Ryobi

Var tak dajebko uzrakstīt kur tā garantija ka tiešām ir ražots tur kur raksta!vai to var pārbaudīt jo ir tas kods ķipa!...
22.augusts 2016, 11:47 | links
 
Ja par Ryobi reiz runa, tad padalīšos arī ar pieredzi.
Tika nopirkta Ryobi SLAM Slar 2000. Pamatā dēļ svara paņēmu, 10-gadīgā Biomastera C3000 vietā. Pirmais pārsteigums bija auklas uztīšana- nezinu, tādu auklas konusu nebiju redzējis pat 10-20 eur vērtām spolēm . Regulēju ar "šaibām" zem kasetes, tad ar 1mm + 0.5 mm šaibām sanāca panākt lai aukla daudz maz normāli klātos uz kasetes. Pagaidām izmantoju tvičam līdz 15 gr un džigam līdz 20 gr. Ar PE#1.5 auklu tikai vienreiz bija bārda. Citādi viss ok pagaidām (lietoju 2 mēn).

M
p.s. Par tādu cenu spolei jau nu vajadzēja auklu klāt kvalitatīvāk, ja reiz "Enginered and designed in Japan"...
22.augusts 2016, 11:30 | links
 
Ieliec biki smēri un biki eļļiņu iepilini un nebūs skaņa kad tīsi auklu......grēko uz smēres daudzu pēdējā laikā....saprotama iemesla dēļ-tur pile tur divas un beigās soaunis ar smēri ir ietaupīts
22.augusts 2016, 11:15 | links
 
Atskaitīšos par jauno Tresoru.
Tā kā te bija labas atsauksmes arī par Ecusima, tad nu nolēmu pamēģināt Tresor, kas ir Ecusima uzlabots variants (+1 gultnis un citā vietā pārslēgs). Pirmais, kas savaldzināja bija cena - zem 40 eināriem (!!!) sūtot internetā (ar visu ID numuru uz kājas un 5 gadu garantijas talonu) un ziņkārība - vai tiešām par tādu naudu var dabūt uzticamu mantu?! Man ir 3000 izmērs un jā, ir riktīgi smaga! Vienīgais to jūt tikai paņemot vienā rokā Tresoru, otrā kādu citu spoli, bet reāli copē atšķirība nebija jūtama, vismaz mana izmēra (110+) un miesasbūves cilvēkam. Sākumā satrauca tas nolokāmais rokturis, bet izrādās, ka tas drīzāk ir +, jo tur viss metālisks un stingrs - brīvkustības vispār nav. Vienīgā lufte nedaudz ir pie knoba. Starp citu tas arī interesants, gumijots. Kādam noteikti nepatiks, bet lietainā laikā ar slapjām rokām baigi labs likās. Uztin auklu lieliski, lai gan nezinu kā būtu ar tievajām auklām (man 0.16). Nedaudz pie slodzes parādās skaņa uztinējrullītī, bet domāju tas ārstējas ar pareizo smēru...Kopsavilkumā var teikt, ka šo spoli raksturo pamatīgums un liekas, ka ar to var izvilkt visu :) Redzēs kā kalpos ilgākā periodā, bet šobrīd esmu reāli pārsteigts un ļoti, ļoti iespējams, ka tas ir labākais, ko par šādu naudu var dabūt. Protams, ja netraucē lielais svars...
22.augusts 2016, 11:03 | links
 
Esmas veikalos Aplause,Excia,Zaubers visi ar numuriem.... ņem pārbaudītu vērtību!
13.augusts 2016, 09:44 | links
 
[quote=457209]Biki papetiju zauber tad ir divi varinti ar lokamo rokturi ar pogu un Fishbon.lv ir parastais rokturis!!tad sanak ka fishbon ir jaunaks modelis??

antonsb, 12.augusts 2016, 20:21
Nolokāmais ar podziņu ir vecais labais modelis, jaunais ar ieskruuveejamo rokturi laikam "neprižilsja" un atkal vecā tipa nolokāmo rokturi šķiet ražo.3

hecs7, 12.augus
Skaidrs!Tik tagad stukoju uz kuru uzmest acis veco modeli jeb jauno!Slam man ar ieintereseja bet cilveki izsakas dazadi vieni ka sudiga otri ka laba spole jo man vilina tas vieglais svars!
13.augusts 2016, 09:30 | links
 
Biki papetiju zauber tad ir divi varinti ar lokamo rokturi ar pogu un Fishbon.lv ir parastais rokturis!!tad sanak ka fishbon ir jaunaks modelis??

antonsb, 12.augusts 2016, 20:21

Nolokāmais ar podziņu ir vecais labais modelis, jaunais ar ieskruuveejamo rokturi laikam "neprižilsja" un atkal vecā tipa nolokāmo rokturi šķiet ražo.3
12.augusts 2016, 23:15 | links
 
Biki papetiju zauber tad ir divi varinti ar lokamo rokturi ar pogu un Fishbon.lv ir parastais rokturis!!tad sanak ka fishbon ir jaunaks modelis??
12.augusts 2016, 20:21 | links
 
Vēl jau tām vismaz Zauber sērijai ir numurētas spoles ar numuriņu uz kājas iekšienes, un vinkārši made in Malasya bez nr, nu tur arī tā kvalitāte atšķiras, pie mums cena gan neatšķiras.

hecs7, 12.augusts 2016, 17:13


Tad viss skaidrs!taspats ka ar shimaniem japan labas spoles bet malazija sudi......
Vot neapskatijos uz to kajinu......
12.augusts 2016, 20:17 | links
 
Vēl jau tām vismaz Zauber sērijai ir numurētas spoles ar numuriņu uz kājas iekšienes, un vinkārši made in Malasya bez nr, nu tur arī tā kvalitāte atšķiras, pie mums cena gan neatšķiras.
12.augusts 2016, 17:13 | links
 
Man ar pāris Zauberi ir, sūdību nav nekādu vispār, un nju nez uztinēj rullīši jau Zauberam nju toč neļurkājas, nes kā tu viņus pārbaudīji? ja vispār Zauberu čamdīji, jo viņš tāds pusslēgts ir.

p.s. vakar Ēsmā biju RAYOBI visām spolēm -20% atlaide bija.

hecs7, 12.augusts 2016, 16:56

Izveru auklu cauri un pavilku ar slodzi un ruca labi.......
Nu protams ka camdiju ne jau pa dirsanu rakstiju.......
12.augusts 2016, 17:02 | links
 
Naivs jautājums,kā to darīji,vai veikalā tini auklu ?

Arvids8, 12.augusts 2016, 16:43

Viens tur spoli otrs panem auklu un izver caur rullitim un velc to auklu imitejot ietisanu velc to auklu surpu turpu ar Dazadu slodzi!:)
irvata vieglak ja viens tad ir ka ir!
Pedeja laika esmu pamanijis ka daudzu razotaju spolem ir taa slimiBa ka auklas rullitis skan respektivi gultnis!man pat bija jauna spole sogad nopirku noriskejuz domaju ka nav saellots jo bija minimala skana a izradijas ka gultnis beigts jaunai spolei-Spro zspolei!:(Nomainiju gultni ir ok!Bet es uzskatu ka tas ir absurds ka jaunai spolei tads defekts ka auklas rullitis skan!:(
12.augusts 2016, 17:00 | links
 
Man ar pāris Zauberi ir, sūdību nav nekādu vispār, un nju nez uztinēj rullīši jau Zauberam nju toč neļurkājas, nes kā tu viņus pārbaudīji? ja vispār Zauberu čamdīji, jo viņš tāds pusslēgts ir.

p.s. vakar Ēsmā biju RAYOBI visām spolēm -20% atlaide bija.
12.augusts 2016, 16:56 | links
 
Naivs jautājums,kā to darīji,vai veikalā tini auklu ?
12.augusts 2016, 16:43 | links
 
Nu nezinu gan biju X veikala un paris ryobi papetiju iepatikas bet kad parbaudiju auklas rulisa darbibu ruca ka traktors tris spoles dazadas no ryobi un visam viena vaina bija atturejos no pisrkuma!:(
12.augusts 2016, 13:37 | links
 
Ryobi lūzt tikai vienā gadījumā-tās salaužot Bieži ir gadījumi kad tās tiek sačakarētas /Excia/ Patstāvīgi mainot auklas licēja rullīša gultni TUR IR KREISĀ VĪTNE
12.augusts 2016, 10:38 | links
 
Man pirmā ārzemju spole bija Ryobi Vienkārš kā 3 rubļi bez gultņiem un citām izvirtībām Tas bija ļoti sen :) Spoles ir uzbūvētas drošas un ilgspēlējošas Vienīgā sāpe ir locāmais rokturītis /luftes tajā ir neizbēgama lieta.Bet tā vaina ir labojama
12.augusts 2016, 10:35 | links
 
kādreiz biju baigais Shimano fans.... bet viņiem dramatiski kritusi kvalitāte! pārgāju uz Ryobi. super spoles! mana izvēle ir tieši Excia jo viņai drags ir 6kg. bet par Aplause un zauber arī pazīnas lieto 5gadus bez apkopēm :D
12.augusts 2016, 08:47 | links
 
Tad jau laikam tomēr tur tās Ryobi spoles, a pa svaru un citiem sīkumiem es baigi nesatraucos :)
Iepriekš bija DAM Quick Shadow 530 fd - patika, gāja gludi un jaudīgi, bet diemžēl tik sezonu, otrajā sabira...
9.augusts 2016, 10:37 | links
 
Rioby Excia 2000 ir man gadus 10, ja ne vairāk, ar nolokamo rokturi. Neliela lufte locījuma vietā ir, bet tas netraucē. Kopš nopirku, tā man ir pamata darba spole. Laikam tik butēs tā nav bijusi. Pirms gadiem pieciem nopirku vēl vienu Exciju-1000, rokturis bez locījuma, bet tai ir trūkums - bremzes mehānisms ir nedaudz virs kasetes, ap kuru dažreiz uztinas aukla. Gadus 3 lietoju arī Zauber 2000. Visas šis spoles lietoju džigam. Ar Japāņu 0.4 pītajām tiek galā, lai pa retam brīnumi notiek. Pa retam spolēm pats uztaisu apkopi. Domāju tās vēl man nokalpos ne vienu vien gadu.
8.augusts 2016, 22:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager