Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
Aeratora vietā var izlīdzēties arī ar nelielu sūknīti, kas kuļ ūdeni pa virsu(ar nelielu pacēlumu). Galvenai, lai vienmēr būtu vaļējs āliņģis, pa kuru metāns izvadītos no ūdens.
8.decembris 2010, 15:01 | links
 
kaarli, ne paaraak iebraucu kaa vinnam jaastaav uudenii....
8.decembris 2010, 15:05 | links
 
Ķipa kā strūklaka, bet ne tik augstu. Tā, lai ūdens redzami pa virsu kuļās.
8.decembris 2010, 15:07 | links
 
Droši vien ir runa par strūklaku sūknīšiem, ir arī tāds variants, dzen silto ūdeni no apakšas un āliņģis neaizsalst, vēl ir redzēts parastais iegremdējamais sūknis ar pielāgojumiem, bet tas iet 1-2 sezonas un rij daudz elektrības.
8.decembris 2010, 15:09 | links
 
tie minētie 20 W ir tas kas man interesē, jo labāk 60 Ls un pēc tam tik 20 W
8.decembris 2010, 15:20 | links
 
Tas aerators liekas bija ubbink 2000 air pump, vari eva.lv paskatīt kontaktus un piezvanīt, vai ir. Bilde gan viņiem mājas lapā nav riktīgā, ir viena gaisa izeja.
8.decembris 2010, 15:43 | links
 
ok, paldies cibiņ
8.decembris 2010, 16:00 | links
 
kam intrese gaisa pumpji uzzvaniet uz šito nr.29222919,pumpi vajag nemt ar visiem akmens filtriem,baigi labi,apmeram metra diļuma iegremde filtrus,pašu pumpi veca plastmasas instrumentu kaste(caurumi apaksa gaisa piepludei),baigi labi,udens vaļa apmeram 5x5 m,nevajag pārspilet ar jaudam,manejais sutka patere ap 0,8kw
8.decembris 2010, 16:02 | links
 
ezer tu vari nobildēt?
8.decembris 2010, 16:17 | links
 
to uzparikti
8.decembris 2010, 16:18 | links
 
sienāzi, nesapratu kāpēc jātērē kaut kādi 60 lati lai noturētu neaizsalstošu āliņģi. es pērn nopirku aeratoru ar 2 izvadiem kas paredzēts 300 l akvārijam, pie -20 grādiem notur apm. 3*3 m vaļēju ūdeni, izcirtis biju apm. 30*30 cm, pārējo viņš padarīja pats. maksāja (precīzi nepateikšu), bet ne vairāk par 12 latiem, šogad jau darbojas kādu nedēļu.Krastā noliku parastu plastmasa kasti(apgāztu), uz to aeratoro, tam virsū otru kasti, uzmetu lupata maisu lai neputina iekšā, visam pa virsu gabalu šīfera lai atkušņa laikā nesamirkst.viss.pirku Liepājā depo zoo nodaļā
8.decembris 2010, 17:44 | links
 
Ā, un vēl, tas strūklakas sūknītis(mazais, par Ls 20) ir joks. Aizsalst āliņģis un iesalst sūknis pie -20, un arī elektrību noēd krietni vairāk
8.decembris 2010, 17:49 | links
 
Alibek, man ir bijis akvārijs, apmēram nojaušu par ko ir runa, bet nesapratu kāpēc liki uz kastes, vaitad viņš nav jāliek ūdenī ?
8.decembris 2010, 19:02 | links
 
Nē,nē, man nav bijis akvārijs, bet cik sapratu no pārdevēja teiktā, esot arī tādi kā tu saki, bet par to efektivitāti neko nemācēšu teikt, šis ir novietojams ārpus ūdens.Pats biju pārsteigts ka viņš tā strādā.Piebildīšu, ka man pazīstami 2 cilvēki pēc tam arī iegādājās identiskus aeratorus un ir stāvā sajūsmā.Domāju ka skābekli viņi īpaši nepapildina, bet man pietiek ka kaut kādi 6-9 kv.m. ir vaļējs ūdens.Lai tev veicas! Ja vēl kas, vaicā droši, ja zināšu padalīšos:))
8.decembris 2010, 19:30 | links
 
pagaajushogad shiem liidziigu panjeemu
http://shop.ebay.com/i.html?_kw=piston%20air%20pump&_fcid=115&_jgr=1&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

es njeemu ar 70 l minuutee un ir itkaa ok, bet darbinu tikai kad esu laukos

bet pienaak tie pistoni bez shljaukaam un akmenjiem (vismaz man nebij)
8.decembris 2010, 19:40 | links
 
Alibek, laikam sapratu. Tas kas tev ir, liek blakus akvārijam un tad trubiņas akvārijā, caur tām gaisa plūsma rada burbuļus.

Cik tev garas tās trubiņas un kā viņas ir nostiprinātas ūdenī ?
8.decembris 2010, 19:43 | links
 
sienāzi skati manā albuma
8.decembris 2010, 19:44 | links
 
ja ielikts pumpis jāuzmanās ar staigāšanu ,apkārt ledus ļoti plāns
8.decembris 2010, 19:53 | links
 
Sienāzi, trubiņas liku diezgan garas, apm. 7m katru, trubiņas galos tos akmeņus. Sākumā biju uzlicis īsākas-gandrīz noslīcināju to aparātu, jo kā jau teicu, pāris dienās tas caurums baigi pieaug. Tā nostiprināšana arī diezgan elementāra: pāri āliņģim pārliku dēli un pār dēli trubiņas, lai neiekristu par dziļi viņas var krastā sarullēt un piespiest ar kaut ko. Ja paskatījies Ezera albūmā, tad līdzīgs skats būs arī tavā dīķī, pieļauju ka Ezeram ir jaudīgāks aerators
8.decembris 2010, 20:07 | links
 
var arī uz putoplasta uzlikt,ar dziļume nevajag pārs'pilēt,jo dziļāk jo lielāka pretestība,ja seklāk ūdens virsa stipri aktīvāk vandās
8.decembris 2010, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager