Maluzvejnieku populārās ūdens tilpnes,upes,ezeri,utt.

Kur skatās mūsu iekšējo ūdeņu inspektori.
Tas jau nenozīmē,ka es tāds esmu,ne tā.
8.novembris 2013, 20:10 | links
 
Draudziņ,es tevi nekādīgi nēsmu nosaucis,bet tu pats parādi ka esi gana zinošš šinīs lietās,lūk citāts:



Protams ar elektrību ne visās vietās var paņemt zivis,vis ir atkarīgs no grunts
8.novembris 2013, 20:09 | links
 
Vari mani saukt kā vien vēlies.Visi vilki nav pelēki.
8.novembris 2013, 19:57 | links
 
Par žabērklu gan nepiekristu, labs zivju ieguves veids, bet sabiedrība vēl tam nav gatava, ja jau makšķerēšanas noteikumus neievēro, bet ja duramo iedos tad slaktēs visu kas kustās.

Malikis2011, 8.novembris 2013, 12:06


Grūti nepiekrist. Kas nav pamēģinājis, tam jau liekas, ka tāda nieka lieta vien ir, bet gribētu redzēt, kā tāds lielpilsētas švauksts ar žebērkli strādātu :)
Nav jau tik viegli un metode lietojama vien īpašos apstākļos - seklumos, dzidrā ūdenī u.t.t. Pie tās zivs vēl klāt jātiek un nav jau šī ar tik glupa.
Kā man stāstīja vien lašu/taimju dūrējs, ka nārsta sākumā tie esot pastulbāki,tāpēc varot pa kādam dabūt. Paiet kādas dienas un zivs kļūstot daudz manīgāka. Mazākais troksnītis un taimis nozūd...

Par elektrozveju, saprotams, piekrītīšu iepriekšminētajiem izteicieniem. Privātajos dīķos to gan varētu piekopt, taču kurš gan izkontrolēs, kādam mērķim aparātu iegādā...
8.novembris 2013, 19:31 | links
 
strauts,tev visur rādās maliķi,ka tik nēsi pat no šīs zortes.
8.novembris 2013, 16:31 | links
 
CopesLietas.lv.Par ko tad manu komentāru izdzēsāt?
8.novembris 2013, 16:28 | links
 
Malikis2011.Labāk teikšu ka ir slinki.Šodien jābrauc drusku pafoķēt.Atā.
8.novembris 2013, 13:05 | links
 
strauts- valsts policijā tas neies cauri ka degvielas nav, būs viņiem jābrauc, jo tas ir krimināl pārkāpums pēc krimināllikuma 111.panta.
8.novembris 2013, 13:01 | links
 
Pa to sludinājumu,vispār vāks.Cik ir zvanīts,nav benzīna,ja arī atbraukšu vai viņi tur vēl būs,utt atrunas tikai pa telefonu.
8.novembris 2013, 12:46 | links
 
Paskataties kā tautu mudina pārkāpt noteikumus un droši bariņš būs kas to tarīs.
http://www.ss.lv/lv/work/are-required/fisherman/
8.novembris 2013, 12:42 | links
 
Nu tur arī akmens makšķernieku dārziņā, kāpēc uzreiz nezvana ja ar elektrību kāds iet.Droši uzreiz valsts policijai , jo tas ir noziedzīgs nodarījums un viņiem uzreiz būs jāizbrauc.Pašam bieži gadās sarunās ar makšķerniekiem, ko jūs nekontrolējat tur un tur, jo es aizvakar sēdēju naktī ar gruntenēm un tur sita ar elektrību, kad prasu kāpēc nezvanīju, tad sākas atbilžu varianti, man bail, es tur bieži makšķerēju, zonas mobīlam nebija, vienmēr kaut kādas atrunas.
8.novembris 2013, 12:38 | links
 
Malikis2011,vot tur jau tas suns ir aprakts hesi uzslieti kā sēnes pēc lietus,sačakarē visu nārstu+atbrauc un vēl paņem pārējo kas ir palicis:(( Tādēļ jau sit kreņķi.
8.novembris 2013, 12:25 | links
 
strauts- kas sit ar elektrību tos nevar saukt par maluzvejniekiem jo tie ir "atsaldēti" un tādus vajadzētu uzrei pie zara pakārt.Par žabērklu gan nepiekristu, labs zivju ieguves veids, bet sabiedrība vēl tam nav gatava, ja jau makšķerēšanas noteikumus neievēro, bet ja duramo iedos tad slaktēs visu kas kustās.
8.novembris 2013, 12:06 | links
 
Maluzveinieki ir tie kas nebaidās ne naktī ne dienu, sit zivis ar elektrību,pelikānu,žebērkli,varu uzskaitīt daudz dažādu rīku,un veidu.Protams ar elektrību ne visās vietās var paņemt zivis,vis ir atkarīgs no grunts.Ja kādam tas nepatīk sadaļa varat dzēst.....
8.novembris 2013, 11:58 | links
 
Maluzvejnieki ir tik tie, kas gar krastu malām ar pātagām ložņā,veči kas no laivām rūtainos liek ,saucās -'riktīgi zvejnieki':DDD!
8.novembris 2013, 10:35 | links
 
mmmm

Veel iisaaka interpretaacija, kas atklaaj jeegu-Kur vinju (maluzvejnieku) nav...;)
8.novembris 2013, 10:18 | links
 
Maluzvejnieki ir VISĀS upēs kur nēģi kāpj uz nārstu

bums, 7.novembris 2013, 22:58

Vajadzēja saīsināt tekstu

Maluzvejnieki ir VISĀS upēs. Punkc:) UN nebūs melots:)

mirtins, 8.novembris 2013, 08:09


It kā ezeros viņu nebūtu, pavisam īsi:
Maluzvejnieki IR.
8.novembris 2013, 09:48 | links
 
Maluzvejnieki ir VISĀS upēs kur nēģi kāpj uz nārstu

bums, 7.novembris 2013, 22:58


Vajadzēja saīsināt tekstu

Maluzvejnieki ir VISĀS upēs. Punkc:) UN nebūs melots:)
8.novembris 2013, 08:09 | links
 
Paši inspektori bija ielikuši, vai viņu draugeļi, tik nevajag teikt , ka baigo slepni šie vakarā rīkos...:)
8.novembris 2013, 07:14 | links
 
Lilastes Dūņezers, šogad biju tur 1reizi, tajā pašā reizē aizķēru tīklu pie salas Rīgas pusē. Varbūt jau vajadzēja pašam to izvilkt, piezvanot atbildēja ,ka labāk tā nedarīt... Pēdējā laikā šķiet maliķi tur aktīvāki palikuši, par ūdu skaitu ziemā, sevišķi uz pirmā ledus nemaz nerunāšu.
8.novembris 2013, 06:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager