RAPALA

spiningošanas rezultāti ar RAPALA
Kāds ir manījis kur šo rapalas modelīti var dabūt ? ---> 3/16 ounce W3-GYP glo yel perch NIP

17.janvāris 2011, 15:40 | links
 
Čēsīs,Salmo veikalā cena 6,50.ls.
26.novembris 2010, 20:38 | links
 
ebays lloti laiciigi atsuutiija, taakaa ceru ka sveetdien ssos veel iemeerkssu.
ar visu suutiissanu atteelaa esossie 3 gb 14 LVL, pie mums ap 22 LVL.

Zandarti saturaas.

26.novembris 2010, 20:30 | links
 
usi, vis sstokos, saimnieciibaa noderees, bet vajadziigos uzsuutiiju no ebaja 3 gb. Jo nevareeju tos nekur sadabuut.
DHJ 12 (dzillums 2,4-5,7m garums 12 cm)
13.novembris 2010, 21:55 | links
 
sienāzi, ja saka hj12 sb, bet domā ko citu, tad tā sanāk :) .ja kas, gintsgg varbūt varētu būt ieinteresēts tavu čomu atbrīvot no ciešanām
13.novembris 2010, 19:59 | links
 
Johalamine, comam spice home ne to rapalu iedeva, kautgan pa telefonu man teica citu dzillumu..

Dziivo zivtinnu ccalis necell klausuli

ko lai saka, cerams ka riit buus ok, jo passlaik cops saacies suudiigi, bet nu taa i ka peedeejaa briidii
13.novembris 2010, 18:16 | links
 
Uh saspamojuši esam... Atnāks admins un izrakstīs bāni par foruma noteikumu 2.1. un 3.3. punktu pārkāpumu... Nu labi , ko nu vairs zaudēt...

Mirtin, viepli...

pat ja teiksim tai apģērba tirdzniecības nozarē ir 800% marža, tas jau ņefiga nenozīmē ka tiek panākts saprātīgs uzņēmuma rentabilitātes līmenis - savādāk bodes neklapētos ciet viena pēc otras. Procentus uz maizes uzsmērēt nevar, un galā visu izsaka absolūtie skaitļi. Ja es varu pārdot preci par ļimonu, tad nopelnīt ar 5% uzcenojumu absolūtos skaitļos sanāk 50 štukas. A ja pārdodu preci par 1Ls ar 500% uzcenojumu (pa 6Ls gab) es absolūtos skaitļos nopelnu 5 latus un lai kopumā sasniegtu to pašu rentabilitāti man jāveic 10000 šādi darījumi. Ja tirgus kapacitāte neļauj nodrošināt šadu darījumu skaitu ( a tirgus lielums mums salīzdinot ar to pašu US ir vienkārši smieklīgs), tad vai nu jāceļ cena vai jāstrādā mīnusā.

Viss, es tagad prom no kompja. Peace!
13.novembris 2010, 14:43 | links
 
Zaraza > sistēma -kārlis ,pēteris ,juris -darbojās jau sen ,bez visas makro-mikro.. lieta ir, zema pirktspēja un nesakārtora nodokļu siatēma !!!
Kamēŗ nekas nemainīsies, es un ne tikai, atstāsim "naudiņu" citiem onkuļiem .
Skumji ,bet fakts !! :)
13.novembris 2010, 13:55 | links
 
Zaraza bravo -EVF ne maģistra, bet jau doktora cienīgs LV makroekonomiski mikroekonomisks skaidrojums. :)
13.novembris 2010, 13:38 | links
 
Bralitis - tad kad tu mauksi Vieplim to ādu, pasauc mani, es ar gribu tikt pie kāda rakstaina gabala :DDDDDDDDD

Es visu laiku lūru tās tavas kamanu bildes, bet nevaru saņemties.... lai gan ik pa laikam esmu brienot pa sniegu līdz ceļiem, iedomājies, ka būtu jau skaisti, ja varētu samest visu kamanās un tad laist pa sniegu tā kā put:DDD
13.novembris 2010, 13:21 | links
 
juliuss - par manu vēdera izeju nesatraucies. Par vairumniekiem neko nezinu:D Mani interesē gala prece veikala plauktā, tur tā ir dārga:D

Es jau nesaku, ka 100% tas ir slikti, galvenais, lai Latvijā ir cilvēki, kas to visu var pirkt. Ja es varu nopirkt izumu pa 8 latiem, tad viņš tā var maksāt, ja es varu nopirkt motili pa 60 latiem, tad lai viņš to maksā. Diemžēl visām precēm cenas sāk kāpt... a cilvēku pirktspēja nepalielinās, bet gan gluži pretēji... Svarīgi, lai veikalnieki to saprot, pirms ūtrupes āmurs klauvē pie durvīm:D
13.novembris 2010, 13:19 | links
 
Tere,Viepli!
Drīgst turēt Tevi pie vārda??? Tu- godīgs zemledus makšķernieks!!! :)))
13.novembris 2010, 13:08 | links
 
:DDDDDDD
Kaimiņa bļodā zupa vienmēr garšīgāka!!! Neticiet? Turiet mājās divus suņus- pārsmiesieties un sāksiet ticēt!
:DDDDDD
13.novembris 2010, 13:05 | links
 
Tu nopērc no sākuma !!! Tad maukšu ! :))) Man uzcenojums ar divām nullēm ir nesasniedzams sapnis.
13.novembris 2010, 12:43 | links
 
Varu derēt, ka Brālītis par savām ragutiņām septiņas ādas mums, godīgiem zemledus makšķerniekiem, mauc.
:)))
13.novembris 2010, 12:31 | links
 
Mirtin tūlīt tirgotāji tevi apēdīs :))))
13.novembris 2010, 12:28 | links
 
mirtin, lūgtum, nepļūti lieku. Aci pret aci Tu vari arī paprasīt man;DD. Vēl jau starp veikalu un ražotāju ir vairumtirgotājs - meklējiet patiesību drīzāk tur. Tas par makšķerlietām.
13.novembris 2010, 12:26 | links
 
zaraza - patiesā uzcenojuma procentus zina tikai dievs un tirgotājs:D Es nezinu nevienu makšķerēšanas piederumu veikalu, kur uzcenojums būtu zem 100%. Netici, paprasi aci pret aci tiem, kas tos uzcenojumus liek.

Un tagad nāks laikam tev šokējoši skaitļi :D
Rīga, 15.jūl., NOZARE.LV. Visplašāk sastopamais uzcenojums apģērbam Latvijā ir 800%, biznesa portālam "Nozare.lv" atzina iepirkumu centra "Sky&More" vadītājs Rihards Rubenis.

To saka cilvēki, kas "zina drēbi" :DDD

Domā copes apģērbam būs cits uzcenojums? Tu domā, ka rūpniecības precēm uzcenojums daudz atšķirsies? Es neapgalvoju, ka spoles un āķi mūsu veikalos ir ar 1000% uzcenojumu, bet tas, ka šis uzcenojums būtu zem 100% es vienkārši neticu :DDDD
13.novembris 2010, 11:51 | links
 
Zaraza, laiku atpakaļ publiskā apritē nonāca PPR ar pazīstama brenda džinsu cenām. Vietējai tirgotājs tās iepirka par trīs latiem ar santīmiem par bikšu pāri, plaukta cena ap 60 LVL.
ps. Man patika tava lekcija par naudas līdzekļu apriti.
:))
13.novembris 2010, 11:45 | links
 
mirtin

S etova mesto popodrobņei... Kurā nozarē ir 600% vidējais uzcenojums?!! Da kaut 100%? Ja Tev kā labi informētam cilvēkam ir konkrēta info un statistika, tad lūdzu padalies (var privāti) un es momentāli tai nozarē ievilkšu nopietnus resnus investorus...
13.novembris 2010, 11:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager