' kas ir savādākā iesaiņojumā u izskatās, neuzķerieties tīrākā Ķīnas viltība!
1.marts 2013, 14:36 | links
 
Tu saki rūsē āķi? Rapalai ir VMC orģinālie āķi, kas tiešām nerūsē. Bet ir atsevišķas kustības vobleru kurus var panākt TIKAI ar balsu.
No āķa strīķēšanās nāk nost krāsas?

MaarisL, 1.marts 2013, 13:19

Atvaino, mazliet izrāvu no kopējā teksta, bet nu radās daži jautājumi, iebildumi:
-arī WMC āķi rūsē, varbūt mazāk bet nu tik un tā,
-kas tās par voblera kustībām, kuras var panākt tikai ar balsu, un ar nekādu citu voblera konstrukcijas veidu nav panākamas???
-nu nāk, jau nāk tā krāsa nost, gabaliem gan protams nelobas, bet nu arī "japāņiem" jau vobleri raustot krāsojums no āķa tiek pabojāts.

Esmu ebay redzējis Rapalas viltojumus, bet tos gan pēc iepakojuma jau parasti var atšķirt(vismaz tos kurus es esmu manījis).
1.marts 2013, 13:55 | links
 
Ar Rapalu makšķerēju pēdējos 5 gadus intensīvi gan uz velci, gan arī mētājot.
Visi manā klāstā ir made in Estonia! Tie varētu būt apmērām kādi 200 modeļi!
man nav par viņiem ne viena FISKARE minētā sūdzība!
Nevienam X-Rap man nav spalvas nākušas nost.
Tu saki rūsē āķi? Rapalai ir VMC orģinālie āķi, kas tiešām nerūsē. Man neviens nav rūsējis, nēsmu gan no tiem, kas katru āķi susina pēc copes!
Lobās krāsa nost? Tikai tad, ja to sakož izteikti zivs, balsu nevar nokrāsot tā, lai nelobītos nost krāsa, jo vienkārši to sakož. Te gan nāk talkā jaunais modelis, kas šogad parādīsies tirdzniecībā, kur tiek izmantota jaunākā tehnaloģija, kas ļauj balsu nokrāsot un pārklāt tā, lai to arī sakost nevarētu, kas balsai paliels mīnuss! Bet ir atsevišķas kustības vobleru kurus var panākt TIKAI ar balsu.
Man ir tādi modeļi, kas kastē ir kādi 8 gadi, kurus dreijāju teju katru 2 copi, es viņus joprojām atpazīt varu :) Tākā es nezinu, kā vari neatpazīt pēc viena gada!
No āķa strīķēšanās nāk nost krāsas?
Atvaino- MUĻĶĪBAS! nevienam man nav nonācis!
Nezinu, man izklausās ka aprakstīji kādus ķīniešu voblerus nevis Rapala!
1.marts 2013, 13:19 | links
 
starp citu nemu krenkus no viena tirgona kuram lokacija ir Izraelaa vins pastu sedza bet uz pareja fona attiecigi dargaka bija vina maanekli bet sarekinot vins bija izdevigaks tik un ta neka citi protams saubas radija ka kkas nav tur bet beigas atnaca vis ok kvalitativs tas pats kas no ASV!

latvians88, 28.februāris 2013, 19:27
Es ar paņēmu pārīti max rapu no žīdiem,rezumē:neviens no viņiem nestrādāja tā kā vajadzētu,galīgie sū...

kvoks, 28.februāris 2013, 22:18

kādā ziņā??? brāķi vai copes nebij??? tikai nesaki ka esti roku darbs

vlDream, 1.marts 2013, 06:07

Brāķi bij,nevarēja izspēlēt.Ne uz paciņas ne uz voblera ražotājs nebij uzrakstīts.
1.marts 2013, 12:56 | links
 
Kopš Rpala savu vobleru ražotni uz Idauniju pārcēla, kvalitāte ir kritusies. Man vēl kastē ir daži vecie modeļi no 90-tiem gadiem, un ne āķi ir sarūsējuši, ne krāsa pārlieku nolobījusies. Savukārt jaunos modeļus pēc vienas sezonas nevar atpazīt - visa krāsa nost. Un ne jau tāpēc, ka drausmīgi daudz zivis kodušās, bet gan ar pašu āķiem visa vēdera krāsa nostrīķēta. Arī tos foršos āķus ar spalvām klāt nekur nevar nopirkt, lai nomainītu izplūkātos. Man piemēram zivīgais Subwalks ir pilnīgi bez astes palicis, un man šķiet, ka zivis arī sāka mazāk kosties uzreiz. Pašam sēdēt un tīt klāt kaut kādu dziju briesmīgi netīkās.
Par sūtīšanu no interneta varu ieteikt www.fishing-mart.eu. Tas ir tas pats viekals, kas e-bay, bet izvēle kudiš lielāka. Laikam slinki likt to informāciju iekšā. Arī cenas man liekas pieņemamas. Un galvenais - ir normāla izvēle!!!

Fiskare, 1.marts 2013, 10:29

pēc kur grib to rapala lielākā daļa ir estonia
1.marts 2013, 10:35 | links
 
Kopš Rpala savu vobleru ražotni uz Idauniju pārcēla, kvalitāte ir kritusies. Man vēl kastē ir daži vecie modeļi no 90-tiem gadiem, un ne āķi ir sarūsējuši, ne krāsa pārlieku nolobījusies. Savukārt jaunos modeļus pēc vienas sezonas nevar atpazīt - visa krāsa nost. Un ne jau tāpēc, ka drausmīgi daudz zivis kodušās, bet gan ar pašu āķiem visa vēdera krāsa nostrīķēta. Arī tos foršos āķus ar spalvām klāt nekur nevar nopirkt, lai nomainītu izplūkātos. Man piemēram zivīgais Subwalks ir pilnīgi bez astes palicis, un man šķiet, ka zivis arī sāka mazāk kosties uzreiz. Pašam sēdēt un tīt klāt kaut kādu dziju briesmīgi netīkās.
Par sūtīšanu no interneta varu ieteikt www.fishing-mart.eu. Tas ir tas pats viekals, kas e-bay, bet izvēle kudiš lielāka. Laikam slinki likt to informāciju iekšā. Arī cenas man liekas pieņemamas. Un galvenais - ir normāla izvēle!!!
1.marts 2013, 10:29 | links
 
starp citu nemu krenkus no viena tirgona kuram lokacija ir Izraelaa vins pastu sedza bet uz pareja fona attiecigi dargaka bija vina maanekli bet sarekinot vins bija izdevigaks tik un ta neka citi protams saubas radija ka kkas nav tur bet beigas atnaca vis ok kvalitativs tas pats kas no ASV!

latvians88, 28.februāris 2013, 19:27
Es ar paņēmu pārīti max rapu no žīdiem,rezumē:neviens no viņiem nestrādāja tā kā vajadzētu,galīgie sū...

kvoks, 28.februāris 2013, 22:18


kādā ziņā??? brāķi vai copes nebij??? tikai nesaki ka esti roku darbs
1.marts 2013, 06:07 | links
 
starp citu nemu krenkus no viena tirgona kuram lokacija ir Izraelaa vins pastu sedza bet uz pareja fona attiecigi dargaka bija vina maanekli bet sarekinot vins bija izdevigaks tik un ta neka citi protams saubas radija ka kkas nav tur bet beigas atnaca vis ok kvalitativs tas pats kas no ASV!

latvians88, 28.februāris 2013, 19:27

Es ar paņēmu pārīti max rapu no žīdiem,rezumē:neviens no viņiem nestrādāja tā kā vajadzētu,galīgie sū...
28.februāris 2013, 22:18 | links
 
jap un tas ir to verts beigas!

latvians88, 28.februāris 2013, 19:24


ne tikai ebay var nopirkt lētāk .... protams summai jāseko lai nav pvn jāmaksā pastā
28.februāris 2013, 19:28 | links
 
starp citu nemu krenkus no viena tirgona kuram lokacija ir Izraelaa vins pastu sedza bet uz pareja fona attiecigi dargaka bija vina maanekli bet sarekinot vins bija izdevigaks tik un ta neka citi protams saubas radija ka kkas nav tur bet beigas atnaca vis ok kvalitativs tas pats kas no ASV!
28.februāris 2013, 19:27 | links
 
jap un tas ir to verts beigas!
28.februāris 2013, 19:24 | links
 
es sutiju no viena un ta pasa tirgona clackin minnow un maxrap 2 clackini un tris maxrap katrs sava krasa nosutiju kadas krasa gribu sarunaju lai liek viena pakaa un beigas ar visiem pasta izdevumiem man sanaca 4,50 par katru vobleri un ta ir loti liela atskiriba! vispar ja angleni rubi ar viniem visu var sarunat!

latvians88, 28.februāris 2013, 19:19

ja ņem vairāk un pie viena pārdevēja tad ir lētāk pasts
28.februāris 2013, 19:21 | links
 
es sutiju no viena un ta pasa tirgona clackin minnow un maxrap 2 clackini un tris maxrap katrs sava krasa nosutiju kadas krasa gribu sarunaju lai liek viena pakaa un beigas ar visiem pasta izdevumiem man sanaca 4,50 par katru vobleri un ta ir loti liela atskiriba! vispar ja angleni rubi ar viniem visu var sarunat!
28.februāris 2013, 19:19 | links
 
vlDream
Tik vajag meklēt,citreiz vispār var dabūt par sviestmaizi,bet kam tik daudzi ir vajadzīgi.
Cilvēka mūžs nav tik liels.
28.februāris 2013, 19:07 | links
 
vlDream
Labs raksts gan.
Vai tad TAS ir vienīgas Rapala izplatītājs ASV.

Spriditis30, 28.februāris 2013, 19:00


28.februāris 2013, 19:00 | links
 
vlDream
Labs raksts gan.
Vai tad TAS ir vienīgas Rapala izplatītājs ASV.
28.februāris 2013, 19:00 | links
 
vlDream
Nu varētu jau būt tie 12$,ka sūta uz Latviju.

Spriditis30, 28.februāris 2013, 18:33


We can also ship this by US Postal First Class International Uninsured for $ 12.00 USD, with a 10 to 30 day delivery time frame. If this method is chosen we are NOT responsible for damage or non-delivery.

YOU WILL BE RESPONSIBLE FOR ANY IMPORT AND CUSTOM FEES, TAXES OR DUTIES THAT MAY BE IMPOSED ON ARRIVAL.
28.februāris 2013, 18:42 | links
 
vlDream
Nu varētu jau būt tie 12$,ka sūta uz Latviju.
28.februāris 2013, 18:33 | links
 
var ņemt 5 rapalas kaut katru savādāku un pasts būs tikai 12 $
27.februāris 2013, 13:15 | links
 
Ar katru ebay tirgotāju var sazināties.
Jā protams tur ir 3trīs vienādi.Sazinās ar to tirgotāju,sarunā cik ņemsi un kādas krāsas pašam patīk.
26.februāris 2013, 18:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager