Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
caw var varbut kads palidzet.... man ir diki divas normalas lidakas , kuras ir iznarstojusas,,, man ir diki lielas karpas, loti lieli lini un ari mazi, karusas, smuki asari, breksi un raudas,,, vai zivim var kaut kas kaitet un ja ja pasakat ko tas izedis no dika man it ka teica ka iztirisot tikai karusas...
10.augusts 2010, 19:27 | links
 
ēdīs ne tikai karūsas,bet arī pārējās,kuras tik varēs norīt.un noķert arī nebūs viegli(līdakas),jo paika kā dubļi.šitas stāstiņš zināms.
10.augusts 2010, 19:35 | links
 
vakar liinni pa diikka krastu nneemaas kaa aptrakussi, vinniem tieshaam veel ikri iekssaa ?

Iemetu kameru, iemetu paiku, ccali poozeejaa ar pilniem vaigiem tikai taa, tiesa nevienu mazaaku liineenu par kg klaat nelaida, karuusu nevienu TV neredzeeju, jocigi.
11.augusts 2010, 09:21 | links
 
Nu ieliec to filmiņu citiem ar paskatīt!
11.augusts 2010, 09:50 | links
 
aakki, peec nedeellas divaam, kad nedaudz padzisiis un noskaidrosies uudens, jo tie 1-1,5 kg liinni savu degunu iebaazz passaa kameraa, jo eediens lloti tuvu, ja taalaak noliek, slikti redzams deell dullki.

Es kad bridu pakall, man tie gar kaajaam vandiijaas, nemaz nebaidaas. Pieskarties gluzzi nepieskaaraas, bet vareeja just ka ar asti uzairee un uudens gar kjaajaam novirmo.
11.augusts 2010, 10:06 | links
 
Ja tur ir karpas,tad vēl visu septembri nedos gruntij mieru.Man dīķī tie kustoņi grunti uztaisa-kā pludmales volejbola laukumu.Jo pa vasaru znotam senči pie tā dīķa dzīvo un baro.Iebrien peldēties,a tur pat minimāla dūņu kārtiņa nav.Es jau teicu,lai maina tos barības laukus un tā pamazām uz riņķi.Nu redzēt točna tur nekā nevar zem ūdens,ja ~kādu 0.5m.Bet vēlu rudenī paliek dzidrs.
11.augusts 2010, 10:19 | links
 
Kādam ir pieredze platpieru audzēšanā? Man tas dīķis tāds mazliet dūņains, tamdēļ gribēju ielaist šīs zivis. Kā runā, dažam labam dūņas esot mazinājušās (kā viņi to izdara - izvanda tās vai kā, to tā arī nesaprotu).
Ir kāda jēga? Nav sevišķi kaprīzas?
30.augusts 2010, 11:00 | links
 
Ja runa par platpieri vai angliski-Silver carp,Tad varu pateikt tikai to labako,var dzīvot pat loti aiaugušā dīķī,aug samērā ātri,vislabāk laist kopā ar karpām,līņiem,labi sadzīvo:)
30.augusts 2010, 11:29 | links
 
Vari arī pamēģināt ielaist amūrus,bet ja tu vinjus barosi,tad tas dunjas un zāli vinji neēdīs:D
30.augusts 2010, 11:32 | links
 
Muļķības,ēd amūri zāli kā nemetās.Citas zivis jau ar tikai no kombikorma nepārtiek.
30.augusts 2010, 12:04 | links
 
Amūri ir audzēti - ar tiem nav nekādu problēmu. Par platpieriem gribēju uzzināt, kādā veidā tad šie ar tām dūņām tiek galā (ja, protams, viņi to dara) un vai tiem nav kādu kaprīžu, piemēram, prasību pēc augsta skābekļa satura ūdenī u.tml.
30.augusts 2010, 12:59 | links
 
Vīri! Vajadzīgs padoms!
Kā ir ar sapalu un upes raudu iedzīvošanos piemājas dīķī?
Augs, neaugs, dzīvos, nedzīvos?
Dīķī uz doto brīdi līņi.
13.septembris 2010, 17:13 | links
 
ziveens-ja Tev ir liels ,caurtekošs dīķis- rauda varbūt! sapals jaunu ne!!
13.septembris 2010, 17:55 | links
 
raudas pāris desmiti ir ielaistas, gandrīz visu vasaru ir nodzīvojušas(beigtas vēl nav). Nezinu, varbūt var uzskatīt ka ir iedzīvojušās? Vai nārstos, to gan nezinu, bet dzīvas ir!
Kolēģim tas pats ir ar sapaliem, nu jau vasaru nodzīvojuši dīķī un izskatās ka nekāda vaina šamiem.
Pa dienas vidu var pavērot kā pa ūdens virsējo slāni šie barojās. Dīķis bez caurteces, aptuveni 500 kv.m. liels ar vidējo dziļumu 1,7m.
Tad nevar saprast kā tad tur īsti ir?
13.septembris 2010, 18:06 | links
 
nu pēc mans domas - pavasarī tām raudām un sapaliem būs kirdik :):)!- pa seklu!!! ,bet kāda ziema ja ,kā pagājušā tad noteikti!!!!
13.septembris 2010, 18:52 | links
 
zivens...Tā ir kā ir,bet provēt var .Es divos dīķos esu izvilcis sapalus,tādus uz 2kg.Vienīgais ka tie dīķi ir caurtekoši.Katrā gadijumā neko sliktu dīķim neizdarīsi.Lai veicas!
13.septembris 2010, 19:02 | links
 
Labs ir, skatīsies kas sanāks!
13.septembris 2010, 19:08 | links
 
Pirms 3gadiem ziemā atvedu no Usmas kādas 100 raudiņas,ielaidu savā dīķī,800kv.m. lielākais dziļums3,5m.Pēs šīs bargās ziemas dzīvo joprojām.Dīķis bez caurplūdes,ūdeņi savācas no apkārtējiem laukiem.Vasarā ieliku murdu uz vēžiem,bija salīduši mazi asarīši un raudiņas.Secinājums:nārsto un vairojas,ir ko uzpaikot lielajiem asariem.
13.septembris 2010, 19:13 | links
 
Ziveens ! Skaties,ja raudām pie Tevis iepatiksies ,nebūs glābiņa,trakāk kā ar karūsām. Es savulaik uz 10 ha iebēru dīķī 3 spaiņus ar raudām un ruduļiem ar domu ,ka arī ziemā būs ko mēģināt noķert , tad tagad viņu ir tik daudz,ka nekas vairs nejaudā apēst,pat pagājusī ziema neko daudz neiz retināja,ar sapaliem gan var būt visādi.
16.septembris 2010, 21:05 | links
 
Tā nu ir sanācis, ka tiku pie 10 amūriem ~300g(viens). Ielaidu šos piemājas dīķī, lai strādā.
Kā tur ir, ar to viņu apetīti? Saprotu ka nedaudz par daudz, pietiktu jau ar pārīti cik noprotu, bet nu "dāvātam zirgam zobos neskatās".
Uz tiem ~500kv.m šie laikam izzēdīs dīķi un vēl apkārt augošo mauriņu?
Kāds jūsu viedoklis?
9.oktobris 2010, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager