Fluorocarbon

vai ieteicams izmantot kaa pamatauklu?
Un par to slengu turpinot. Te ir COPES lietas. Arī vārds COPE ir vistīrākais makšķernieku slengs.
23.februāris 2017, 23:58 | links
 
Tfu, atvainojos - ch.
23.februāris 2017, 23:56 | links
 

Starptautiskā versijā škiet, ka Čehiju zīmē ar CZ, bet ko autors domājis, tad jājautā viņam.

Domaataajs, 23.februāris 2017, 23:41[/quote]

Nē, paskatījos to tekstu vēlreiz. Tur domāts cz no gb. Tātad britu portāls, tādu viņiem ir baisa kaudze.
23.februāris 2017, 23:56 | links
 
Es arī nesaprotu šos ķēmīgos rakstus.
Ko rakstītāji domā rakstīdami C4, CH, GB, tāpat arī Fļuriks !!!???
Ja nu es visu dienu laiku pa laikam pienāku, pie datora, tad saprotu, ka Fļuriks ir Fluorocarbonāta aukla, bet ko lai saprot tas, kurš ienāk nejauši no malas???
Var taču rakstīt normālā, visiem saprotamā latviešu valodā.

dictiobacter, 23.februāris 2017, 22:52

IESACEJSJ, 23.februāris 2017, 23:53
23.februāris 2017, 23:54 | links
 
Es arī nesaprotu šos ķēmīgos rakstus.
Ko rakstītāji domā rakstīdami C4, CH, GB, tāpat arī Fļuriks !!!???
Ja nu es visu dienu laiku pa laikam pienāku, pie datora, tad saprotu, ka Fļuriks ir Fluorocarbonāta aukla, bet ko lai saprot tas, kurš ienāk nejauši no malas???
Var taču rakstīt normālā, visiem saprotamā latviešu valodā.

dictiobacter, 23.februāris 2017, 22:52
23.februāris 2017, 23:53 | links
 
GB ir Great Britain.
CH pēc standartapzīmējumiem ir Šveice, bet iespējams, ka autors domājis Ķīnu (CHN)

c4 jādomā, ka nav sprāgstviela šajā gadījumā.
Pašam interesanti.
23.februāris 2017, 23:34 | citēt | ziņot | links

Tā jau jūs šo portālu ar visiem večiem uzsitīsiet gaisā... D:D:D:

dictiobacter, 23.februāris 2017, 23:38


Nē, tas ir pēdējais paņēmiens, kad zivis neķeras :DDD
23.februāris 2017, 23:41 | links
 
C4 ir apzīmējums vieglajām Shimano spolēm (piemēram http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/rarenium/spole-shimano-rarenium-ci4-2500-fb).
GB - noteikti ka Great Britain. Kas ir ch, nezinu. Varbūt Čehija?Pērk štrumus vai nu čehu portālā vai kādā citā portālā, kura nikneimā ir kaut kādi ch.

andreiko, 23.februāris 2017, 23:36


Starptautiskā versijā škiet, ka Čehiju zīmē ar CZ, bet ko autors domājis, tad jājautā viņam.
23.februāris 2017, 23:41 | links
 
GB ir Great Britain.
CH pēc standartapzīmējumiem ir Šveice, bet iespējams, ka autors domājis Ķīnu (CHN)

c4 jādomā, ka nav sprāgstviela šajā gadījumā.
Pašam interesanti.
23.februāris 2017, 23:34 | citēt | ziņot | links

Tā jau jūs šo portālu ar visiem večiem uzsitīsiet gaisā... D:D:D:
23.februāris 2017, 23:38 | links
 
C4 ir apzīmējums vieglajām Shimano spolēm (piemēram http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/rarenium/spole-shimano-rarenium-ci4-2500-fb).
GB - noteikti ka Great Britain. Kas ir ch, nezinu. Varbūt Čehija?Pērk štrumus vai nu čehu portālā vai kādā citā portālā, kura nikneimā ir kaut kādi ch.
23.februāris 2017, 23:36 | links
 
Un kas tad ir C4, CH, GB ?

dictiobacter, 23.februāris 2017, 23:31


GB ir Great Britain.
CH pēc standartapzīmējumiem ir Šveice, bet iespējams, ka autors domājis Ķīnu (CHN)

c4 jādomā, ka nav sprāgstviela šajā gadījumā.
Pašam interesanti.
23.februāris 2017, 23:34 | links
 
Un kas tad ir C4, CH, GB ?
23.februāris 2017, 23:31 | links
 
Piedod, diktio! Fluorokarbonu sarunvalodā copmaņmi sauc par fļuriku. Copes valodā slengs ir ļoti svarīgs saziņas līdzeklis. Zaceps, kļovs, diegs, zirgazobs, kauluģīmis, siļķīte utt.
23.februāris 2017, 23:27 | links
 
Es arī nesaprotu šos ķēmīgos rakstus.
Ko rakstītāji domā rakstīdami C4, CH, GB, tāpat arī Fļuriks !!!???
Ja nu es visu dienu laiku pa laikam pienāku, pie datora, tad saprotu, ka Fļuriks ir Fluorocarbonāta aukla, bet ko lai saprot tas, kurš ienāk nejauši no malas???
Var taču rakstīt normālā, visiem saprotamā latviešu valodā.
23.februāris 2017, 22:52 | links
 
C4 arī pirku CH, atnāca no GB 7 dienās. Cenu starpība 60 eur.

oceola, 23.februāris 2017, 19:31[/quote]

Atvaino, bet kas ir CH, kur tāds zvērs dzīvo ?
23.februāris 2017, 22:14 | links
 
Tieši kādiem nolūkiem jūs to Fluorocarbona auklu tik ļoti meklējat?
Esmu dzirdējis, ka it kā līdaka viņu negraužot pušu, bet izteikti labāk copējot zandarti.
Pavadiņām gan vajagot ap 0,5-0,6 mm diametrā.

dictiobacter, 23.februāris 2017, 21:26


Dziļas auzas sakarā ar izmēru. Fļurika pavadas liek (sienot ar uni to uni, burkānu u.tml.) copei uz cimperlīgām zivīm - asari (ir brīži, kad mute ciet) un zanderi. Uz līdakām neviens speciāli neliek fļurika pavadu (fleksi, metālu vai ko citu), jo tad jāliek fluoro tauva (līdz 0,5 un pat 0,6 kožot pušu). Fļurika pavadas resnums atkarīgs no vietas, copes veida, straumes un zivs. Sīkasarim uz mikrodžiga var pietikt ar 0,14 vai 0,16, bet uz zanderiem liek rupāku, līdz pat 0,25 (dropa gadījumā var likt pat 0,30 vai 0,32). Fļuriks it kā ūdenī mazāk redzams un uz kantēm tā nerīvējas pušu, jo ir daudz cietāks par pīteni. Pavadas garums (atkarīgs no spininga izmēra) - 0,4 - 1 m (standarts parasti ap 0,7).
23.februāris 2017, 22:11 | links
 
Iesaka mikrodžigam un dropšotam, lai nav griezuļi jāliek, un nebojā pēdējo riņķi. Pats esmu iesācējs tapēc klausu gudrāku un ar pieredzi bagātākus. Mikrodžigam 0.16 esot labs.
23.februāris 2017, 21:34 | links
 
Tieši kādiem nolūkiem jūs to Fluorocarbona auklu tik ļoti meklējat?
Esmu dzirdējis, ka it kā līdaka viņu negraužot pušu, bet izteikti labāk copējot zandarti.
Pavadiņām gan vajagot ap 0,5-0,6 mm diametrā.
23.februāris 2017, 21:26 | links
 
Tieši tā, savu exage ņēmu no UK internetveikala, starpība ap 30eur, Ninju ņēmu no Spānijas, starpība ap 35-40eur, ja pielasa kaut ko klāt tad piegades maksa nemaz nesit pa kabatu, tagad paņēmu fļuriku no Aliex.
23.februāris 2017, 19:48 | links
 
Es no ali ņemu biezas auklas, džerkojot vienalga ķina vai firma.Džigam pērku tipa firmennajas. Plāno asarim paņēmu no ch, nomēģinās- būs viedoklis. Galvenais ka zivij ta PO....J ar cik dārgu auklu tu ķer.
Sploes man 2 daiwas no lielās republikas. Tur pirku pa 34 eur, šeit viņas maksā 90. Iekšas identiskas. Kāpēc pārmaksāt.
C4 arī pirku CH, atnāca no GB 7 dienās. Cenu starpība 60 eur.
Secinājumus katrs var izdarīt pats.
23.februāris 2017, 19:31 | links
 
sigi... laba doma !
.. tik atkal,, viens pasūtīs vislētāko, (to pašu pīto. piem 1.km spoli, 4 dzīslu) un pēčāk pieraudās pilnu tēmu par to, ka padirsis 6 EU un iepircies ķīniešu sūdā utt.
.. tas līdzīgi, kā ar auto detaļām (tak palielam visiem ir auto) rezerves daļas pērkot parasti piedāvā vismaz trīs cenu variantus.. vo šodien nopirku savam opelim logu tīrāmo slotiņu...bija četri cenu (krutuma) līmeņi :) Var minēt kuru ņēmu no četriem,,cenā 3, 7, 14 un 27 EU ! :)
23.februāris 2017, 18:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager