Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
A pričom jums zāles dīķī vajag?
1.jūlijs 2011, 15:16 | links
 
A viņš ūdensrozes arī apēd?
1.jūlijs 2011, 15:06 | links
 
Man jau ar tā problēma,zāļu nav principā.Tie 12 ielaistie (2003)jau tagad ir noteikti kādi 8-10kg.Rudenī jālaiž nost,tā jau kuro rudeni nočamājos!DDD
1.jūlijs 2011, 09:05 | links
 
Nē Aakki, nekad nav ņēmuši un vairāk neņems. Visus pagājušogad izņēmu ārā. Ielaidu 28 gab., 300gr, 2005 g. Visus 28 izņēmu ārā, jo izrija man visas zāles. Bija ap 5-6kg. Tagad gribu zāles atpakaļ, lai karpām kur piepelst...:)
28.jūnijs 2011, 07:28 | links
 
Nebradā..
28.jūnijs 2011, 04:37 | links
 
Iešu lūkoties vai zivjugārnis nebradā, laiks nokārtot vecos rēķinus. Ja es pēctam neiekomentēju, tad zivjugārnis ir uzvarējis.
28.jūnijs 2011, 03:45 | links
 
aakkis
Siltās dienās šie pa ūdens virsējiem slāņiem ganās, interesanti pavērot kā meldrs nolokās un tiek vilkts zem ūdens.
Par noķeršanu, piemet pie deguna un būs galā, tas uz naktstārpa. (baudas gan nekādas, tādā veidā to zivi ķerot, bet pacīnīties var)
28.jūnijs 2011, 00:43 | links
 
Vakar mērķa zivs amūrs tā arī nepieteicās.Vienīgi ar karpām(2...3kg.) pakaifojām,neskaitot karūsas un līnīšus.Tie zāles ēdāji neēda ne salātus ,gurķus,āboliņa lapiņas un pat tomātu.
kk3-Tev ņem amūri?
27.jūnijs 2011, 08:54 | links
 
Nu apciemo. Nešauju. Viņš vienu paņem un prom. Un pārsvarā karūsas. Un atlido reti. Bet gārnis katru dienu vairākas reizes.. Un sabojā neskaitāmas zivis. Un ja zivju ērglis darīs to pašu, tad viņs būs blakus gārnim....:)
24.jūnijs 2011, 10:14 | links
 
gārņus nošaujat,bet ko jūs darīsiet kad jūsu dīķi sāks apciemot Zivju Ērglis,kuri Latvijā nav retums!!!
23.jūnijs 2011, 21:55 | links
 
līņiem patīk nākt uz duļķi, tad no gultnes visādi kārumi tiek uzduļķoti. Drošivien diezgan liela līņu apdzīvotība tev, tāpēc ar tik rosīgi viņi. Ja gribi, lai aug ātrāk, tad barošana par ļaunu nenāks, bet ja tāpat aug normāli, un mērķis nav priekš tirgus audzēt, tad pat labāk lai dabīgi barojās.
23.jūnijs 2011, 00:43 | links
 
jā, nu par laimi pie kules nelien :))
22.jūnijs 2011, 23:45 | links
 
Priecājies, ka tikai kājas čāpstina :D
22.jūnijs 2011, 23:21 | links
 
ir dīķis 2 ha, dīķim zāles saaugušas, grunts vietām dūņaina, liekas ka barības bāze ir pietiekoša. Iekšā ielaisti pagaidām ir tikai līņi, ūdens saduļķots, tas man liek domāt ka zivis to barojoties, rakņājoties ir saduļķojušas. Bet. ir viens bet. Peldoties, nostājoties pie niedrēm līņi nāk pie kājām un skrubina ar muti kājas. Sajūta labā. bet jautājums kāpēc viņi tā dara, barības trūkums, vai viņi vienkārši intereses pēc lien pie kājām un čūpstina.
Man liekas ka viņi nāk uz grunts mutuli ap kājām un tāpēc skrubina kājas. Tai pat laikā pilns dīķis ar visādiem kukainīšiem un visādām citādām līnim ēdamām lietām.
Uz slieku ķerās labi, varētu pat teikt kā traki, dienas laikā lieli, mazi, visādi izmēri :)

Kādas ir jūsu domas, var būt kāds zin kaut ko precīzāk pastāstīt??
22.jūnijs 2011, 23:04 | links
 
Ielaid līdaku :))
22.jūnijs 2011, 22:54 | links
 
kads man var ieteikt kadu zivi ko laist diki ??? diki jau ir karpas un lini bet gribas kauko vairak?? dikis ir paliels bez dunam pagasvasar izrakts ..zales pa malam jau saugusas???
22.jūnijs 2011, 11:32 | links
 
Paldies par padomiem :) Uztaisīju biedēkli. Sakāru gan alus skārdenes, gan cd, gan plēves strēmeles. Liekas ka šitas varētu aizbiedēt pašu nelabo.
22.jūnijs 2011, 00:49 | links
 
Nu gluži prātīgi teikts. Te nebūs nekādus C&R piekopt :)
21.jūnijs 2011, 22:42 | links
 
Pilnīgi pareizi , vajag viņus iazsargāt , viss labākais ar ieročiem rokās , ieteicams ar mazkalibreni , lai kaimiņiem netraucētu .
21.jūnijs 2011, 22:18 | links
 
Par to izbāzeni biju vien dzirdējis, bet praktiski pārbaudīts tas nebija. Tātad efekta nav.

Kaut kur lasīju, ka Nagļu audzētavā esot bijuši tie Zacepa minētie "šāvēji", kas sekmīgi atbaidījuši melnos miljonus kormorānu un tamlīdzīgu liekēžu. Vietējiem esot traucējis un audzētava bijusi spiesta pārtraukt to izmantošanu.

Nez kādā sprostā dzīvo tie ornitologi vai citi likumu pieņēmēji, ka uzskata šos parazītus (gārņus un jo sevišķi kormorānus) par ko aizsargājamu? Kur tad to trūkums?
Droši vien kārtējo reizi pederastiskās Eiropas pirksts - jums tur Latvijā viss kas ir, vajag aizsargāt.
21.jūnijs 2011, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager