Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
Kad pēdējo reizi biju Usmā copēt,copējām aiz Mazalksnītes,ik pa laikam krastā pie kādām mājām atskanēja šāviena troksnis.Es neizpratnē jautāju Bumam,kas tur šaudās?Bums man paskaidroja,ka kāds saimnieks tādā veidā no laukiem atbaida zvērus.Ir uzveidots kkāds gāzes šaujamais,kas ik pa laikam pats izšauj,kad stobrā uzkrājas spiegiens,pats kkā detonē.Blieziens tā kā no bises.Domāju,ka no tāda trokšņa gan tie pelēkie pļūtīzeri baidītos.Tikai smalkāku informāciju gan jāmeklē,kas un kā.
Pats personīgi esmu močījis tos perdeļus bez žēlastības,savairojušies nejēgā,pat vienlaicīgi 5-6 sēž 0,5 ha dīķī un dolbī foreles.
Kādu laiku līdz dīķī peldoši putuplasta gabali.
21.jūnijs 2011, 21:01 | links
 
Pilnīgas muļķības. Esmu pat trīs reizē esmu redzējis. Savā starpā nekašķējas, bet vārnas gan viņus dzenā. Un es jau gan neslinkoju. Un izbāzeņi arī man ir. Gan gārņa, gan kormorāna. A pārējos lapsām. Bez žēlastības..:)
21.jūnijs 2011, 20:47 | links
 
gārņi dzīvo kolonijās, viņiem pie pakaļas kas tur siro. Tie mānekļi, vienas dienas jautājums
21.jūnijs 2011, 20:38 | links
 
Par tiem izbāzeņiem nebūs taisnība , pats esmu redzējis 5 reizē sirojot pa dīķi .
21.jūnijs 2011, 20:32 | links
 
Runā, ka izbāzenis arī palīdzot. Redz, gārnim esot kaut kāda teritorija un svešā viņš nelienot. Ja atlidojis ierauga tur gārni (izbāztu vai vismaz maketu), tad šis lidojot tālāk prom.
Cik nu tur taisnības, nav ne jausmas.

Piezīme - bija gan teikts, ka šis veids nestrādā un pat īpaši nav ieteicams gārņu riesta laikā :D
21.jūnijs 2011, 20:24 | links
 
Izbazeņi arī. Vienīgi gribu brīdnāt, ka ir valstis kur par gārņu pirkšanu, pārdošanu sods ir reāls laiks cietumā. Tas attiecas arī uz spalvu pirkšanu pārdošanu.
21.jūnijs 2011, 20:14 | links
 
Kas tas par biznesu , izbāženi ?
21.jūnijs 2011, 19:40 | links
 
Esmu redzējis, ka gar dīķmalu nostiepj virves lai gārnis nevar pabradāt. Bet labākais līdzeklis ir plinte un pateikšu pa kluso, tad uz gārņiem var tīri labu mazo biznesu uztaisīt.
21.jūnijs 2011, 16:25 | links
 
Girtēn , manam tēva brālim pieder foreļu dīķi un arī viņam bija problēmas ar zivju gārni , jā putnu biedeklim pieliksi klāt celofāna lentes gaiši zilā krāsā , kuras vējā plīvos , tad kādu laiku līdzēs , nezinu kāpēc , bet tieši gaiši zila krāsa šo putnu atbaida . Bet tas tikai uz kādu laiku , kā jau šeit minēja , šis putns ir apķērīgs un ātri atkož ka tas biedēklis neko sliktu šim nenodarīs . Tēvoča pieredze rāda , ka vienīgais kas līdz , ir tomēr plinte .
21.jūnijs 2011, 13:35 | links
 
paskaties ss.lv kaareiz Nagljos tagad izpaardoshanas
21.jūnijs 2011, 11:23 | links
 
pasakiet kads kur varetu nopirkt karpu mazulus pa sapratigu cenu.... velams latgale... pats no balviem...
21.jūnijs 2011, 11:20 | links
 
Saver ķēdītē kompakt diskus(CD) lai brīvi karājas un lieta darīta......
21.jūnijs 2011, 10:56 | links
 
Roka ar īsti neceļās pēc plintes, gribās pa labam sarunāt. Skatīšos ko viņš teiks par biedēkli. Ja tad neliksies mierā, tad domās
21.jūnijs 2011, 10:25 | links
 
Kādi nu tur sirdsapziņas pārmetumi. Ja gārņu tiešām būtu tik maz, tad varētu vēl pardzīvot par kāda indivīda bojāeju, taču šo putnu trūkums nudien nav jūtams.

Bet lai mani nesāktu kāds lamāt, savlaicīgi piebildīšu, ka nevienu gārni nav sanācies apskādēt - ne es mednieks, ne man ir ar ko šaut...
21.jūnijs 2011, 10:14 | links
 
Nelikumīgi, bet ātri un vienkārši.. Ja tik ir ar ko, bet tomēr ir vajadzīgas iemaņas un tas tomēr paliek uz sirdsapziņas..
21.jūnijs 2011, 10:05 | links
 
Tas putns ir ļoti uzmanīgs un klāt nepieiesi. Biedēkli vari mēģināt taisīt, taču to vajadzētu ik pa laiciņam pārvietot vai pārveidot, jo gārnis it kā esot gana gudrs, lai ātri vien saprastu, ka šī lupatu bunte viņam neskādēs.

Bet kā man teica, tad nopietnie zivkopji rīkojas tā - pa kluso atšauj un diži nereklamējas (tas tā - teorētiski, es nebūt nemudinu uz likumpārkāpumiem :)
21.jūnijs 2011, 09:53 | links
 
Tas putns ir ļoti uzmanīgs un klāt nepieiesi. Biedēkli vari mēģināt taisīt, taču to vajadzētu ik pa laiciņam pārvietot vai pārveidot, jo gārnis it kā esot gana gudrs, lai ātri vien saprastu, ka šī lupatu bunte viņam neskādēs.

Bet kā man teica, tad nopietnie zivkopji rīkojas tā - pa kluso atšauj un diži nereklamējas (tas tā - teorētiski, es nebūt nemudinu uz likumpārkāpumiem :)
21.jūnijs 2011, 09:53 | links
 
Kā lai ar to nezvēru, zivjugārni tiek galā?? Šorīt ceļos ap 6, šis jau bradā gar dīķmalu. Zivis ar manāmi paliek mazāk. Vakarā mēģināšu uztaisīt kādu putnubiedēkli. Varbūt kādam ir kāds pārbaudīts ieteikums ?? Apkārt tik daudz dīķu, bet viņš nāk pie manis, laikam foreles garšo .
21.jūnijs 2011, 09:44 | links
 
kukaiņi lidinās, bet ūdenī lāga nekrīt!!!! Visa ideja ir apsvilināt tos lidotājus(kukaiņus).Tā jau sen(kolhoza laikos) vilka pāri dīķiem troses uz kurām karināja lampas.Jauda ar 40W ir pa maz,liec kādu reflektoru gribi.Vējš un citi faktori to atdzesē.Pamēģini pagludināt ar 40W gludekli..Kukainis nāk uz gaismu,tur ar tiem vatiem pietiktu.Bet vajag lielu, karstu,apgaismotu laukumu,kā kukainis pieskarās-tā paukš ūdenī!!!!
13.jūnijs 2011, 16:48 | links
 
Esi uzmanīgs ar tiem amūriem šādā karstā laikā - it kā slikti panesot transportēšanu. Lai gan, ja attālums nav liels un lietai pieiesi uzmanīgi, tad varbūt viss būs OKI.
13.jūnijs 2011, 15:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager