RAPALA

spiningošanas rezultāti ar RAPALA
Jūs abus divus valdībā...noteikti visu izlabosiet :D

Pirmais valūas fondu pasūtit :)
13.novembris 2010, 11:05 | links
 
Lbruno

Nu tak tieši tā! Katrs izlemj par sevi. Es tač nevienam savu viedokli neuzspiežu, un neapgalvoju ka tas ir vienīgais pareizais :)
13.novembris 2010, 11:01 | links
 
zaraza - viss ir atkarīgs no mērķiem. Jēdziens virspeļņa ir izdomājums. 600% uzcenojums Latvijas tirgum kopumā ir ok :DDD Es labāk tos 500% iztērēju braucienam uz ārzemēm, kur par 100% nopērku preces. Vismaz pasauli būšu aplūkojis :D
13.novembris 2010, 10:59 | links
 
Nav ko grābstīties gar augstiem plauktiem.Kamēr nebūs izdevīgāk iepirkties LV, pirksimies citur.
Za ribalku!
13.novembris 2010, 10:57 | links
 
zaraza - nu re, vajag atbalstīt un virzīt progresu. Vecajiem, melnbaltajiem vieta vēstures mēslainē. Būtu nopircis jauno, krāsaino - zini, vēl kāds pienesums no Tevis LV ekonomikai būtu??? ;))
13.novembris 2010, 10:55 | links
 
kilka

kupi-prodai pa riņki nekādu pievienoto vērtību nerada, bet drīzāk pilda sociāli-ekonomisku funkciju - rada darba vietas un vispārējo ekonomisko aktivitāti. Tālāk jau nāk citi faktori - ja piķis griežas, tad ekonomika kļūst pievilcīgāka investoriem (zivtiņas jāiebaro :) ), kā arī kupi-prodai radītā naudas plūsmā pa vidu palaikam uzpeld dalībnieks kas tiešām kaut ko ražo un rada pievienoto vērtību. Ja naudas aprites nav tad arī tas pats potenciālais ražotājs, te neko ražot nesāks.
13.novembris 2010, 10:54 | links
 
kilka

Pasūtīt nevar - es jau pagājušā gadā pie NG interesējos.
Tāda cenu kategorijā LR piedāvājuma nav! Neiet runa par cenu kā tādu,kura būtu teiksim par 50% dārgāka, bet vienkārši Latvijā tiek piedāvātas citas kategorijas modeļi ar krāsu ekrānu utml. a Cabela's tīra stoku no novecojušiem mazajiem melnbaltajiem.
13.novembris 2010, 10:47 | links
 
zaraza - tikai nevajag, Salmo kameras pārdod, vismaz pārdeva. Un ja veikalā nav - noteikti var pasūtīt!
13.novembris 2010, 10:40 | links
 
Nu, re, tā pati nauda vien paliek :D. Tikai ne P ne K ne J nemaksā un nemaksās nodokļus un krāpj visu, ko var izkrāpt.
Jā, es gan nezināju, ka pērk-pārdod-pērk-pārdod rada kādu pievienoto vērtību? :O
13.novembris 2010, 10:39 | links
 
Lbruno

Es nevienam neko nepārmetu! Katrs lemj par sevi un katram ir tiesības uz savu viedokli. Atzīstos, ka pats nupat nopirku kameru no Cabela's jo LR šādas preces piedāvājumā vienkārši nav...
13.novembris 2010, 10:37 | links
 
kilka

Vairāk naudas apritē nebūs - viņas ir tik cik ir. Vienkārši piķis izgriezīsiet caur n-posmiem iekšzemē
un ekonomika kustēsies nevis stagnēs - ja pa vidam kāds tiešām vēl kādu pievienoto vērtību uzražos un noeelsportēs, tad tiešām piķa paliks vairāk.
13.novembris 2010, 10:34 | links
 
Man patika Mūrniece..Jibio esot sašutusi ka nevar vairs Fermu paspēlēt ka esot uzkarusies viņai:D
13.novembris 2010, 10:31 | links
 
Kilka jo vairāk mūsu kārsu speletaji,fermas speletaji... Cels sew majas un pirks masinas :D
13.novembris 2010, 10:30 | links
 
mirtin

A Tu esi analizējis "Pētera" grāmatvedību - izmaksu struktūru, rentabilitāti utt., ka vari droši skaitīt naudu viņa kabatā un būt pārliecināts ka viņš gūst virspeļņu?
13.novembris 2010, 10:29 | links
 
čau, zaraza!
pirmkārt - nelamājies tā kā tāds ga... ;)
otrkārt - tad jau tā - jo man Pēteris dārgāk pārdos voblerus, Kārlis mašīnu un Jānis to labos, jo vairāk naudas būs apritē un valsts vairāk nodokļos ieņems un labāk dzīvosim??
;))
13.novembris 2010, 10:28 | links
 
Zaraza
To dzīvnieku reaminēt un pacelt var vienīgi ar ekonomiskām svirām.Ar pārmetumiem ,ka kāds mēģina ietaupīt dažus % iepērkoties pie Tēvoča, nikas nisanāks.
13.novembris 2010, 10:27 | links
 
zaraza mums ir daudz savārītu sūdu :D
13.novembris 2010, 10:17 | links
 
zaraza - tur jau tā nelaime, ka tas Pēteris ir ierubījis tādu ceņņiku, ka pa to naudu, ko es pie viņa varu voblerus nopirkt, es varu aizbraukt uz ārzemēm pēc tiem pašiem vobleriem :D
13.novembris 2010, 10:16 | links
 
epox59

A tu esi dzirdējis par tādu dzīvnieku "makroekonomika"? Latvijai īsti ņefiga nav - ne dabas resursu, ne ražošanas, ne tehnoloģiju tāpēc praktiski vienīgais reālais variants noturēt dzīves līmeni ir maksimāli ātri iekšzemē grozīt to piķi cik nu viņš ir - ideālā jābūt shēmai ka viens otru "baro" - Jānis pērk voblerus pie Pētera, Pēteris pērk mašīnu pie Kārļa, a Kārlis atkal labo autiņu pie Jāņa. Jo garāks aplis jo labāk - pie šādas shēmas visiem cauri iziet naudas plūsma, valstij uzražojas kaut kādi nodokļi, visi ir ekonomiski aktīvi un daži pat radījuši pievienoto vērtību. A pērkot pa taisno no Tēvoča Sema vai Suņ Huj Čaja nauda uzreiz aizplūst aiz robežas( gan aizplūdīs jebkurā gadījumā, jo bez importa mēs iztikt nevaram) neizejot apritē, un Jānis sēž un priecājas ka pa n % lētāk nopircis voblerus, bet tai pašā laikā lamājas ka Latvijā viss dirsā un krīze, jo Kārlis nolicis autiņu pie sētas un vairs nedzent to pie Jāņa labot. Katrs par sevi, Die's par visiem, bet sāk palikt bailes ka nepietiks pat mūsu mūžam...

Disclaimer: Ar vobleru tirgotājiem man nav nekāda professionāla sakara, un vispār man uz visu pajāt, tikai patīk gudri dirst!
13.novembris 2010, 10:08 | links
 
vieplis > labs jautājums !!!
Kāds ir parēķinājis,cik daudz naudiņas '"aiziet "
tikai Tāpēc ,ka Latvijā ir nenormāli uzskrūvētas cenas !! :):)
Pats arī daudz sūtu-pērku no, nu teiksim ne no mūsu veikaliem !!!
13.novembris 2010, 07:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager