Kosadaka

Ko sagaidīt no šiem vobleriem?
Es pērku Kosadaku aiz apsvēruma, ka varu atļauties viena orģinālā mānekļa vietā 3-4 Kosadakas.

Pēdējā copē Salacā bijām 4 copmaņi. Zelta Bārda uz viena japāņu voblera dabūja 7kg lasi. Es uz Kosadaka Mirage XL70F dabūju taimiņu (bilde galerijā). Pārējie divi kolēģi, 9 stundas peldinot pamatā dažādus japāņu voblerus, palika tukšā. Ķer Kosadaka zivis. Un svarīgākais tomēr ir makšķernieks, kas izprot konkrētā mānekļa iespējas.
5.marts 2013, 10:56 | links
 
Pagājušo vasaru es salasījies atsauksmes krievu saitā http://voblery.com.ua/ arī nopirku izmēģināšanai piecus dažādus kosadakas voblerus .Izpildīti lieliski,strādā forši ,zivis ķer ,un tad kāda starpība tā ir kopija vai oriģināls ,galvenais ka savu pamatfunkciju izpilda un par tādu naudu nav tik traki žēl kādu arī noraut !!!
5.marts 2013, 10:56 | links
 
Ar orginaalo es maaku visu ko raada japanji prezentaacijaa,bet Payo tomeer atteikshos lietot.. :D
5.marts 2013, 10:51 | links
 
arī ar oriģinālo bentu ir jāmāk copēt.Man ir payo,un pēc daudzām copēm es atradu īsto spēli.Attiecīgos laika apstākļos viņš ķer perfekti.
5.marts 2013, 10:47 | links
 
Stipri apshaubu ka ka tas Payo Black Swan vareetu buut tik pat labs kaa orginaals.. :D Vispaar nesaprotu kaa taas firmas pieljauj shaadu plagiatismu.. :D

zeltabarda>neattiecini uz visiem ..,es nekjeru un diez vai kjershu uz shiem pakaldarinajumiem..,visas lietas kas tiek kopeetas ir sliktaakas.. Tapat kaa TV shovi.. :D
5.marts 2013, 10:38 | links
 
Ja tā ir taisnība, ka ražo LV, varbūt, mūsējie taisa kvalitatīvāk par ķīniešiem. Zināma intriga ir. Būs jāmēģina. Pareizi te daži teica, ka nav ko filosofēt, vajag rakt-jāpaņem mūsējās Zip baits Orbit un Khamsin krutkas (esot 1:1), ķīniešu un šos pašus oriģinālos. 6 veči sabrauc vienā ūdens tilpnē, izlozē katrs pa draņķītim (nezinot kas ir kas un parējos, kas ir līdzi, konfiscē uz laiku) un 3-4 stundas strādā. Pēc tam fiksē rezultātu. Vēl varētu sadalīt 6 zonas, kuras maina pa apli, lai būtu vienādi apstākļi. Kaut kā tā. Tad publisko rezultātus. Visi laimīgi! Atkārto 3-4 reizes dažādās ūdens tilpnēs (joks!)

doks1959, 4.marts 2013, 22:02

Megabassu ražo tepat Pārdaugavā:)
5.marts 2013, 10:31 | links
 
Jā, skatos tie Letiņi tak ir viena apdāvināta tauta. Neviens vēl īsti nav ķēris ar šiem mānekļiem, bet jau zinam kā ķert, kur lētāk nopirkt, kurš labāks utt.. Vispār būs man no jums jāsāk mācīties (PROFIEM).
5.marts 2013, 10:29 | links
 
Jā, šitas Bents varētu būt Payo. Ir man viņu Vision klons. Balanss nav ideāls, bet zivis ķer.
5.marts 2013, 10:21 | links
 
Iespējams, tie ir Payo Black Swan.
5.marts 2013, 09:05 | links
 
tie benti arii ir kosodaka..?
5.marts 2013, 08:50 | links
 


5.marts 2013, 06:21 | links
 
visur un visur būs made in china!!!
5.marts 2013, 06:03 | links
 
Es izsaku pieņēmumu, ka tā nav klonu klonēšana, bet ir drusku savādāk. Tā Japan firma Kyoto pārdod licences dažādiem ražotājiem-labiem (pieņemam, ka tie ir, piem. LV) un ne tik labiem (kaut kur Austrumos). Bet visi izmanto Kosadaka marku, tikai kvalitāte atšķiras. Kaut gan, šķiet, ķīnīzeri cep visu no vietas ar vai bez licences. Kas tiek pirkts, tas tiek piedāvāts. Vismaz no ārpus puslīdz līdzīgi uztaisa un uz priekšu.
4.marts 2013, 23:31 | links
 
Tā ir tava problēma ticēt vai nē.
4.marts 2013, 23:00 | links
 
Nu tu gan sviestu ronny dzen. Tevi nav neviens mēģinājis nokopēt?
4.marts 2013, 22:53 | links
 
Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet esot jau viltojumi uz Kosadaku, pie tam to pateica klients, kurš pasūtīja pieklājīgu skaitu vobleru. Ja kāds sāk kopēt tā saucamās kopijas, tad domāju, ka tas vien liecina par produkta kvalitāti
4.marts 2013, 22:04 | links
 
Ja tā ir taisnība, ka ražo LV, varbūt, mūsējie taisa kvalitatīvāk par ķīniešiem. Zināma intriga ir. Būs jāmēģina. Pareizi te daži teica, ka nav ko filosofēt, vajag rakt-jāpaņem mūsējās Zip baits Orbit un Khamsin krutkas (esot 1:1), ķīniešu un šos pašus oriģinālos. 6 veči sabrauc vienā ūdens tilpnē, izlozē katrs pa draņķītim (nezinot kas ir kas un parējos, kas ir līdzi, konfiscē uz laiku) un 3-4 stundas strādā. Pēc tam fiksē rezultātu. Vēl varētu sadalīt 6 zonas, kuras maina pa apli, lai būtu vienādi apstākļi. Kaut kā tā. Tad publisko rezultātus. Visi laimīgi! Atkārto 3-4 reizes dažādās ūdens tilpnēs (joks!)
4.marts 2013, 22:02 | links
 
Bik parokoties izskatās pēc informācijām citos forumos kā donori ir ņemti šīs http://www.smith.co.jp/product/heddon/magnumtiger/index.html
kompānijas vobleri.....
4.marts 2013, 21:58 | links
 
Ķīnieša adresi jau varēji nopublicēt....

mr.Dzintars, 4.marts 2013, 21:30


Nepiefiksēju, bet atradu citu. Draņķi tie paši.
www.dhgate.com
Vēl, ja uzliek KYOTO fishing lures/baits var atrast piedāvājumus vobleriem 400gab. pa 0,89$/gab. jeb ap 45 sant/gab.
4.marts 2013, 21:50 | links
 
Leišos Vilņas Gariunas tirgu kosada, ja nemaldos 16lt, tas ir 3.2ls , varētu pirkt , bet nejau pa LV cenām.
4.marts 2013, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager