Fluorocarbon

vai ieteicams izmantot kaa pamatauklu?
Par to nav jāšaubās, Ķīna neviltos Japāņu firmas Daiwa zīmi.

dictiobacter, 23.februāris 2017, 13:56[/quote]

šis teikums mani reāli sasmīdināja......
23.februāris 2017, 15:21 | links
 
Iebildumus parasti rada tie, kuriem kož kaulā , ka arvien vairāk ļautiņu iepērkas Ķīnā.
23.februāris 2017, 15:19 | links
 
Vai tāda nozīme ir tam brendam, jo materiāls līdzīgs visā pasaulē un tostarp lielākie izejmateriāla izplatītāji arī ir Japāni.

dictiobacter, 23.februāris 2017, 15:04



es arī šad un tad lietoju aliekspresu...bet nepiekritīšu Jūsu teiktajam...materiāls tiešām ir līdzīgs...bet atšķirība ir ļoti liela,milzīga...man ir bijusi darīšana ar kokgriešanas kaltiem...itkā visi ir no metāla,bet,diemzēl,ne visi tur asumu un ne visus var uzasināt...
23.februāris 2017, 15:16 | links
 
Ja jau runājam par pītajām auklām, tad pasaulē ir tikai četras lielās rūpnīcas, kas ražo tās pītās auklas. Lielās copes firmas (YGK, Sunline utt., tas pats Salmo arīdzan) tikai pasūta pie tām auklas. Pirms tam notiek vienošanās par auklas:
1) cenu
2) testu
3) izturības testu
4) apjomu
5) iepakojumu, krāsu u.tml.

Nudien neesmu spečuks šajos jautājumos, taču jūsu spriedumi ir nedaudz bērnišķīgi, te vietā būtu Guntara Netenberga (jig.lv) viedoklītis.

Ak, jā - gandrīz vai aizmirsu piebilst:
Ķīnā puslegāli šūtie Levi's dungriņi ir divreiz izturīgāki un piecreiz lētāki par USA ūziņām
īsts Adidas un Nike Air Jordan ir dabūjams tikai un vienīgi no Ķīnas
arī skābputra un pelēkie zirņi Ķīnā ir lētāki :D
23.februāris 2017, 15:14 | links
 
Vismaz Ķīnā pītās un monofilās auklas izgatavo no Jāņu izejmateriāliem.
Varbūt arī no saviem, bet es tādas neesmu pircis un tāpēc nav meklējis, pievērsis uzmanību.
23.februāris 2017, 15:12 | links
 
Vai tāda nozīme ir tam brendam, jo materiāls līdzīgs visā pasaulē un tostarp lielākie izejmateriāla izplatītāji arī ir Japāni.

dictiobacter, 23.februāris 2017, 15:04

es nezinu kā ir bet tā kā tu saki tā toč nav
23.februāris 2017, 15:07 | links
 
Vai tāda nozīme ir tam brendam, jo materiāls līdzīgs visā pasaulē un tostarp lielākie izejmateriāla izplatītāji arī ir Japāni.
23.februāris 2017, 15:04 | links
 
AliExpress ir gandrīz viss, tik vajag prast sameklēt.
23.februāris 2017, 15:02 | links
 
Nestrīdos, un taisnības nealkstu, bet vēlreiz saku alixpresaa nenopirksi brenda auklu ar nosaukumu 1:1 kā veikala plauktā.
23.februāris 2017, 15:01 | links
 
Turklāt norādītās auklas Seto Basic testi parauj treknu smaidu. Salīdzinām:

Sunline Seto Basic

PE 1 drag power - 2kg

PE 1,5 drag power - 3 kg

PE 2 drag power - 4 kg

Un visiem normāliem copmaņiem zināmā Sunline Super Braid 5 (8 dzīslas):

PE 0,6 = 4 kg

PE 0,8 = 5,1 kg

PE 1 = 6,1 kg

PE 1,5 = 8,8 kg
23.februāris 2017, 14:57 | links
 
Mister TrKaķi, sunline mikrodžiga (PE 0,2, PE 0,3 vai PE 0,4) auklas aliexpresā nav, tievākā ir tikai PE 0,6. Turklāt paša japošku Sunline mājas lapā tādas auklas sunline Seto Basic nav vispār nav.
23.februāris 2017, 14:42 | links
 
Pie tam alibaba,com un tā meitas uzņēmums AliExpress pieņem preci tirgošanai no daudzām PASAULES FIRMĀM, SVAIGU, BEZ STARPNIEKIEM, tā dēļ arī ievērojami lēti.
Tur prece gadiem neguļ noliktavās, nenoveco un nav jāuztraucas, ka auklas pat trešo daļu testa neizturēs, kā sūdzās šeit Latvijas makšķernieki.
Man arī mezglos nav nekad trūcis.
23.februāris 2017, 14:24 | links
 
Var dabūt arī smalkās PE 0.4 auklas, un kā reiz atradu tavu sunline auklu 300m rulli pa 13-16$. Ieraksti aliexpres PE braided fishing lines, un papēti sortimentu kārdīgi, un tad pats savelc paralēles ar brendiem :) Kaut vai tikai intereses pēc paskaties.
23.februāris 2017, 14:12 | links
 
...eu, eu,,,eu, jūs ko... mūsējiem *maizi* gribat atņemt !!! :)
23.februāris 2017, 14:03 | links
 
Nenostājos neviena pusē, lai tiek, kas grib, pērk visas šņores maoczedunijā. Bet - neesmu dzirdējis nevienu copmani sakot, ka striķīti priekš mdž viņš pirktu alibabas ibn aliaekspresā.
Jūras copei jau var lietot pat tauvas, kvalitāte tomēr nav tas galvenais parametrs (ja nu vienīgi 300 kg paltusu šlepējot Norvēģijā), tomēr Latvijā lielākoties vēlme ir lietot pēc iespējas tievāku, izturīgāku un kvalitatīvāku diedziņu. Nu neticu, ka supertievās Sunline kvalitātes šņorītes var par kapeikām nopirkt ķīniešu jebajā. Jo tādā gadījumā Japānas copes megafirmas sen jau būtu ubaga tarbas sakārušas zem gāmura un tenterētu pa pasauli ar izstieptu roku. Turklāt, kungi, nesalīdziniet spiningošanu ar šlepēšanu par jūras viļņiem, tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas, salīdzinājumam - braukt ar golfu (ferari, bentliju, lendroveri) vai art zemi ar MTZ.
23.februāris 2017, 14:02 | links
 
Ja pirksiet caur AliExpress Japāņu Daiwu, tad viņa arī būs īsta Japāņu Daiwa un bez starpniekiem.
Ja pirks Daivu šeit, tad diez zin kas tā būs par,,Daiwu''???
Par to nav jāšaubās, Ķīna neviltos Japāņu firmas Daiwa zīmi.
23.februāris 2017, 13:56 | links
 
Es arī iepērkos Aliexpress, microjig mānekļi, džiggalvas, čeburaškas viss ir ievērojami lētāks, taču saviem pirmajiem komplektiem auklas gan pirmās paņēmu brendīgās (par nezinu kāpēc) :d, bet tagad gan viens ir skaidrs, ka auklas pirkšu tikai no ķīnas, jo norvēģojas kātiem tās kalpo godam. Tās pašas auklas vien ir, piemēram mono aukla team salmo kas te maksā ap 6-7eur, tur tādā pašā iepakojumā tikai bez salmo birkas, maksā 2-3$. Nejau Salmo paši viņas ražo :), un tāpat ir arī ar citiem brendiem. Aliexpress var saskatīt līdzību ar brendu auklām, piemēram - spider wire, daiwa, power pro, iepakojumi un apzīmējumi tādi paši, tikai nav norādīta firmas zīme. Un neticu ka vilto auklu, vilto brendu drēbes utt, bet kapēc viltot auklu ja tirgus tāpat ir plašs, un nav norādīts precīzs brends, tu tāpat pērc nezināmo. Tapēc taisnība vien būs ka brendi ņem no ķīnas rūpnīcām, un rūpnicas pārdod to pašu tikai bez firmas zīmes. Tagad arī ēdamās gumijas var dabūt par kapeikām, nesalīdzināmi lētāk. Es tomēr vēlos iepirkties gudri - nepārmaksājot!
23.februāris 2017, 13:49 | links
 
Kad pirms 4 gadiem apgrozoties AliExpress portālā, tur jau priekšā bija ATGĀDINĀJUMS, ka nav tik izturīgu, stipru auklu, kā raksta ,,EIROPIEŠI''.
Ķīnas auklām testi bija mazāki un pa šiem četriem gadiem vēl nevienu reizi nav trūkušas auklas, lai ar cik spēcīgi ir nācies raut ārā no zemūdens kokiem lielos voblerus ar RESNAJIEM ĀĶIEM, RIŅĶIEM.
Nesaprotu, kāpēc dažiem tāda klaigāšana pret Ķīnas auklām, bet es neredzu vainas.
23.februāris 2017, 13:37 | links
 
BrunoL....Es tā veikalā provēju un pārdevējs brēca ka es visas auklas saplēsīšot.
23.februāris 2017, 13:32 | links
 
Varu ieteikt labu auklas testēšanas veidu.
Pirms pērku,iemetu visparastāko mezglu,ja aukla svaiga,mīksta un laba,mezgls savelkas tā,ka pat grūti pamanīt un ne tik viegli trūkst. Ja štruntīga,trūkst kā pakulu striķis.
23.februāris 2017, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager