Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
http://www.zivjubariba.lv/?page_id=455
Lasi,var noderēt....http://promiwa.bior.gov.lv/index.php?id=342&top=0
9.jūnijs 2011, 14:57 | links
 
Vīri, gribu izlūgties no Jums nedaudz palīdzības :)
Čomam dīķī palieli līņi un rudenī tika ielaistas arī stores. Vajagot ar kautko piebarot.
Vai variet ieteikt kādu labu barību + kur to nopirkt?
9.jūnijs 2011, 14:45 | links
 
Kamēr amūriem pietiks visādu zaļo asnu,neēdīs viņš to veco sūnu.
9.jūnijs 2011, 13:34 | links
 
vismaz skujinju vai kaa tur taas staipiigaas suunas, kas i pat ziemaa zaljas pie gultnes, amuurs nelabpraat eeda diikjii 15x25 un 2-2,5 m dziljaa biju ap 20gab salaidis i neapeeda to skuju...
9.jūnijs 2011, 13:20 | links
 
kā lai zin cik amūrus vajag tam dīķim? nav apmēram kāda formula, tb uz tik kv. m tik daudz amūri?
9.jūnijs 2011, 11:03 | links
 
tas, ka nav vasaras sākumā vērts esmu pārbaudījis :D pagājušo gadu izpļāvu krūmus, šogad visi ir atpakaļ.........

domāju, ka zāles ravēt vislielākā jēga ir augusta beigās, kad ūdens sāk atdzist.
9.jūnijs 2011, 11:01 | links
 
Vecs vīrs man mācija - kārkli jāgriež augustā, vecā mēnesī, varbūt ūdenszālēm ar der.
9.jūnijs 2011, 10:57 | links
 
Zāli regulāri "ravējot" , var dabū ārā,ja dīķis nav gluži 1m dziļš , tā ķīmija ir nešpetni dārga un vairāk domāta baseiniem,akvārijiem,gadu atpakaļ pārraku internetu-info atrast nebija viegli,tuvākā vieta ir Polijā ,kur to ražo vai tikai tirgo,neatceros,bet uzreiz saku, ravējiet , visiem iespējamiem veidiem tieciet vaļā no dūņu slāņa un būs daudz labāk
9.jūnijs 2011, 10:40 | links
 
Ūdens zāles jau pārsvarā aug no saknes.Tās saknes jau jādabū laukā.Un pļaušanai mēness fāze ar ir no svara.Tā pat kā meža atēnošana,nepareizā fāzē-atvaši aug griezdamies.Pa granulām nezinu,domājot loģiski,ja tās zāles ūdenī pūs-tad nekas tur nebūs labs.Tagad jau varētu būt skābekļa bads mazos seklos dīķos,bez ūdens pieplūdes.Kur nu vēl ja tur peldēs neizvāktas zāles!!!
9.jūnijs 2011, 08:55 | links
 
uudenszaales nelielaa diikkelii var izpllaut, man besii taa zallaa massa kas ir uudenii viscauri, to arii amuurs noeestu ?
9.jūnijs 2011, 08:34 | links
 
Ielaid vairāk amūrus. Neticu, ka tie nespēj izēst..
9.jūnijs 2011, 07:17 | links
 
nu vot mans kolēģis kam ir dīķis kaut kur par šīm ir dzirdējis, tagad tik derētu noskaidrot kas ir kas un vai tas vispār palīdz.
9.jūnijs 2011, 06:58 | links
 
maituputns > kur Tu esi par granulām dzirdējis man tā pati nelaime ar ūdens zālēm ... ????
Mēģināju pļaut un ''ravēt'' . ...šis aug dubultā .. :))
9.jūnijs 2011, 06:52 | links
 
ir nepieciešama palīdzība. kolēģim pie mājas ir dīķis, un viņš sāk kapitāli augt ciet. viņš ir salaidis iekšā amūrus bet tie ne vella nespēj apēst tās zāles. bet jautājums ir par to ka esot kaut kādas tā kā granulas, kas iznīdē zāli, turklāt viņas esot bioloģiski nekaitīgas. vai kādam ir info par šīm lietām? cik maksā, kur var nopirkt, ir kāds lietojis?
Paldies!
9.jūnijs 2011, 06:28 | links
 
Šorīt sāka nārstot karpas un karūsas.
Susuri.
Tu saki, ka biomare ēd labāk par Aller? Nu droši vien tāpēc, ka Aller tagad taisa polijā. Un to jau daudzi saka, ka poļu Allers esot daudz sliktāks kā kādreiz, kad ražoja dānijā....
2.jūnijs 2011, 08:38 | links
 
Man znots atveda 3 foreles,kuras bij ķertas,ja nemaldos-Grūbē???
Tām forelēm zivju garšas vispār nebij,izfilēt zivi nevarēja,gaļa bij kā vate.
Izdariet secinājumus....
1.jūnijs 2011, 20:30 | links
 
kk3 ,jā ar speciālo,savilku mājā visādu,bet visgaršīgākā laikam ir Balticfīdam,pēc tās kā trakas,zem barotavas vien trinās. Ziemā tukšā dīķī salaidu lērumu auslejas,bet nemana,ka to skaits plaktu,bet ja no blakus dīķa ieber pāris saujas kurkuļu,tad tos gan aprij žigli vien,tā ka barojiet un būs atdeve
1.jūnijs 2011, 19:30 | links
 
Es jau nu savu forelīti censtos barot tikai dabiski. Tā jau visās malās viss sakrāsots, vistas garšo pēc zivīm, lašveidīgie tiek iekrāsoti oranži, barojot pārtiku ar krāsvielu, zivju barībās liellopu kaulu pulveris. Nu hvz kas tur prātīgs var izaugt. Ka beigās nesanāk tāda pati žopa kā kad liellopus sāka barot ar pašu kaulu miltiem.
1.jūnijs 2011, 18:32 | links
 
Vai kāds no foruma foreļu audzētājiem baro savas zives ar citām zivtiņām? Respektīvi, salaiž dīķī citu zivju sugu kā barību.
1.jūnijs 2011, 16:38 | links
 
Es baroju vairākas reizes dienā un ar grimstošo. Ja viņas ēd jau ieberot, tad ok, ja ne, tad barot jāpartrauc, jo barība nogrims. Rīgā var nopirkt.
1.jūnijs 2011, 15:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager