MOSP un MRK,taisnība dzimst strīdos un diskusijās.

Vieta abu organizāciju viedokļu krustugunīm.
Es domāju globālā mērogā.:-)
30.aprīlis 2013, 09:21 | links
 
Apskaties kartē kur Tu dzīvo un izdari secinājumus...:-)

Forša vietiņa... vai ne... :)))
30.aprīlis 2013, 08:44 | links
 
Saqzān
Apskaties kartē kur Tu dzīvo un izdari secinājumus...:-)
30.aprīlis 2013, 07:45 | links
 
Jūs visi tādi labi, tādi balti un pūkaini. Bet varbūt var konkrēti apgaismot mani un citus copmaņus... Ko kura orgnizācija ir izdarījusi vai neizdarījusi copmaņu un zivju resursu saglabāšanas labā. Savādāk šis viss izklausās kā priekšvēlēšanu kampņa un nesaprotamas ietekmes sfēras dalīšana. Mēs izdarīsim, mūsu plānos ir, mēs labi, citi slikti u.t.t. Faktus kungi, faktus... Pietiek diskusīju, laiks ir kaut ko arī izdarīt...
30.aprīlis 2013, 07:18 | links
 
Sen atpakaļ rakstīju, ka nevar uz sabiedriskā darba pamata kontrolēt makšķerēšanas un zvejas noteikumu ievērošanu. Varkaļu kanāls to pierādīja. Jādomā ir plašāk, nevis pulējot to pašu ādiņu, jātīksminās par lokāliem sasniegumiem un jāapspļauda visus, kas nedzied slavas dziesmas.
30.aprīlis 2013, 00:08 | links
 
Alcans, tur gadījumā nav kāda kļūda datos? 0.9 tūkstoši tonnu ir 900 tonnas iekšzemē un 218 000 tonnas jūrā. Ja cipars 1 000 000 LVL ienākumi no zvejas iekšējos ūdeņos ir korekts, tad sanāk, ka 1kg zivju realizācijas vidējā cena ir 11 santīmi. Kaut kas tajos ciparos nav riktīgi...

micuks, 29.aprīlis 2013, 20:29


šis cipars ir mazaks par 1 000 000 Ls kā minēju iepriekš. pieņemot ka tas ir 1 000 000 Ls / 900 000 kg = 1.1 Ls/kg. Ar matemātiku viss ir kartībā, tik nav info cik no visa satāda šīs karpas.
29.aprīlis 2013, 23:01 | links
 
Tajos 0.9 tūkstoši tonnu ietilpst arī karpas un citas zivis mākslīgi kultivētās komercdīķos.

Alcans, 29.aprīlis 2013, 22:42


Nja, ir statistika un ir lieli meli. Ciparus sagroza kā vajag, un visi ir ļoti svarīgi, un neaizstājami
29.aprīlis 2013, 22:51 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-53564.htm

Prognoze piepildās spoži. Redz, kur es redzēju jūsu divus gadus ilgās diskusijas, pat nelasot.

Dieva dēļ - Atrodiet darbu. Noķeriet zivi. Samīlējiet sievieti.

Citādi neiroze jūs saēd. Un visu laiku iznāk sekot kādam, kurš kaut ko dara, un tikai braucīt ādiņu.
29.aprīlis 2013, 22:51 | links
 
Tajos 0.9 tūkstoši tonnu ietilpst arī karpas un citas zivis mākslīgi kultivētās komercdīķos.
29.aprīlis 2013, 22:42 | links
 
Alcans, tur gadījumā nav kāda kļūda datos? 0.9 tūkstoši tonnu ir 900 tonnas iekšzemē un 218 000 tonnas jūrā. Ja cipars 1 000 000 LVL ienākumi no zvejas iekšējos ūdeņos ir korekts, tad sanāk, ka 1kg zivju realizācijas vidējā cena ir 11 santīmi. Kaut kas tajos ciparos nav riktīgi...
29.aprīlis 2013, 20:29 | links
 
Esmu bijis nēģis savā pirmajā dzīvē...

Varētu visu ko saskaitīt vai nokontrolēt. Pietrūkst tikai līdzekļu un šos līdzekļus kontrolei un statistikai. Labi, ka vismaz zvejniekiem šī statistika ir un tur teikts, ka pēc valsts zivsaimniecības pārvaldes datiem 2011 gadā nozvejots iekšējos ūdeņos 0.9 tūkstoši tonnu un jūrā 218.2 tūkstoši tonnu. Tad kāda mārrutka pēc šie zveja iekšējos ūdeņos ir nepieciešama vispār, ja tā sastāda tikai 0.4 % no visas nozvejas ?
29.aprīlis 2013, 18:31 | links
 
Ir divas iespējas, paņemt zivju murdu ar sētu un apskatīties piezveju, ir otrs variants ... centīšos otro.

es šodien off.
varu pateikt vienu, ar zveniekiem visu var atrisināt, izpriest un pārrunāt, tikai to nevar ar pašreizējo LZF vadību, ar pašvaldībām līdzīgi, tas ir ja netigojies ... piemēram MRK saka, ka zvejai ar vadu nav ne vainas, atbalsta atļauju zvejot buļļupē un LZF visiem saka ka vienīgā makšķernieku organizācija ir MRK vai sarunāt, ka MRK atbalsta un neiebilst pret to ka pašvaldības pārņem ūdeņus bez nosījumiem, LPS atdzīst MRK utt. MRK netirgojas, tāpēc zaudē.
29.aprīlis 2013, 15:19 | links
 
Nūūū.
Ja jau staipam bezjēdzīgus ciparus, tad staipam - es ieteiktu aprēķināt arī vidējo spiningotāju skaitu uz vienu kvadrātjūdzi posmā virs un posmā zem HESa.
Varēsim šausmās saķert galvu un rosināt kaut kādus īpaši srežģītus un praksē nekad neīstenojamus noteikumu grozījumus vidējās izkliedes izlīdzināšanai.
29.aprīlis 2013, 15:12 | links
 
Daugavā bija domāts Rīgas teritorijā...
29.aprīlis 2013, 15:11 | links
 
Alcans
Nu to vajag mācēt - sajaukt piezīmes (skaties aiz tabuliņas, 2.pielikuma) - tādi mazi cipariņi, kas ir blakus murdu skaita cipariem, tik mazāki un augstāk izvietojas :DDDD...
Es redzu tikai 12 murdus buļļupē un 52 Daugavā :)))...
29.aprīlis 2013, 15:10 | links
 
Zvaigzne-aizej paķer nēģus paskatīšos par kādu piezveju tu runāsi:D
29.aprīlis 2013, 15:07 | links
 
Viss jābeidz rakstīt ... gribēju uzrakstīt ka imations uzrakstīju alkans. Alkans atvainojos rakstītais neibija domāts tev. Priecē ka kāds nekautrējas pameklēt pats likumi.lv nevis klausās šeit atsevišķu personu nevainīgās dziesmās.
Alkans, vēlreiz atvainojos, ceru ka saprati, ka tas nebija uz tevi domāts.
29.aprīlis 2013, 15:07 | links
 
Alkāns es tevi uzskatu par nēģi, nevis zivi uzskatu par nēģi.
Specializētās zvejas burvestība = 200kg mērķis un tonnās piezveja, makšķerniekiem ir zināma.
Lasi ko vēlies lasīt, zvejas rīku skaits Daugavā 728. No tiem 302 posmā no Rīgas HES līdz ietekai jūrā.... jeb 41%. Ļoti proporcionāli Daugavas garumam.
29.aprīlis 2013, 15:03 | links
 
Zvaigzne- jā limits ir ,bet vai ir izņemts, brauc pie manis izņem komerc. licenci iedošu kādus 50 murdus ko likt:D
29.aprīlis 2013, 15:00 | links
 
Ja par visu Daugavu, tad + 427 zivju murds ieskaitot HES ūdenskrātuvēs un sauso. Pavisam zvejas murdu un rīku pa visu Daugavu 728.
Tiešām tautu maldināja.... :)))))))))
29.aprīlis 2013, 14:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager