Polarizējošās brilles

jā ar polarizējošajām brillēm ir cita aršana!!!!!!!! pamēģināsi vairs bez brillēm negribēsi bez viņām copēt
5.jūnijs 2008, 19:18 | links
 
nu jā tapēc ar labas upēs, jo ir straume un veidojas vilnīši! džonim taisnība vienreiz pamēģināsi pēc tam nost neņemsi!
5.jūnijs 2008, 19:21 | links
 
galvenais ka ideāli var redzēt visus čakārņus ( nu labi nejau visus) tā ka arī iespējas noraut mānekli arī samazinās!!!!
5.jūnijs 2008, 19:25 | links
 
nīgais ko zinu tad brillēm ir jāpiespiežas pie sejas - respektīvi nedrīkst spīdēt gaisma caur brilēm no iekšpuses! savādāk neko neredzēsi!

par lēcu krāsām - copei vislabākās ir brūnas, dzeltenas, pelēkas!
5.jūnijs 2008, 19:29 | links
 
nu es gan neteiktu ka viņām jābūt cieši pie sejas!!!!!
5.jūnijs 2008, 19:39 | links
 
grūti teikt tās kas man ir bijušas ir bijušas pieguļošas pie sejas, tā ka nemāku spriest! jaunās salmo tām gan ir sāni nedaudz vaļā!
5.jūnijs 2008, 19:48 | links
 
hee izklasas labi mosk janoperk a no cik waretu sakt skatities tadas normalas ne gluzio dargakas un ne ari sudus ar ko pat baljkjus neredz! nui cik tad tadas maxatu?
5.jūnijs 2008, 22:07 | links
 
ar tām brillēm ir tā - izdomā , cik esi gatavs brillēm tērēt un pērc nost. Ja vien tās ir polarizētās, tad redz caur viņām visām vienādi -neatkarīgi vai tās maksā 10 vai 110 Ls (es nerunāju par krāsu gammām). Cenu atšķirība veidojas - skatoties no kāda materiāla ir briļļu lēcas (plastikāta vai stikla), vai lēcas ir izturīgas pret skrāpējumiem un protams - brenda. Nu un vēl dažas citas "fīčas".
Ja vien negribi stikla lēcas - tad par latiem 15 - 20 jau var gana labas brilles nopirkt.
6.jūnijs 2008, 08:59 | links
 
Nu nav gan tā, man ir trīs polarizētās brilles, un katras rāda mazliet savādāk. Atkarībā no laika apstākļiem.
6.jūnijs 2008, 09:04 | links
 
Piekrītu Hookam. Reiz čaļiem sasūtīju no eBay brilles, cena bija nosviesta no $80 uz $23. Salīdzināju ar savām tompsonenēm par 12 LVL - starpības nekādas.
6.jūnijs 2008, 09:15 | links
 
tā viņš i man pašam salmo brilles pa 14 ls ideālas tikai skrāpējas bet pa tādu ciparu par brillēm biju ar to rēķinājies
6.jūnijs 2008, 09:24 | links
 
2 Breks
Es taču teicu, ka nerunāju par krāsu toņiem, bet par brillēm kopumā. Protams, ka dzeltenas, brūnas vai melnas - katras rādīs savādāk...
6.jūnijs 2008, 09:55 | links
 
man jau liekas ka ar īstajiem stikliem ir tā ka viņi padara brilles smagākas, līdz ar to visu dienu jānēsā lieks smagums! manējām rāmis no polikarbona, un plastmasas stikli! ļoti vieglas praktiski nejūt!
6.jūnijs 2008, 10:03 | links
 
mp a lēcas polarizē'jošās nevar dabūt ??? :)
6.jūnijs 2008, 10:22 | links
 
mja būtu jau labi ';))) man pirmajam tādas būtu!
6.jūnijs 2008, 10:26 | links
 
Un pa to piespiešanu pie sejas pavisam garām,tās jau nav +/vai mīnus,kas maina atēlu.Un acīm ir jādod elpot citādi saulē svīst ap acīm.
6.jūnijs 2008, 10:39 | links
 
runa ir nevis par attēlu, bet par to ka gaisma spīd iekšā brillēs no mugurpuses, ka tad samazinoties redzamība!
6.jūnijs 2008, 11:57 | links
 
Tad jau vajag tādas kā kalnu slēpotājiem,ja uzskatat ka gaisma traucē.
6.jūnijs 2008, 12:12 | links
 
nu nezinu uzliec cepuri un ir ok pat bez cepures ir ok!!! neesmu pat tā īpaši testējis vai saule maisa !!! nu pag bet baigi tālu uz deguna jābūt brillēm lai saule spīdētu iekšā!!
6.jūnijs 2008, 12:17 | links
 
Kāds kuram tas deguns.
6.jūnijs 2008, 12:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager