Zivju mazuļi

Vajag zivju mazuļus!
man 31 jaastraadaa, 1 gribas copeet, raudinnas passlaik nav viegli sakkert.
30.decembris 2011, 11:53 | links
 
Pamēģināšu šodien saķert , jā izdosies , varēsi dabūt .
30.decembris 2011, 12:05 | links
 
Dod ziņu ja sanāk..
30.decembris 2011, 12:22 | links
 
Vai kādam ir praktiska pieredze par storu mazaļu ielaišanā dīķī, kā tās iedzīvojas, ar ko piebaro?
2.janvāris 2012, 21:33 | links
 
vvai kads nezin kur interneta var iegadaties zivju mazulus???
21.janvāris 2012, 15:29 | links
 
Gan audzēšanai gan dzīvajam ss.lv ir piedāvajumi vairākii.
21.janvāris 2012, 16:08 | links
 
Naitam.
A kā pie pirkšanas nosaka, vai zivju mazuļi ir veseli ? Es jau neko- tik padomāju, vai šitā pērkot nevis tepat tuvējā ezerā ķerot, nevar kādu eksotisku zarazu ievazāt. Man vēl dīķī zivju nav, bet baile jau liela.
16.janvāris 2013, 22:56 | links
 
Par slimībām un aizsardzību pret to:

likās, ka te forumā bija kāda galerija. Padomāju, pameklēju un lūk - http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-34202.htm

Uzrakstiet šim vīram un gan jau izstāstīs ko sīkāk.

Siekam - ja dīķis ir jauns, tad pie vienas vietas slimības. Ja tās dažas ielaistās zivis nosprāgs, liela nelaime nebūs. Ja tev jau skaisti iekoptā dīķī notiek tāda skāde - tad tiešām ir par ko pārdzīvot.
Vajag mazāk baidīties - man jau nu liekas, ka tā slimību būšana nav ne tuvu tik liela, kā tauta satraucas. Tas pats, kas ar visādām cūku gripām - satraukums milzīgs, bet kritušo maz.
16.janvāris 2013, 23:39 | links
 
Vēlētos uzzināt par zivju mazuļu iegādi Latvijā, vietas izplatītāji.
22.februāris 2013, 17:02 | links
 
Ojarz, būtu vismaz pateicis kādas zivis interesē. tā varu ieteikt ss.lv, Armands Roze Alūksnes pusē.
22.februāris 2013, 18:18 | links
 
Ja kādam ir karpu mazuļi svarā līdz 50 g, nopirkšu 2-3 kg par saprātīgu cenu. Atrodos Rēzeknes novadā. Rakstiet uz skype: jevgenijs19
Visur no 100 g vai maksā 7-8 Ls kg. :(
12.maijs 2013, 11:03 | links
 
Kāds nevar ieteikt kur var dabūt mazas sudrabkarūsiņas vai zeltakarūsiņas.
10.jūnijs 2013, 12:43 | links
 
atrodos pie Ventspils.
10.jūnijs 2013, 12:43 | links
 
osihs,cik daudz un cik lielas?Ja interese,atraksti man.
8.jūlijs 2013, 20:47 | links
 
Varbūt kāds var pateikt, kur Jelgavas tuvumā (+/- 50km) var iegādāties vai paša rīkiem saķert karpiņas apm 300g-1kg svarā? Vēlētos ielaist dīķī, bet ss.lv nopirkt šāda lieluma piedāvā tikai otrā Latvijas galā. Un pirkt mazos (2-3cm) neredzu jēgu, jo dīķī jau dzīvo līdakas un asari - aplasīs vienā momentā.
9.jūlijs 2013, 12:58 | links
 
Bomi,vienīgi Skrundas zivjaudzetavā,katru nedēļu,piektienās.Svars:500 un uz augšu.Var atlasit mazākas.Cena 1,6 Ls /kg.Erti un izdevigi.Telefons Google.
9.jūlijs 2013, 22:08 | links
 
Bomi,vienīgi Skrundas zivjaudzetavā,katru nedēļu,piektienās.Svars:500 un uz augšu.Var atlasit mazākas.Cena 1,6 Ls /kg.Erti un izdevigi.Telefons Google.

Toto, 9.jūlijs 2013, 22:08


Skaidrs. Liels paldies par info. :)
10.jūlijs 2013, 01:32 | links
 
Un kā tur ir ar dezinfekciju? Esmu dzirdējis, ka tanī kannā, kurā atved zivis, uz pāris min iejauc zilos graudiņus, bet kādā koncentrācijā un cik ilgi viņas tur jātur? Ka nesanāk beigās vēl pašu karpu nokrāsot.
10.jūlijs 2013, 01:50 | links
 
Labdien lietotājiem.
esmu jauniņais šajā portāla, jo parādījās vajadzība sagādāt zivi (mazuļus) - vīķe, ausleja... var teikt ir 2gadīgs dīķis 1,2ha, vidējais dziļums 3m, dažas bedres uz 5m, zivju nav. Ciemos bija M.Olte un pēc pārrunām izvēlējamies ielaist dīķī zandartu... bet zandartam vajag barības bāzi.
Gribētos uzzināt kur tuvāk Madonai (Vidzeme, Latgale) varētu sadabūt - vīķes, auslejas zivtiņas?
10.jūlijs 2013, 11:36 | links
 
Nopietni tik nevērtīgas zivis neviens neaudzē, bet vari sarunāt ar kaimiņu puikām, lai pieķer.
Faktiski pats arī vari to lietu izdarīt - ar makšķerīti ezera virsējos slāņos ķer uz nebēdu bez barošanām u.tml. (galvenais ir neliels āķītis, jo zivij maza mute).
Sīkās auslejas var labi sasmelt arī ar mailīšu tīkliņu.

Ir tikai viens mīnuss - zivs ir dikti neizturīga un tāpēc pārvadājot esi uzmanīgs.
10.jūlijs 2013, 11:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager