Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!


Gribētos zināt, kā lai tiek vaļā no paklāja? Ir kāds(zivis), kas ēd šo? Ja, jā, tad kur var nopirkt mazuli?

Paldies jau iepriekš!
1.augusts 2012, 10:32 | links
 
Ja būs karpas, ūdens visu laiku būs duļķains.
1.augusts 2012, 09:57 | links
 
jopciks
Tiešām uzgaidi kaut līdz pavasarim lai ūdens paliek dzidrāks un kaut kāda dabīgā barības bāze izveidojas/atjaunojas. Īpaši ja vēl taisies laist tās "cūkas" karpas, kas to ūdens krāsu šādu pat spēj saglabāt jo ilgi, rokoties pa grunti...
1.augusts 2012, 09:48 | links
 
Pagaidi gadu.
1.augusts 2012, 09:44 | links
 
Pirms mēneša laukos pastrādāja ekskavators un pīļu dīķi pataisīja par nosacītu zivju dīķi- paplašināja un padziļināja. Problēma ir tā, ka ūdens joprojām ir latte krāsā. Vai ir kāds veids kā dabūt dubļus lejā, lai ir skaidrāks ūdens vai arī jāgaida kamēr pats nomierināsies?
1.augusts 2012, 08:37 | links
 
ja nav nekaadu papildus izmaksu (trelis utt), tad 0,60 par kubu ir ljoti ok.
1.augusts 2012, 08:24 | links
 
Paldies kungi, tagad skaidrāks tapa, ka aptuveni tā cena ir ok, jo ja arī es dabūtu kaut kur mazliet lētāk, tad man atkal būtu trelim vairāk jādod. Šim te arī laikam 0,8 kub kauss. Un tā skaitīšana laikam uz traktorista sirdsapziņas, vai arī var aptuveni pēc noraktās zemes kvadratūras x dziļuma.
Cik varētu par izlīdzināšanu maksāt, tīri 15-17lvl stundā par katru traktorvienību?
1.augusts 2012, 07:45 | links
 
Protams,atkarīgs arī no ekskavatora lieluma(kausa kubatūras)-šitas laikam bija 0,8kbm.Ja ir interese-varu noskidrot precīzāk
31.jūlijs 2012, 23:27 | links
 
35Ls jau ir dārgi.Tukumnieki rok(ja nekļūdos) ap 25Ls/h+trelis
31.jūlijs 2012, 23:25 | links
 
1m3/min ir nu ļoooti lēni...
Lēni?Kāds kauss,cik tālu izrakto zemi met,kādu platību un cik dziļi paplašina,utt? 300m3/tas ir ~5 dzelzceļa vagoni ,kādam varbūt patīk tāds kalns dīķa malā?Parasti to izlīdzina,vai aizved!!
31.jūlijs 2012, 23:14 | links
 
Un kurš tad skaitīs tos kubus, pie tam, ja jāpalielina esošs dīķis?:) Aptuveni jā.
1m3/min ir nu ļoooti lēni...
31.jūlijs 2012, 22:23 | links
 
GKL, redz, nav tā lieta tik vienkārša. Ja es maksāju par kubiem, tad ekskavatorists ir ieinteresēts man ātri dīķi izrakt, saņemt naudiņu un doties strādāt tālāk. Ja maksā par stundām, domāju, ka darbs var mazlietiņ ieilgt :)
31.jūlijs 2012, 22:13 | links
 
0.60Ls par rakšanu ok, par katru nākošo pārcelšanu var prasīt vēl.
Izraktās smiltis vari pārdot un iziet pa nullēm, tā tu Pierīgā vari darīt.
31.jūlijs 2012, 21:45 | links
 
Sanāk 1m3/min, jo dīķu rakšana maksā 35Ls/h.
Minūtē var izrakt vairāk kā vienu m3.
31.jūlijs 2012, 21:43 | links
 
Paldies,
Tas ir Rīgas rajons...
Par piegādi arī būs jāgādā kādi 20-30LVL, bet galvenais vai tie 0.60 par kubu ir daudz maz OK? moš baaaaigi pārmaksāšu???...
31.jūlijs 2012, 18:36 | links
 
Kā nu kurā vietā - cenas jau dažādas, bet manuprāt, cena ir OK. Ja atmiņa neviļ, ES projektos LAD atgriež līdz Ls 1,50 par 1m3, tā ka 60 sant. ne tuvu nav griesti. :)

Vēl jau noskaidro gan, kā būs ar ekskavatora atgādāšanu. Varbūt par vedēju dabūsi atsevišķi piemaksāt un tas nav ierēķināts cenā.
31.jūlijs 2012, 16:20 | links
 
Gribēju uzzināt citu pieredzi- ir funktieris mazliet (kādus 200-300 kubus šoreiz izrakt)palielināt esošo dīķi, pieteicās viens ekskavators grib 0.60sant par izrakto kubikmetru. Vai tāda cena šim gadam būtu normāla, kādi izcenojumi citur?
31.jūlijs 2012, 15:59 | links
 
Par dīķu tīrīšanu!

ar ķēdi pirms dažiem gadiem ideāli iztīrījām mazāku dīķi - tagad amūri kaut pusbadā, bet tiek galā un nevienas zāles vairs nav..

bet šodien lielāko dīķi (pushektārs apt) mēģinājām tīrīt - ar ķēdi nekā - veļas pāri zālēm.. jo nav tik biezas laikam..

BET, tad nopirkām trosīti (2mm un 6m garu) iesējām striķī un atsvarus - troses galos un pa vidu - un pie Ņivas - (pa vidu striķim vēl koku garāk, lai nesavelk galīgi kopā) ar laivu smuki ieved to trosīti dīķi, ar Ņivu ātrumā velk ārā un smuki nogriež viesu zāli un to kas aug un viss uzpeld augšā (1mm trose pa švaku - sarāvām, bet 2mm ir super)

vienīgi tā kā dīķim tek cauri meleorācijas grāvis tad viņam lielai virsmai tāds kā zaļš puņķis pa virsu - ko ar to darīt? it kā iebērām šodien 12kg nedzēsto kaļķi iekšā.. it kā palīdzot. varbūt vēl kādas idejas. zivis ir - amūri, platpieri, karpas un līņi
2.jūnijs 2012, 20:39 | links
 
milijonas9, ir neliela pieredze, bet nu tomēr iesaku pameklēt kādu pieredzējušāku - speciālists tomēr speciālists.
Ja nu kas, vari uzmest ziņu, parunās.
30.maijs 2012, 08:03 | links
 
50 m no mājās ;D un nedrikst neviens atrasties....;D
Man ar tā likās līdz ko izbraucu uz dažām dienām ,un kad atbraucu kāds bija izracis transheju uz zemāku vietu ,un centies nolaist man dīķi ;)
30.maijs 2012, 07:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager