Polarizējošās brilles

Kolēģi, kādas polarizējošās brilles jūs lietojat? kāda ir lēcu krāsa? man ir ar melnām lēcām, un kad sāk satumst gandrīz neko vairāk neredz! tagad gribu pirkt jaunas, bet kādas? varbūt kādi ieteikumi? pieredze...
10.janvāris 2008, 08:18 | links
 
es lietoju ar brūnām lēcām.. nu kad ir saule, tad protams ideāli strādā.. sevišķi mazās foreļupītes var redzēt pilnīgi visu līdz dibenam.. bet nu arī ir tā, ka kad ir stipri apmācies, vai vakarā, tad labak ir bez viņām.. parāk tumšu visu padara..
Varbūt kādam ir labākas, kuras var lietot arī tad kad nav tā saule??? Es pirku par 14Ls Salmo veikalā..
10.janvāris 2008, 10:02 | links
 
Man arii ir ar tumshiem stikliniem, vakaraa tieshaam ir labaak bez brilleem...varbuut kaadam ir ar gaishiem stikliniem, kaa ar taam ir tumshaakaa laikaa??!
10.janvāris 2008, 10:58 | links
 
esmu dzirdējis, ka ar gaišiem stikliem ir otrādāk! pa dienu redz sliktāk, vakarā labāk! respektīvi uz copi vajag divas brilles līdzi =)))
10.janvāris 2008, 12:20 | links
 
man ar ir!!! ar tumšiem stikliem
10.janvāris 2008, 13:30 | links
 
Vecaas brilles ar melniem stikliem sapleesu un naacaas pirkt jaunas-un ilgi skatiijos uz gaishi orazhaam,bet shaubas maaca taapeec nopirku atkal melnaas-un ir Ok,tumsha laikaa brilles nevajag neesaat!!!
10.janvāris 2008, 16:57 | links
 
A es gan nopirku pirmās Vision expersā ar brunam lecam ,stikla ,maksaja ap 45ls ar 70% atlaidi,bija viss ok pat vakara kreslā pie stures vai makškerejot pilnigi visu redz,viss bija ok kamēr vienu nakti neapsedos uz tiem:)))))))))) tad bija beigas ,otras nopirku kad biju Bulgarijā arī maksaja ap40ls melnas un ar plastmasa lecam,ari viss ok lietoju lidz šim vai makšķerejot vai pie stures it sevišķi vasarā vakaros vai miglā,normaliem polaroidiem nak lidz ta saucama hologrammas zivtiņa -bez brillem tu viņu neredz -bet ar redz,visas brilles ko skatijos maķšķernieku veikalos teikšu godigi -...uds,normali polaroidi nevar maksāt mazāk par 30 ls,un tos jāperk specializejotos veikalos ne asakas
10.janvāris 2008, 22:00 | links
 
Nu vot!! man jau likās, ka pa 14Ls nekas prātīgs nevar būt.. :))
Nakamās pirkšu pēc Mihaila ieteikuma.. tad arī varēs spriest par atšķirībām..
11.janvāris 2008, 09:19 | links
 
Vairāk jau te ir gaumes lieta! Es lietoju diva veida briles: brūnas- saulainā laikā, un dzeltenīnīgi brūnīgas vēlu vakaros, kā arī 'viņas ļoti labi strādā stipri apmākušās dienās!
Tiko kļuva populāras Lv šīs briles, tā nopirku tādas palētas plastmasnieces! Cope kļuva patīkamāka, bet ne tik daudz kā reklāmas rakstos utt.. Pie tā neapstājos un nopirku optikas veikalā daudz dārgākas stiklenes. Biju vīlies, jo toreiz nezināju cik svarīgi ir lai pa briļļu sānu malām nespīd saule iekšā- tas pilnīgi sabojā šo briļu efektu! Tagat, abas ir plastmasnieces un cieši piekļaujas sejas kontūrām, abas ir Salmo ražoljums un esmu apmierināts! Toņa izvēle ir individuāla lieta, vienam patīk gaišākas, otram tumšākas...
11.janvāris 2008, 14:07 | links
 
nu ja skaidrs... es jau esmu noskatījies Vision brilles! mušiņmakšķernieku štelle! ar gaiši dzeltenām lēcām! it kā ir ļoti labas...
12.janvāris 2008, 08:24 | links
 
Man arī ir 2.Gan melnas ,gan brūnas.Vairāk tomēr uz forelēm lietoju brūnās,jo pie upes ir krēsla
2.aprīlis 2008, 15:27 | links
 
tagad vēl mecu acis uz ebay brillēm ar zilām lēcām! saka ka tādas labas, universālas !
2.aprīlis 2008, 15:37 | links
 
kas iisti ir taas polarizeejoshaas briles, mekleeju enciklopeedijaa a tur kipa ka saulesbriles.. cik es zinu vinas paliidz labaak saskatiit gultni zem uudens...
2.aprīlis 2008, 15:40 | links
 
tieši tā! viņas palīdz saskatīt gultni, turklāt acis tik ātri nenogurst! lauž gaisamas starus, tā ka vari redzēt visus kokus, akmeņus ūdenī! ļoti vajadzīga lieta it īpaši ejot uz forelēm!
2.aprīlis 2008, 15:47 | links
 
ok paldies :) bus jaanopeerk :)
2.aprīlis 2008, 15:54 | links
 
jā iesaku! ļoti laba štelle
2.aprīlis 2008, 15:57 | links
 
tad jau sanaak kad var arii rezet labaak foreli???
5.jūnijs 2008, 18:53 | links
 
A cik apmēram maksā ?
5.jūnijs 2008, 18:55 | links
 
nu jā tā sanāk! cenas ir dažādas salmo kaut kur 15 ls, Vision līdz 100 ls! optikas salonos arī ir cenu dažādība - bet tur jau lielākoties maksā par briļļu rāmja brendu!

par foreļu redzēšanu - nu tas tā nosacīti! viņas vairāk gan parāda visādus šķēršļus, kokus utt. tas gan atvieglo foreļu copi! iesaku likt uz forelēm spilgtu auklu! es izmantoju pīto power pro gan dzeltenā ,gan elektro zaļā krāsā lieliski var redzēt auklu līdz ar to mānekli!
5.jūnijs 2008, 19:07 | links
 
Sevišķi noder kad ir smalks virmojošs vilnītis,kapitāli var redzēt siekstas,zāles un tt..
5.jūnijs 2008, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager