RAPALA

spiningošanas rezultāti ar RAPALA
Paldies eboat. Bet speciāli pēc bukleta nebraukšu, pārāk dārgs tas buklets sanāk, ja nav tās preces ko domāju pirkt ;)
5.augusts 2014, 23:26 | links
 
XXI gadsimts :)))
Aizbrauc uz interneta veikalu > paņem papīra bukletu > aizbrauc mājās izstudē > pasūti interneta veikalā ...
Kas var būt labāks par šo ?
;)))

mmartins, 5.augusts 2014, 19:04


Tā sanāk :) Bukletu pieminējām tamdēļ, ka to ir sagatavojis pats zīmolu izplatītājs, respektīvi, Normark un ne viss, kas tur ir publicēts, ir pieejams mūsu mājaslapā. Tāpat piedāvājumā ir kaut kādi specifiski makšķerkāti, kuru tehnisko parametru salīdzināšana iespējams prasa ilgāku laiku.
5.augusts 2014, 22:31 | links
 
Šogad, šogad :) www.rapala.lv lapā vienkārši nav informācija salikta. Vari iebraukt pie mums veikalā paņemt bukletu un mājās pastudēt.

Varbūt lai speciāli nav jābrauc pie jums,var netā ielikt to bukletu.
5.augusts 2014, 19:07 | links
 
XXI gadsimts :)))
Aizbrauc uz interneta veikalu > paņem papīra bukletu > aizbrauc mājās izstudē > pasūti interneta veikalā ...
Kas var būt labāks par šo ?
;)))
5.augusts 2014, 19:04 | links
 
eboat.lv - precizē tas ir šogad vai tas bija pagājušogad ? Rapala.lv lapā rādās ka tā izpārdošana bij gadu atpakaļ :D

Modzha, 5.augusts 2014, 16:07


Šogad, šogad :) www.rapala.lv lapā vienkārši nav informācija salikta. Vari iebraukt pie mums veikalā paņemt bukletu un mājās pastudēt.
5.augusts 2014, 16:45 | links
 
eboat.lv - precizē tas ir šogad vai tas bija pagājušogad ? Rapala.lv lapā rādās ka tā izpārdošana bij gadu atpakaļ :D
5.augusts 2014, 16:07 | links
 
Normark izpārdošanas piedāvājumi ir pieejami arī pie mums eboat.lv.
Akcijas ir spēkā uz dažādām preču grupām: Shimano spoles, Shimano kāti, Rapala saulesbrilles, Rapala naži, Humminbird eholotes utt.
5.augusts 2014, 13:50 | links
 
Man tieši tāda pati situācija. Meklēju, bet neko neatradu, gribētos šo to nopirkt, par tādām atlaidēm...
Varbūt tiešām kāds varētu iepostot precīzāku info par akciju ;)
5.augusts 2014, 13:25 | links
 
Varbūt kāds tuvāk stāvošs Rapala pārstāvniecībai varētu nedaudz pakomentēt: cl.lv mājaslapas augšdaļā ir baneris, kas vēsta par Rapala loriņu izpārdošanu, attiecīgi tiek minēta mājaslapa rapala.lv. Ejot uz norādīto URL nekas svaigāks par pagājušā gada ziņām tur nav, vai nemāku atrast. Kur var atrast sīkāku informāciju par šo izpārdošanu? Paldies!
5.augusts 2014, 13:15 | links
 
... paldies labiem cilvēkiem...Barra magnum atrasts ;))))
12.jūnijs 2014, 15:38 | links
 
 
...meklēju "Magnum".....
11.jūnijs 2014, 18:54 | links
 
nez vai tas tikai man, bet jauns bx minnows pēc kādas piektās zemmēra līdaciņas saplaisāja, un sasūcās ar ūdeni :( žēl, bet strādāja labi.

Dzeerve, 13.maijs 2014, 23:36


Čeks par iegādi vēl ir? Varbūt vērts ar Normark sazināties?
14.maijs 2014, 09:38 | links
 
nez vai tas tikai man, bet jauns bx minnows pēc kādas piektās zemmēra līdaciņas saplaisāja, un sasūcās ar ūdeni :( žēl, bet strādāja labi.
13.maijs 2014, 23:36 | links
 
Nu ko rītā uz ķīsi testēt jauno vobleri!!!
10.maijs 2014, 21:47 | links
 
Man paķēra pat viens smuks zandarts pagajušo gad. Laba manta pa zālēm.
9.maijs 2014, 10:00 | links
 
Ja par Rapalas karotēm, tad pērn vēlā rudenī vienu iegādājos patestēt intereses pēc. Nu, manuprāt, līdakas uz viņu ir loti atsaucīgas, tikai, vismaz manā gadījumā, ļoti švaki sēžas uz āķa. Var jau būt, ka vaina ir tajā, ka nemāku piecirst, bet nu man bija tā, ka no 3-4 grābieniem līdz laivai izdodas dabūt 1. Ar citiem mānekļiem tādas problēmas neesmu novērojis...Bet jāņem arī vērā, ka ar viņu var pacopēt arī tādās vietās, kur ar citiem mānekļiem tas ir praktiski nereāli. Zālēs neķeras vispār.

man paķēr pat viens smuks zandarts pagajušo gad. Laba manta pa zālēm.

Hamurapi, 11.aprīlis 2014, 14:07

Ljoti laba manta ir pat babiitee aiz slinkuma mainiit caur leepeem braucot velcee likts un metas virsuu un 80% arii neaizkjeras, izsliid pa vidinju kolosali, protams ja pareizi noreguleets stiebrinjsh.. un cena jau nu arii pat ljoti demokraatiska...

Faz, 8.maijs 2014, 22:22

Uz
9.maijs 2014, 09:15 | links
 
Ja par Rapalas karotēm, tad pērn vēlā rudenī vienu iegādājos patestēt intereses pēc. Nu, manuprāt, līdakas uz viņu ir loti atsaucīgas, tikai, vismaz manā gadījumā, ļoti švaki sēžas uz āķa. Var jau būt, ka vaina ir tajā, ka nemāku piecirst, bet nu man bija tā, ka no 3-4 grābieniem līdz laivai izdodas dabūt 1. Ar citiem mānekļiem tādas problēmas neesmu novērojis...Bet jāņem arī vērā, ka ar viņu var pacopēt arī tādās vietās, kur ar citiem mānekļiem tas ir praktiski nereāli. Zālēs neķeras vispār.

Hamurapi, 11.aprīlis 2014, 14:07


Ljoti laba manta ir pat babiitee aiz slinkuma mainiit caur leepeem braucot velcee likts un metas virsuu un 80% arii neaizkjeras, izsliid pa vidinju kolosali, protams ja pareizi noreguleets stiebrinjsh.. un cena jau nu arii pat ljoti demokraatiska...
8.maijs 2014, 22:22 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-63458.htm?msg=ok

aigarsx, 7.maijs 2014, 19:35

Liels Tev paldies!

marciic, 8.maijs 2014, 07:56




Nav par ko!
8.maijs 2014, 21:59 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-63458.htm?msg=ok

aigarsx, 7.maijs 2014, 19:35


Liels Tev paldies!
8.maijs 2014, 07:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager