Piemājas zivju dīķis

Kur,kā ierīkot,ko audzēt,cik tas izmaksā!!!
cibinn, a kaapeec nevar tureet turpat pie diikka apsegtu ? modelīti airātoram pateiksi ?

eergli, kaiminš kautko tādu darīja, pagājušo ziem 5-6 tonas beigtu karpu, svarā no 2- 12 kg
8.decembris 2010, 14:39 | links
 
kāds ir mēģinājis skābekļa balonu ielikt dīķī? ideja tāda, nedaudz atskrūvē un met iekšā āliņģī. Tikai japiesien, lai pēc tam var dabūt ārā :)
8.decembris 2010, 14:35 | links
 
Sienāzi, man tāda pieredze, precīzi visu neatminos, bet pērnruden nopirku nelielu aeratoru (cena bija kādi 60Ls) sarunājot bāzē "Eva" Babītē un caur veikalu Kurmītis Tallinas ielā. Tas to ap 3m āliņģi uzturēja, tā kā man dīķis 30m no mājas, tad nopirku garāku šļauku un aeratoru turēju mājā, tikai bēniņos (kā konstatēju, vajag neapkurinātā vietā, citādi sasalstot kondensāts aizaudzē šļauku) Elektrību tas ēd ļoti simboliski, varbūt kādi 20W un funkciju pilda.
8.decembris 2010, 14:30 | links
 
un ko tas dod ? Man šķiet ka vajag pleķīti vaļā un viss. Vismaz pagājušo ziemu vienā vietā Lielupē līņi spiedās un līda pie strautiņa, kas ar visu trako salu neaizsala, ar rokām varēja ķert..
8.decembris 2010, 14:07 | links
 
sināzi -taupot naudiņu vari izurbt divus caurumus un kačā ūdeni.
8.decembris 2010, 12:14 | links
 
Par airātoriem runājot.

Kur labāk pirkt, vai kur var nopirkt, neko pārāk jaudīgu nevajag, tā lai 3 m rādiusā būtu vaļējs ūdenis.
8.decembris 2010, 12:05 | links
 
alibek, peec kaadiem 2 meenessiem, saakumaa jau ziepes nedraud
1.decembris 2010, 09:30 | links
 
Vai tik nevajadzētu aizčāpot līdz dīķim, izknābāt kādu āliņģi, ka nesanāk kā pērn
1.decembris 2010, 09:29 | links
 
krauksji,ja karuusas pienjemama lieluma prieksh dziivaas eesmas liidakai,var meginaat notirgot veikaliem varbuut....jebshu copesbiedriem....
13.novembris 2010, 10:59 | links
 
Mānā dīķī bez caurteces sapali dzīvo pa pirmo. Vasarā , kad ir saule šie lēnām dragā pa ūdens virsmu un sildās, bet kad ir maijvaboļu laiks var superīgi atvilkties. Es ņemu burbuli un no viņa metru garu pavadu ar vaboli uz āķa. Iemetu dīķī un skatos, tad parsti uz kustošo vaboli ir baigais mutulis un sapals vai karpa galā.
13.novembris 2010, 10:34 | links
 
maximaa, vai rimii ir veezzu murdinni pa 3 ls , iebaaz tur iekssaa kkieggeliiti un iemet diikkii, taa lai ir pie grunts, vinnas saliidiis iekssaa, protams, ja jau negull.
12.novembris 2010, 10:08 | links
 
varat kāds pateikt kā var nemakšķerējot saķert kaut kaķiem no maza piemājas dīķi karūsas,viņas tur ir pilns,varbūt ir nopērkami kādi speciālas uzpariktes,jeb slazdi. vai kas cits.paldies
12.novembris 2010, 09:59 | links
 
Vai kāds var padalīties pieredzē,kā zuši iedzīvojas piemājas dīķī?
22.oktobris 2010, 15:12 | links
 
Uz svariem uzliek spaini daļēji pildītu ar ar ūdeni, nomet svarus pa nullēm un ieliek mazuļus.
11.oktobris 2010, 09:35 | links
 
Līņuki nejēgā, gadīgie, 5-8 cm.
Ir iespējas atbērt. Kurzemē.

PS. Kā vispār viņus rēķina? :) Uz skaitu nav īsti reāli. Bez ūdens uz svaru - nav humāni.
11.oktobris 2010, 09:17 | links
 
Diezgan interesanti, gandrīz kā govij
9.oktobris 2010, 21:56 | links
 
Es Lietuvā redzēju , saimnieks pie dīķa pļāva zāli un meta dīķī , lai amūriem būtu ko ēst .
9.oktobris 2010, 21:35 | links
 
Tā nu ir sanācis, ka tiku pie 10 amūriem ~300g(viens). Ielaidu šos piemājas dīķī, lai strādā.
Kā tur ir, ar to viņu apetīti? Saprotu ka nedaudz par daudz, pietiktu jau ar pārīti cik noprotu, bet nu "dāvātam zirgam zobos neskatās".
Uz tiem ~500kv.m šie laikam izzēdīs dīķi un vēl apkārt augošo mauriņu?
Kāds jūsu viedoklis?
9.oktobris 2010, 21:28 | links
 
Ziveens ! Skaties,ja raudām pie Tevis iepatiksies ,nebūs glābiņa,trakāk kā ar karūsām. Es savulaik uz 10 ha iebēru dīķī 3 spaiņus ar raudām un ruduļiem ar domu ,ka arī ziemā būs ko mēģināt noķert , tad tagad viņu ir tik daudz,ka nekas vairs nejaudā apēst,pat pagājusī ziema neko daudz neiz retināja,ar sapaliem gan var būt visādi.
16.septembris 2010, 21:05 | links
 
Pirms 3gadiem ziemā atvedu no Usmas kādas 100 raudiņas,ielaidu savā dīķī,800kv.m. lielākais dziļums3,5m.Pēs šīs bargās ziemas dzīvo joprojām.Dīķis bez caurplūdes,ūdeņi savācas no apkārtējiem laukiem.Vasarā ieliku murdu uz vēžiem,bija salīduši mazi asarīši un raudiņas.Secinājums:nārsto un vairojas,ir ko uzpaikot lielajiem asariem.
13.septembris 2010, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager