Virsdrēbes & Peldošās drēbes

bet j acena ir 95.sant par 250 ml grūti ir nepirkt ,kas to saprot.
5.decembris 2010, 00:02 | links
 
bet j acena ir 95.sant par 250 ml grūti ir nepirkt ,kas to saprot.
5.decembris 2010, 00:02 | links
 
Ir kāds dzīvē(copē) notestējis NorfinExtreemNew?
17.decembris 2010, 23:48 | links
 
Es skatos sev davaninju ziemassvetkos. Doma ir cimdus un zekjites kkadas :) Cimdu (pirkstainjus)tik daudz un zekju arii. Kaa lai izvelas. Kaa ar pieredzi?
22.decembris 2010, 22:50 | links
 
Zeķes Janka Vieplim pajautā. Varbūt vēl bez pvn var dabūt. Bet no pirkstaiņiem neiesaku ņemt tos ar lipekļiem. Man parsonīgi visu laiku aukla tajos lipekļos ķerās
22.decembris 2010, 23:08 | links
 
Leo ! pārdot kombinzonu lūdzu , vajag XXL, 198 ar galvu
22.decembris 2010, 23:12 | links
 
Var jau,bet man ir ~ 1.83. Sanāks kā reiz tev bez galvas:)
22.decembris 2010, 23:15 | links
 
Gribu šitādu : http://www.jula.se/flytoverall-132741
22.decembris 2010, 23:18 | links
 
Sorry Chesters! Tādu tikai uz Silja Line var maklēt!
22.decembris 2010, 23:27 | links
 
lasot dažadu infu netā radās jautājums par elpojošo vaidersu glabāšanu ziemā. respektīvi man ir Simms G4 Guide un Freestone modeļi, es šamos pēc sezonas kārtīgi izvannoju, dabonu nost smiltis un dubļus, kārtīgi izžāvēju, salocu un miers. pagaidām ar to nav bijušas problēmas. atkal rakstos džeki raksta ka šamos jāglabā pakārtā veidā, kā vecos gumijas brīnumus. tip lai nerastos locījuma vietas, vīles neberztos. vai kādam ir kādi sakarīgi komentāri šajā jomā? forelisti sarosās :)
25.decembris 2010, 19:06 | links
 
maituputns, viss štokos, ja vēl nopirksi membrānaudumu kopšanas aerosolu un sapūtīsi būs vēl labāk. Membrāna neizkaltīs un netīrumi vieglāk skalosies nost.
25.decembris 2010, 19:22 | links
 
Pašsildītāji kājām un rokām,jāsameklē tikai tehniskie parametri tiem.
28.janvāris 2011, 18:55 | links
 
Esmu tādus lietojis, tikai ne šī ražojuma. Silda tiešām labi - izņem no iepakojuma un sildies.
28.janvāris 2011, 19:15 | links
 
Gribeju uzjautat kads varbut var ieteikt kad labu kostimu nu un lai nebtu parak dargs izmantosana tikai rudeni un pavasari biju zlicis aci Norfin All Seasons bet tam neesot mana izmera vairs uun tur kr ir maxa 100 ls varbut ir ari kadas labas vaj labakas alternativas iesakiet ludzu !!!
5.februāris 2011, 20:08 | links
 
principaa no riitdienas Salmo veikalos vairakiem NORFIN kostiimu modeljiem piem.(exterme,barrier,floting,ultra flot),daziem termoveljas modeljiem,daziem cimdiem,zabakiem norfin exterme,un dazaam citaam preceem superiigas atlaides 30%-50%!!!!!!
10.februāris 2011, 17:23 | links
 
Pie mums ziemas precēm 30% atlaides jau no otrdienas. Protams ka Kinetic un Abu Garcia peldošajiem arī. :)
10.februāris 2011, 23:11 | links
 
Re atlaižu laiks klāt.Trūkst info reālas.Daudzus redzu ka copē ar Norfin Extreme kostīmiem,veči nu padalās,kā ir realitātē valkāt.Tiešām tās modernās tehnoloģijas silda uz goda,kā raksta(2 termoveļas,džempers un kostīms).Pašreiz velku kādus 3 džemperus,jaku un tāpat citreiz izpūš:) Mans copes veids,ierindas-paurbj,pacopē,paiet-paurbj,pacopē..ir ko vilkt,sēžu:).Lietus izturība vismazāk interesē.
14.februāris 2011, 10:31 | links
 
Poius

Man Extreme2 Norfins ir.... nujau gadus 2-3 ....
tiesa nezinu kāda šķirba starp Extreme un Extreme2, bet gan jau kaut kas lidzigs .........
super!
ja lietus neinteresē tad ideāls variants!
ja ir slaps sniegs vai lietus-tad gan parak ilgi nenosedet viņā :(((
un zem viņa velku tikai Guahoo termoveļu un siltuma pietiek atliektiem galiem!
14.februāris 2011, 10:42 | links
 
Es Extreme2 lietoju tikai šo ziemu un esmu pilnībā apmierināts, gana silts un vēju aiztur pilnībā. Kā apakšveļu lietoju termoveļu NORFIN THERMO LINE un TIKAI uz plikas miesas, tad velku NORFIN COSY LINE un tad tikai džemperi. Ja ir vēss kā tagad, tad pa virsu vēl plīša jaku NORFIN STORM LINE un viss notiek!!
14.februāris 2011, 11:01 | links
 
Ar valkāju gadus 3.Jā,silts.Apakšā Guahoo termo vešu uz plik mies un viss.Vienīgi,ne īpaši ērts.Iepriekš valkāju Balzer.Nedaudz ērtāksbij,bet ne tik silts.Pirmos 5 gadus labi turēja lietu un slapjdraņķi.Ar Extrem nav sanācis liedēties.
14.februāris 2011, 11:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager