Virsdrēbes & Peldošās drēbes

salmo veikalos,bet akcija buus tikai atseviskjaam preceem un atseviskjiem komberiem.
4.decembris 2010, 08:40 | links
 
Es nezinu vai tas ir pareizi / Bet man ir 2 gab Kobinzons /peldošais/kuru velku uz pirmo un pēdējo ledu Dalītais kuru trencu visu ziemu Ir vēl arī trešais Norfin Polar kuru pagaidām taupu -laikam šosezon likšu lietā;)
4.decembris 2010, 08:58 | links
 
Es te rakņājoties atradu dažas adreses kur var iegādāties copes lietas viena vieta ir Lietuva,un otra ir Polija,cenas krietni zemākas par Latvijas cenām.
4.decembris 2010, 09:39 | links
 
Var jau ar taam adreseem tad padaliities arii sheit :)
4.decembris 2010, 09:48 | links
 
pa piemēru šis kombinzons ir jaunums Lavijā par Latvijas jaunuma cenām,bet Lietuvā nezkapēc maksā krietni lētāk

http://www.blockpost.lt/seafox-neskestantys-kombinezonai-crossflow-p-1108.html?language=en
4.decembris 2010, 11:40 | links
 
ļoti daudzas preces ārpus LV robežām ir par pievilcīgām cenām.tas tiesa.tikai cik viņa makšās galarezultātā nokļūstot šeit?pierēķiniet pasta izdevumus vai nobraukto degvielu utt iegādājoties vēlamo preci.gala rezultāta cenu salīdziniet ar to par kādu cenu varat iegādāties 'to preci šeit.daudzos LV makšķernieku veikalos var iegādāties preces ar atlaidēm.parēķiniet kas kurā momentā jums ir labākais vai izdevīgākais variants un uz priekšu.tikai tukšas runāšanas pēc,ka tur ir lētāk ari nevajag nomelnot to kas šeit ir "dārgāks" .
4.decembris 2010, 12:10 | links
 
Iepriekš pieminētais seafox -Polijā maksā 114Ls, Lietuvā - 112,5Ls, pie mums 134-140Ls.
Urmaas, vai leiši un poļi tos komberus blakus bodei ražo, ja jau lētāk kā pie mums?
4.decembris 2010, 12:21 | links
 
Tere Boroda:)
par konkrēto preci runājot-ja kāds to var "ievilkt" LV lētāk par 134-140Ls,lūdzu dariet tā.kaine problema?runa iet par izmaksām iegādājoties preci.pat nemēģināšu oponēt-kāpēc TUR ir tāda cena un ŠEIT cita.manuprāt tas ka LV viss ir dārgāks,pat zirgam ir skaidrs!
:)))
4.decembris 2010, 12:27 | links
 
Ne pa tēmu, bet apskatījos fīderi CATANA BX Feeder - leišiem visi izmēri, līdz pat 4.88m - 50,80Ls, mums pāri 90Ls nu un tā tāļāk. Būs jābrauc uz leišiem iepirkties:)))
4.decembris 2010, 12:37 | links
 
Urmaasnav jau runa par to cik maksā šeit ,bet vienkārši ir runa par elementāru lietu VAI TAD LATVIJAS TIRGOŅI PĒRKV PRECES VEIKALOS VAI BĀZĒS??? POĻOS P.V.N IR 22% LIETUVĀ P.V.N IR 21% MUMS TAS PATS KAS LEIŠOS RUNA IET TIKAI UN VIENOZĪMĪGI PAR VARKU ,KA MUMS IR PIERASTS JĀNOPELNA AR VIENU REIZI BRAUCIENS UZ KANĀRIJU SALĀM SEV UN SIEVAI KUR TAD RODĀS TĀS VILINOŠĀS ATLAIDES VAI NAV RADIES JAUTĀJUMS!!! Boroda ---- pat tālu nav jābrauc tikai līdz Paņevežiem,ir jau pārbaudīts.
4.decembris 2010, 12:51 | links
 
palūkojities lapā www.alibaba.com ,jā ši ir vairu tirgotāju ,bet ir iespēja arī pasūtīt no turienes
4.decembris 2010, 12:57 | links
 
Ķegum
vai tad es par ko citu runāju?
LV makšķernieku veikalos preces var iegādāties ar atlaidēm:
1.ja pazīstams pārdevējs&īpašnieks-10-20% atlaide,
2.ja labi pazīstams pārdevējs&īpašnieks-pat līdz 30% atlaide,
3.ja īpašnieks ir ļoti labi pazīstams un pa gabalu jau vari atļauties uzsaukt-hei vecais.kā iet,kā sieva kā bērni utt.tad pat ar līdz 50% atlaidēm vari rēķināties!
tātad viss ir atkarīgs no piedāvajuma cenas.vai pirkt šeit vai ārpus LV ir 'paša izvēle.pats ar dažas preces nepērku šeit,ja ir iespēja iegādāties par simpātiskām cenām citur!
man pat prātā neienāca varbūtība iegādāties ziemas komberi ārpus LV.jo šeit es viņu iepirku par,manuprāt,ļoti simpātisku cenu.~30% skidonu dabuju.ja būtu painteresējies biku tāļāk,tad iespējams ari vēl lētāk būtu iepircis.bet vai to vajadzēja.neesmu jau nekāds muljonārs un kapeiksipējs ne tik!
:)))
4.decembris 2010, 13:08 | links
 
Man jau šķiet, ka Latvijas veikalnieku nekaunībai nav robežu. Ja tā, tad es pie viņiem nu jau divus gadus nepērku neko pat tad, ja cena ir vienāda ar internetu.
Šovasar paņēmu jauno Team Daiwa divdaļīgo peldošo kostīmu. No poļiem mazliet zem sotaka sanāca, kamēr pie Bloma iepazīšanās cena stāvēja 220... Kopš tās reizes es vairs tai veikalā savu kāju neesmu spēris, tā ka nezinu, cik maksā tagad.
Iemēģināts reizes četras piecas i pie jūras, i tagad uz ledus, nav ne vainas, ir silti arī pie šiem -8 un vējiem, kaut kā slapjš no iekšas ar nepalika (lai gan esmu ar viņu riktīgi izkustējies). Peldspēja gan nav mēģināta, bet labāk nevajag. Kopumā kombezs ļoti labs šķiet, no savas puses varu ieteikt.
4.decembris 2010, 15:32 | links
 
urmaas,man prieks ,ka sapratāmies.
4.decembris 2010, 18:13 | links
 
Ja iedod 50% atlaidi tad zini ,ka tur visi 150% sakrāmēti virsū.
4.decembris 2010, 18:27 | links
 
vis jau ir daargi...pamegjiniet nopirkt zemi uzcelt rupniicu utt utt.:):):)
4.decembris 2010, 18:29 | links
 
Vajag taisīt to ļembastu Leišmalē tur nodokļi savādāki U.t.t Te nekas labāks nebūs kamēr Damburauskis atsitīs to parādu mēs visi bez biksēm staigāsim.Manējie šodien aizplēsa uz Viļņu redzēs ko būs ,,nomedījuši '' :DD
4.decembris 2010, 18:33 | links
 
Runājot par veikalniekiem....es arī šo spekulāciku neatbalstu,bet.. ir jāņem vērā arī tirgus, respektīvi,katram iegādātajām krāmam, veikalnieks zina aptuveno auditoriju, kuram tas interesētu...nu loģiski, ka Polijā to ir vairāk, kā LV:)
4.decembris 2010, 22:56 | links
 
Nu ,ja bet pat par cik es es braukāju Vācija -Latvija vismaz reizi mēnesī varu jums ko atvest,ja ir interse varu pasūt't kaut caur katalogu ,jā un vēl vedu pulverus un šķidrās ziepes
4.decembris 2010, 23:55 | links
 
neved tās ziepes, te jau savējie sataisijuši
5.decembris 2010, 00:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager