Virsdrēbes & Peldošās drēbes

ašukaini, komberi vajag tieši vaļējiem ūdeņiem... :)))) Vecajā sāk mirkt dažas ķermeņa daļas... :)
13.decembris 2011, 20:14 | links
 
Pašam jūraslapsas kombinezons ir iegādāts. Pirmais tests bija Peipusā šogad februārī. Ārā bija -12, vējš ap 10 m/s (putenis). 2 kārtas termobikses, 3 kārtas termoveļa un drošības pēc uzvilku kamzolu, jo pirmo reizi mēģināju tādos laika apstākļos. Jutos īstenībā plāni saģērbies. mani pārsteidza tas, ka jutos komfortabli un ērti. Auksti pašam nebija nevienu brīdi.vēju nejutu - cauri nepūš. Lietū sevišķi neesmu sēdējis, tādēļ par izmirkšanu komentēt nevaru. Kad pirku biju izvēles priekšā - NORFIN dzeltenais vai SEA FOX. Jūras lapsa mani uzrunāja vairāk. Uzlaikojot sapratīsi. Savu izvēli nenožēloju.
14.decembris 2011, 09:31 | links
 
dzhi> Seafox ražo tas pats Sundridge speciāli Normarkam, pat modeļi ir vieni un tie paši, tikai pamainīti krāsu salikumi.
14.decembris 2011, 10:32 | links
 
andrisandris, uzlaikojis biju, tik novērtēt bij grūti, uz vietas nebij mana razmēra a XXL uz plāna ikdienas džempera bija "mazliet" pa lielu. bet tā šķita ok. Solīja drīz atgādāt XL, tad arī vēl pielaikošu. Ja mitrumu tura labi, tad domājams, ka ņemšu.
14.decembris 2011, 10:47 | links
 
http://www.eboat.lv/lv/?id=2436
Ko varat pateikt par šo divdaļīgo peldošo kombi!? kā ir aukstuma izturību, ir kādi labāki šajā cenu kategorija!?
14.janvāris 2012, 20:40 | links
 
Ir piedavajuma Norfin Ultra Float kombinzons praktiski jauns L izmers. Cena 40 LVL. Pardodu jo ir par mazu. Ja interese rakstiet PM.
16.janvāris 2012, 11:08 | links
 
mjuniors, šitāda kombja īpašnieks esmu vēl tik kopš jaungada, tā kā lielos mīnusos nav pārbaudīts, bet ap -2* un vējelī laivā tupot bija forši komberī un vienā termovešā. uz ledus sanāk pakustēt vairāk kā laivā, tā kā domāju, ka salt nenāksies arī pie -15* - -20*. Neuzskatu sevi par galmūrīgi kārnu :))))) bet man liekas, ka norfina komberi īsti uz auguma der NG komplekcijas ļautiņiem, plecos un garumā atbilstošs norfins liekas viduklī pa lielu (var protams savilkt un būs ok), SeaFox toties liekas atbilstošāks.
16.janvāris 2012, 12:25 | links
 
Martins-> paldies par info:)
16.janvāris 2012, 12:31 | links
 
Es iegādājos NORFIN LIGHTWIEGHT. Vēl iemēģināts nav, tikai mājās, pie spoguļa. Tad jau manīs. Ja kādam tāda manta ir pārbaudīta, gaudu komentārus.
16.janvāris 2012, 12:50 | links
 
Sveiki ko Jus sakāt par šo kādam varbūt ir tāds kādas atsauksmes

http://www2.neoshop.lv/ziemas-kostims-norfin-extreme.html
un ar ko viņš atšķiras no norfin extreme new
16.janvāris 2012, 13:14 | links
 
To litrabols
pats iegādāju šogad,pagaidām esmu apmierināts uz visi 100%,funkcionāls,ērts jāgaida isti mīnusi lai var notestēt kārtīgi.
16.janvāris 2012, 13:23 | links
 
iggorz
a kā tu šim kostīmam pielagoji termoveļu kādu ņēmi vai neņēmi vispar
16.janvāris 2012, 13:42 | links
 
Sveiki!!! Arī es esmu jauna kostīma meklējumos!!! Lietoju drusku vairāk kā divus gadus Seafox dzelteno, viendaļīgo! Pirmie divi gadi bija ok, bet tagad pa visām šuvēm laiž cauri. Lietoju diezgan intensīvi gan vēlā rudenī, gan ziemā,ir bijis visu dienu pa lietu sēdēt!! Bet tagad zinu droši ka viendaļīgo vairs negribu neparko!!! Jo ja lietus,vai slapjš sniegs , viss notek no muguras d......!!!Tagad skatos piedāvajumos NORFIN RAFT vai arī no ebay var dabūt Sundgridge kostīmu pa labām naudām!! Varbūt kāds ir lietojis RAFT, var ko pateikt! Paldies!!
16.janvāris 2012, 14:17 | links
 
litrabol,zem kostīma velku norfin cosy line un bēdu nezinu!
16.janvāris 2012, 14:44 | links
 
Patrolam
Norfin Lightweight lietošu 5. sezonu. Pagājušajā ziemā notestēju pie -25. Ja apakšā ir plānā termoveļa, biezā termoveļa + flīsa jaka, pat pie pasīvas makšķerēšanas ir ļoti OK. Patīk tas, ka kostīms ir viegls un elpošana nav vienkāršs mārketinga triks. Enerģiski paurbjot, auduma iekšpusē parādās kondensāts, bet kādas pusstundas laikā tas paliek sauss. Nosēžot nepārtrauktā lietū 2 stundas, kombinezons nebija izmircis cauri. Neesmu gan testējis dienu lietū, varbūt tad būtu cauri. Trešajā gadā sāka plīst nost jakas ārējās kabatas un biksēm šur tur vīles. Diegu kvalitāti var vēlēties labāku.
ps. Copēju gandrīz katru vīkendu.
17.janvāris 2012, 00:13 | links
 
Sencim. Pateicos, prieks dzirdēt labus vārdus.
17.janvāris 2012, 00:33 | links
 
Patrol, piedod, bet es te bišķi pie medus pieliešu kādu darvas karotīti. Man čomam ir tieši tāds pats kostīms, viņš līdz šim arī bija ļoti apmierināts, BET (kā kādreiz teica Godmanis), pagājušo ziemu februārī kopā aizbraucām uz Peipi, kad ārā bija -15 un nenormāls vējš, es savā Extream2 sēdēju kā ercens, bet viņš jau pēc pirmās stundas līda manā teltī sildīties. Jau uz nākošo Peipja braucienu viņam jau mugurā bija Extream2. Par to lietu, tas gan taisnība, ūdeni viņš cauri nelaiž, jo rudenī Engures ezerā trāpījām uz ĻOTI lietainu dienu. mans tomēr ar laiku laida ūdeni cauri, bet čoms toties tagad sēdēja kā ercens :-)))).
Secinājums - priekš rudens - pavasara ir ļoti labs, bet ziemai.... Domā pats!!!!
17.janvāris 2012, 08:20 | links
 
Varbūt čomam bija nepareiza termoveļas lietošanas politika. Pie manis iepriekš minētās ģērbšanās sistēmas -20 un vējš ir pat ļoti OK. Ja neuzvelk flīsa jaciņu tad gan kā ir, tā ir. Tā es paklausot NG ieteikumam, ieberzos pirmajā copes braucienā ar jauno kostīmu, kad labos mīnusos biju uzģērbis tikai 2 termoveļas kārtas. Kopš tās reizes vienmēr ir līdzi flīsa jaka :), kuru ja nevajag, var atstāt mašīnā. Galvenais kostīma bonuss ir tā svars.
17.janvāris 2012, 08:36 | links
 
Veči neaizmirstiet, ka katram tā salšana ir savādāka, paskatieties uz Normundu un tad kā tirinās kāds diegabiksis ;)
17.janvāris 2012, 09:15 | links
 
Gan būs labi, Vairi. Mans retāk izbrauc uz lielajiem plašumiem, arī ar termoveļu viss ir kārtībā, pats sevi nepieskaitu pie salīgajiem. ūdeni nelaiž cauri, silts un viegls, gan jau Latvijas ūdeņiem būs labi, nepirku jau Ziemeļpolam (: Ja būs auksti, domāsim tālāk (: Katrā ziņā paldies visiem, kas padalījās ar domām. Es arī zinu večus, kas salst un tirinās...(:
17.janvāris 2012, 09:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager